Kızlık Zarı Dikimi

Yapay Kızlık Zarı Sadece 199 TL

yapay kızlık zarı siparişi

Yapay Kızlık Zarı Nasıl Kullanılır

Her üründe olduğu gibi, yapay kızlık zarı da doğru kullanıldığı taktirde en başarılı sonuçları vermektedir. Bundan dolayı sahte kızlık zarını kullanmadan önce mutlaka resmi satıcının kullanım talimatlarını dikkatlice okuyup uygulamanızı tavsiye ediyoruz. Yapay kızlık zarı nasıl kullanılır isimli bu yazımızda en doğru kullanım talimatlarına ulaşabilirsiniz. Kızlık zarı dikimine alternatif bu ürünü kullanmanız için 3 farklı malzeme bulunmaktadır. Bunlar şu şekildedir;

 • 1 kutu içerisinde 2 adet yapay kızlık zarı,
 • 2 adet tampon,
 • Vagina daraltıcı krem.

Sitemizden set şeklinde aldığınız zaman yukarıdaki ürünler tarafınıza ulaşmaktadır. Bu ürünleri tek tek sipariş verebileceğiniz gibi, toplu olarak set şeklinde de sipariş verebiliyorsunuz.

Yapay Kızlık Zarı Kullanımı

Yapay kızlık zarı nasıl kullanılır diye araştırma yapan bayanlar bir çok alternatif kullanım yöntemi ile karşılaşmaktadırlar. Hiçbir bilgiye sahip olmadan sadece para kazanmak ve gençlerin hayalleri ile oynamak isteyen kalpazanlar, akıllarınca uydurdukları kullanım talimatlarını müşterilerine sunabiliyorlar. Bundan dolayı sadece orijinal olarak kızlık zarı satışı yapan firmaların, resmi üreticiden sağladıkları kullanım talimatlarına uymanızı şiddet ile tavsiye ediyoruz.

Fazla vakit kaybetmeden yapay kızlık zarından en başarılı sonuçları elde edebilmeniz açısından nasıl kullanılması gerektiğinden bahsedelim. Ürünün kullanımı ile ilgili olarak sitemizde yer alan canlı destek operatörlerimizden Merve Hanım’dan detaylı bilgi alabileceğiniz gibi 0552 670 12 20 numaralı telefon hattımızdan da 7 gün 24 saat ücretsiz olarak bilgi alabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

yapay kızlık zarı nasıl kullanılır

Yapay zar kullanılmadan önce, yerleştirilecek bölgenin kuru olması gerekmektedir. Islak bölgeye yerleştirilmeye çalışırken elimizle de itekleyeceğimizden dolayı üründe erken erime meydana gelebilir. Bundan dolayı yapay kızlık zarı kullanımından önce tampon kullanılması zorunludur. Ürün ile birlikte sipariş verebileceğiniz tampon, zar kullanılmadan önce vagina içerisine yerleştirilir ve 1-2 dakika beklenir. Bu süre bayandan bayana göre değişkenlik gösterebilir, dilenirse 5 dakikaya kadar da çıkartılabilir. Sonuç itibariyle tampon çıktıktan sonra vaginanın içerisinin kuru olması gerekmektedir. Kuruluk sağlandığı zaman tampon çıkartılabilir.

Vagina temizlenip kurulandıktan sonra, sahte zar gümüş renkli jelatininden çıkartılır.yapay kızlık Ürün katlanmış şekilde olacak olup, katının açılmaması gerekmektedir. Ürünün bir köşesinde kırmızı bir yoğunluk olduğunu göreceksiniz. Yoğun olan kısım rahme bakacak şekilde, yani önce girecek şekilde serçe parmağımız ile içeriye doğru 3-4 santim kadar iteklenir.  Bu şekilde yapay kızlık zarı vagina içerisine başarılı bir şekilde yerleşmiş olacaktır ve bir diğer safha olan bekleme ve ürünün hazır hale gelme safhasına geçilip beklenmeye başlanır.

Ürün yerleştirildikten sonra tamamen erimesi için minimum gerekli olan 20 dakikalık süre beklenmeye başlanır. Bu sürede hiçbir şey yapılmadan bekleyebileceğiniz gibi, ön sevişme de gerçekleştirebilirsiniz. Ön sevişmede bayanlarda daha çok sıvı ıslanma olacağından dolayı biz ön sevişmenin uzun tutulmasını tavsiye etmekteyiz. Bir kaç dakika beklendikten sonra ön sevişmeye geçilebileceği gibi, ürün yerleştirilir yerleştirilmez de ön sevişmeye başlanabilir. Fakat dikkat etmemiz gereken konu 20 dakikalık sürenin geçirilmesidir.

Yapay kızlık zarı nasıl kullanılır şeklinde merak eden bayanlar için yukarıda en doğru kullanım şeklini anlattık, ayrıca da tampon kullanımından da bahsettik. Şimdi de dilerseniz vagina daraltıcı kremin nasıl kullanılacağından ve nasıl etki edebileceğinden bahsedelim.

Vagina Daraltıcı Krem Kullanımı

Girilen ilişkiler sonucunda vagina bölgesinde ister istemez bir genişleme olmaktadır. Bu genişlemeden kaynaklı olarak erkeklerin daha önce bayanın ilişkiye girip girmediğini anlama olasılığı olabilmektedir. Ayrıca aşırı ilişki sonucu oluşan genişleme sonrasında yapay kızlık zarının da tutunabilmesi zorlaşabilmektedir. Fakat bayanlar bu konuda da çaresiz değiller. Vagina daraltıcı krem sayesinde, genital bölgenin ilk günkü sıklığına kavuşması mümkündür.

Sitemiz üzerinden siparişini verebileceğiniz vagina daraltıcı krem, tek sefer kullanıldığı zaman 24 saat etkili olurken, 1 ay boyunca düzenli olarak kullandığınız zaman da kalıcı olarak vagina içerisinde oluşan genişlemeyi tamamen yok etmektedir.

Kullanımı gayet basit olan bu kremi şu şekilde tüketebilirsiniz. Ürünün pompasına bir sefer basarak elimize çıkan kremi vaginanın dış dudaklarına masaj yaparak günde 1 sefer yedirmemiz yeterli olmaktadır.

Bu yazımızda yapay kızlık zarı nasıl kullanılır diye merak edenlere detaylı olarak bilgiler vermeye çalıştık. Üründen daha sağlıklı sonuç elde edebilmeniz için siparişiniz elinize ulaştıktan sonra canlı destek veya telefon operatörlerimiz size bazı tüyolar da vereceklerdir. Bu bilgiler sadece müşterilerimiz ile paylaşılmaktadır.

Yapay kızlık zarı kullanımı ile ilgili olarak hazırladığımız makalede aklınıza takılanlar varsa mutlaka canlı destek veya 0552 670 12 20 numaralı telefon operatörlerimizden detaylı bilgi almaktan çekinmeyiniz.

Ayrıca kızlık zarı dikimi ve yapay kızlık zarı ile ilgili bayanların kendi aralarında paylaşım yapıp, bilgi alışverişi yaptıkları sayfamızın altında bulunan yorum bölümünden de faydalanabilirsiniz.

Yapay Kızlık Zarı Kullanımı Uyarıları

 • Bazı firmalar, kullanmadan önce ürünü suya tutmanız, eliniz ile yoğurmanız gerektiğinden bahsetmektedirler. Çin malı ürünler kendiliğinden erimediğinden dolayı bu şekilde kullanım talimatları vermektedirler. Orijinal Japon malı ürünlerde bu şekilde bir şey kesinlikle söz konusu değildir. Bu işlemleri yapmayınız.
 • Sahte kızlık zarı yerleştirildikten sonra garanti edilen minimum dayanıklılık süresi 2 saattir. Bu süre minimum şekilde belirtilmiş olup, 6-7 saate kadar da dayanabilmektedir. Biz kullananları riske atmak istemediğimizden dolayı minimum süreleri paylaşmaktayız.
 • Kullanım sonucunda yaşanılacak olan cinsel birliktelikte, erkeğin oral yolla bayana yanaşması neticesinde yapay kızlık zarı kanı kullandığınız kesinlikle anlaşılmayacak olup, akma yapmayacaktır.
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (8 Kişi oy verdi, 5 üzerinden ortalama puan: 4,88. Bu yazıya oy vermek ister misiniz?)

21 Yorum

Yorum Ekle
 1. kızlar ben kullandım çok basit.İlişkiye girmeden 30 dk önce tamponla vajinayı iyice temizliyorsunuz vajinanın içine serçe parmağınızla yerleştiriyorsunuz. 20 dakika boyunca ön sevişme yapıp zevk suyunun fazla gelmesini sağlayıp ilişkiye girdiğinizde kan gibi kırmızı birşey akıyor ve bakireliğiniz bozuluyor bu kadar basit 🙂

  1. Gerçekten işe yariyormu

 2. Gercekten ise yariyormu ya
  Yurtdisinada Kargo varmi
  Malesef basima Böyle kötü bir olay geldi ve ayrildik simdiki evlencegim insan Benim bakire oldugumu düsünüyor Keske öyle olsaydim ama Kader iste olan Oldu , kendiside cok kati düsüncede bir insan ve dogruyu söyliyemedim ondan korktugum icin degil ailemin boynunu bükmemek icin katlanicam Bu durumu
  Kizlar yardimci Olun lütfen

  1. Gerçekten bnde aynı durumdayım aynı şeyler bendeki de sözlüyüm ve haziran Temmuz’da da düğünümüz olucak inşallah ve söyleyemedim sözlüme oda beni bakire sanıyor ve o daha bana dokunamıyor bile 1 yıldır evlenince diyor bn nasıl yaparm bunu o insana bana da yanii bize hepimize yardımcı olun lütfen 🙁

   1. 0552 670 12 20 numaralı Whatsapp hattımızdan Merve Hanım ile iletişime geçerseniz, size en iyi şekilde yardımcı olacaktır Derya Hanım.

 3. Bnde mastrubasyon yaparken kanama oldu bozuldu mu bilmiyorum ama koyu az bir kanama oldu. 🙁 ve simdi nisanliym ama cok korkuyorum bilmiyor söylemedim simdi de siparis vermek istiyorum 3 nu de almak istiyorum ama ise yarayacak ins 🙁 ne kadar acaba.

  1. Sayın müşterimiz, ürünümüz garantili olarak işe yaramaktadır. 1 kutu içerisinde 2 adet bulunup fiyatı sadece 199 TL’dir.

 4. Çok iyi ya çok hoşuma gitti hemen sipariş verdim bakalım sonuçlar nasıl olacak.

 5. Ben bugün sipariş verdim kullandıktan sonra mutlaka sonucunu ve kalitesini paylaşıcam

   1. Süper. Öncelikle kendim denedim. yerleştirdikten sonra 1 saat kadar bekledim ve parmağım ile biraz oynaştıktan sonra müdahale ettim. Kan gibi hemen akmaya başladı. Daha sonra ıslak mendil ile parmağımı falan da sildim herhangi bir iz de kalmadı. Yapay kızlık zarının gerçekten işe yaradığını anladıktan sonra da erkek arkadaşım da denedim. Hiç bir sorun ile karşılaşmadan rahatlıkla ilk birlikteliğimi atlattım. Tavsiye edebilirim arkadaşlar.

 6. İnanmıyorum güvenemiyorum ama başımda böyle bir dert var ve ne yapacağımı da bilmiyorum eğer bu site insanları kandırmak için ise çok yanlış bir şey çaresiz insanları zor durumda bırakmak.

  1. Merhabalar Papatya Hanım. Firmamız yeni bir firma değil, 50.000’den fazla ürünümüzün kullanıcısı sadece Türkiye’de bulunmaktadır. Amacımız bayanları kandırmak olsaydı 11 yıldır bu şekilde satış yapamazdık. Biz size 2 adet ürün gönderiyoruz bunun ilkini tek başınıza test edebiliyorsunuz. Test ettiğiniz zaman bize hak vereceğinize inanıyor ve iyi günler diliyoruz.

  2. He papat ya he

 7. Yapay kızlık zarı kapsülü kullananlar lütfen bana yardımcı olabilir mi? Kullanımı gayet basit görünüyor ama ben yine de çok korkuyorum. Sitenizde bazı püf noktalardan bahsedilmiş. Onları da öğrenebilir miyim?

  1. Eda Hanım, sitemizde bulunan canlı destek veya 0552 670 12 20 numaralı bayan telefon operatörlerimiz ile iletişime geçerseniz detaylı kullanım talimatları ve püf nokta tavsiyelerimizi öğrenebilirsiniz.

 8. Benim de basımda böyle bir dert var ve bende ise yarayıp yaramayacağından korkuyorum gerçekten yariyormudur yardımcı olursanız sevinirim

 9. Kesinlikle süper bir ürün. İlk gecemi sorun yaşamadan rahat bir şekilde atlattım. Ben ilişki için düğün gecesini beklemedim. Riske atmamak için uzun bir zaman önce erkek arkadaşım ile birlikte oldum.

 10. Bahsedilen takma kızlık zarını ben de yerleştirip kullandım. Uzun uzun anlatılmış ama işin özü, tampon ile kurulayıp takma zarı fitil gibi içeriye itekleyip beklemeniz yetiyor arkadaşlar. Milletin kafasını karıştırmaya gerek yok. Kullanımı oldukça basit. Ben hiç zorlanmadan kullandım.

 11. Çok merak ettim gerçekten işe yarıyor mu? Kullananlar yorum yapabilir mi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Joan Of Arc Red Yapay Kızlık Zarı © 2010 - 2018 Kızlık Zarı Kanaması