Kızlık Zarı Dikimi

Yapay Kızlık Zarı Sadece 199 TL

yapay kızlık zarı siparişi

Yapay Kızlık Zarı Siparişi Nasıl Verilir ?

Yapay kızlık zarı siparişi vermek isteyen müşterilerimiz bu mucize ürüne nasıl sahip olabilecekleri hakkında net bir bilgiye sahip değillerdir. Bundan dolayı bu yazımızda en ince detaylarına kadar nasıl yapay kızlık zarı siparişi verilebilir sorusuna açıklamalar getireceğiz.

Öncelikle bazı müşterilerimiz sahte zarı kendileri gelip mağazalardan veya eczanelerden satın almak istiyorlar. Müşterilerimizin gizliliğini korumaya çalıştığımızdan dolayı bu düşünceniz pek de mümkün değildir. Bu yazımızı okumayı tamamladıktan sonra yapay kızlık zarı eczane isminde kaleme almış olduğumuz yazı içerisinde neden elden veya eczanelerde yapay kızlık zarı satışını yapmadığımız hakkında bilgi edinebilirsiniz.yapay kızlık zarı siparişi

Yapay Kızlık Zarı Siparişi Verme Yöntemleri

Eğer siz yapay zar siparişi vermek istiyorsanız bunun için 3 tane yöntem bulunmaktadır. İlk yöntem yapay kızlık zarı satın al sayfasındaki formu doldurmak. Bu sipariş formunu doldurduktan sonra bize ileteceğiniz telefon numarasından operatör arkadaşlarımız sizi 10-15 dakika içerisinde arayacaklar ve siparişinizin teyidini alacaklardır. Telefonda siparişi sizin verdiğinizi onayladıktan sonra aynı iş günü içerisinde yapay kızlık zarı siparişi hazırlanıp, kargoya teslim edilecektir. Kargonuzu ev veya iş yeri adresinize isteyebileceğiniz gibi, dilerseniz size en yakın kargo şubesine de teslim edebiliyoruz. 1-2 iş günü içerisinde ulaşan kargonuzu 3 iş günü içerisinde teslim alabilirsiniz.

Kargo şubesinden ziyade siparişinizi sabit adresinize istemenizi tavsiye ediyoruz. Çünkü ürününüz kapalı kargo poşetinin içerisinde gelip, kimlik ile sadece size teslim edilecektir. Kargonuzu getiren kurye arkadaş dahil olmak üzere sahte kızlık zarı aldığınızı kesinlikle bilmeyecektir. Bundan dolayı gönül rahatlığı içerisinde sabit adresinize ürünü isteyebilirsiniz.

Bir diğer yapay kızlık siparişi verme yöntemi iste telefon ile arayarak siparişinizi sesli olarak oluşturmanızdır. 0850 840 78 99 numaralı yapay kızlık zarı sipariş hattı telefonunuzdaki ücretsiz dakikalar ile arana bilmektedir. Sipariş hattı sabit hat olup, yurt dışı numarası değildir. Bildiğiniz gibi artık bankalar da dahil olmak üzere bütün kurumsal firmalar 0850 ile başlayan hatları kullanmaktadırlar. Telefonda verilecek olan siparişlerde yeniden operatörler tarafından aranmanıza gerek yoktur. Sadece sizin aramanızın haricinde, bizim tarafımızdan bir daha telefon ile arama yapılmamaktadır.

yapay kızlık zarı sipariş ver

Yapay kızlık zarı siparişi verebileceğiniz bir başka yer ise sitemizde alt tarafta bulunan canlı destek bölümüdür. Bu bölümden ürün hakkında sorularınızı sorabilir, sipariş de verebilirsiniz. Canlı destek bölümünden vereceğiniz siparişlerden hemen sonra telefon operatörlerimiz sizi arayarak siparişinizin doğruluğunu teyit edecek ve aynı iş gününde siparişinizi kargoya teslim edeceklerdir.

Yazımızı buraya kadar okuyup da hala bu ürünün ne olduğu hakkında bilginiz yoksa yapay kızlık zarı nedir sayfamıza göz atmanızda fayda görüyoruz. Ayrıca yapay kızlık zarı nereden satın alınır yazımızda da alternatif sipariş yöntemleri bulunmaktadır.

6 Yorum

Yorum Ekle
  1. Yapay kızlık zarı siparişi vermek istiyorum bana ulaşabilir misiniz?

  2. Kızlık Zarı dikimi ameliyatı yaptırmayıp düşünürken bu ürün ile karşılaştım, yorumları okudum herkes yapay kızlık zarından çok memnun görünüyor. Ben de en kısa sürede deneyeceğim. Umarım ben de herkes gibi artık mutlu olurum .

  3. 0531 616 98 83 numarayı arayarak sipariş verdim. Sizin telefonunuz değil mi ?

    1. Evet, firmamızın telefon numarasıdır Asiye Hanım.

  4. Sipariş vermek için bir çok site var fakat bazı sitelerde Çin malı ürünlerin satıldığını duydum. Ben de araştırarak, gazetelerde çıkan haberlerdeki firmanın sizin firmanız olduğunu öğrendim. Gazeteyi arayarak sordum bahsettiğiniz röportajı kiminle yaptınız diye sitenizin adını verdiler. Bu derece önemli bir konuda riske girmek istemediğim için size ulaştım ve sipariş vereceğim.

  5. Ben de sizin sitenizden Joan Of Arc Red markalı yapay kızlık zarı siparişi verdim. Satın aldığım ürün dün elime ulaştı. Ben biraz daha büyük bir ürün bekliyordum ama satın aldığım ürün çok küçük. Aslında bu şekilde küçük olması benim de işime geldi. Büyük olsa hem kullanmam zor olacaktı hem de erkek tarafından hissedilecekti. Sorunsuz bir şekilde söz verdiğiniz gibi anlaşılmayacak şekilde siparişlerimi bana ulaştırdığınız için teşekkür etmek için bu yazıyı yazıyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Joan Of Arc Red Yapay Kızlık Zarı © 2010 - 2018 Kızlık Zarı Kanaması