Kızlık Zarı Dikimi

Yapay Kızlık Zarı Sadece 199 TL

yapay kızlık zarı siparişi

Yapay Kızlık Zarı Nasıl Takılır

Yapay kızlık zarı satan alan bayanlar bu ürünün nasıl kullanılacağı hakkında gerçek bilgiye ulaşmakta zorlanmaktadırlar. Bundan dolayı bu yazımızda yapay kızlık zarı nasıl takılır sorusuna en iyi şekilde cevap vermeye çalışacağız. Yapay kızlık zarı doğru şekilde yerleştirilip takıldığı taktirde istenilen sonuçları gösteren bir üründür. Bilinçsiz bir şekilde kullanımında ise istenilen sonuçları maalesef vermemektedir. Bundan dolayı ürünün doğru takılmasına özen gösteriniz.

yapay kızlık zarı nasıl takılır

Yapay Kızlık Zarı Nasıl Takılır İşte Detaylar

Yapay kızlık zarı takılmadan önce, vagina içerisinin kuru olması gerekmektedir. Bunun için ürün ile birlikte satılmakta olan tampondan faydalanacağız. Tampon vagina içerisine yerleştirilip kısa bir süre beklenildiği zaman iç bölge tamamen kurulanmış olmaktadır. Kurulama işleminin akabinde yapay zar jelatininden çıkartılır. Burada dikkat edilmesi gereken bir başka konu gümüş renkli jelatin açıldıktan sonra yeniden bir katlanmış şekilde jelatin ile karşılaşılacaktır. Bu jelatinin katını kesinlikle açmıyorsunuz.

Katlanmış jelatinin içerisinde yapay kuru kan tanecikleri bulunur ve katını açarsanız bu tanecikler dağılır. Bundan dolayı katlanmış jelatin ile birlikte yapay kızlık zarı takılmalıdır. Kullanıcılarımızın düştükleri en büyük hata bu bölümde olmaktadır.

Yapay kızlık zarı serçe parmak yardımı ile vagina içerisine 3-4 santim kadar iteklenerek yerleştirilir, yani takılır. Bu işlemden sonra yapay kızlık zarının takılması işlemi tamamlanmış olacaktır. Bu süreçten sonra yapılacak olanları yapay kızlık zarı kullanımı sayfasından öğrenebilirsiniz.

Doğru bir şekilde takılmış olan yapay kızlık kanından olumsuz bir sonuç çıkması imkansızdır. Bugüne kadar kullanım talimatlarına uyup, ürünümüzü kullanan müşterilerimizin istisnasız olarak hepsi güzel sonuçlar elde edip, yaşantılarına daha mutlu bir şekilde devam etmişlerdir. Siz de en iyi şekilde sonuç almak isterseniz yapay kızlık zarının takılması kurallarına dikkat etmeniz gerekmektedir.

Yapay kızlık ürününün takılması konusunda yine de aklına yatmayan bir konu varsa veya kendi deneyimleriniz sonucunda daha güzel sonuçlar elde ettiyseniz lütfen sayfamızın altında bulunan kullanıcı yorumları bölümünden deneyimlerinizi diğer müşterilerimiz ile de paylaşarak, onlarında da faydalanmasını sağlayınız. Dilerseniz de 0850 840 78 99 numaralı telefon hattımızı arayarak, ürünün kullanımı ile ilgili daha geniş bilgileri ücretsiz olarak alabilirsiniz.

1 Comment

Yorum Ekle
  1. Bunun takılması çok basit ya. Uzun uzun yazmışınız ama benim takmam 1 dakika bile sürmedi. Çok güzel bir ürün. Geri zekalının bile kullanılacağı düşünülerek basitleştirilmiş ve mükemmel olmuş.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Joan Of Arc Red Yapay Kızlık Zarı © 2010 - 2018 Kızlık Zarı Kanaması