Kızlık Zarı Dikimi

Yapay Kızlık Zarı Sadece 199 TL

yapay kızlık zarı siparişi

Yapay Kızlık Zarı Fiyatı Ne Kadar ?

Yapay kızlık zarı satın almayı düşünen bayanlar, araştırma yaptıkları zaman çeşitli ürün ve fiyatlar ile karşılaşabiliyorlar. Bu konuda da hangi ürünü tercih edecekleri ve yapay kızlık zarı fiyatı ne kadar gibi sorular akıllarına gelebiliyor. Aslında yapay kızlık zarının tek fiyatı bulunmaktadır. Fakat Japon malı ürün haricinde Çin malı ürünler de piyasa maalesef sürüldüğünden dolayı çeşitli fiyatlar ile karşılaşmak mümkün hale gelmiştir. Bu makalemizde orijinal Japon malı olan yapay kızlık zarı fiyatı ne kadar sorusuna cevap vereceğiz.

yapay kızlık zarı fiyatı

Yapay Kızlık Zarı Fiyatı

Japonya’dan ithal edilmekte olan ve içerisinde 2 adet bulunan orijinal yapay kızlık zarının fiyatı havale ve kredi kartı ile yapılan ödemelerde 199 TL, kapıda ödemelerde ise 219 TL şeklindedir. Belirtmiş olduğumuz fiyat 2017 yılı itibariyle resmi distribütör tarafından belirlenmiş olup, 2018 yılı itibariyle de zam yapılmama ve aynı fiyattan satılma kararı alınmıştır.

199 TL’lik satış fiyatı ile sahip olabileceğiniz yapay kızlık zarının Çin malları da 2017 yılında maalesef Türkiye’de satışa sunulmuştur. İstenilen sonucu veremeyen, boyası yapıştığı yerden çıkmayan, kullanıldığı zaman fark edilen Çin Malı yapay kızlık zarlarının ülkemize ithalatının durdurulması ile ilgili olarak resmi makamlara gerekli şikayetlerde Japon ürün distribütörü bulunmuştur. Bu ürünlerin yasaklanması da an meselesidir. Bayanlara yardımcı olmaktan ziyade, tamamen müşkül durumdan faydalanıp para kazanmaya yönelik satışa sunulan Çin malı kızlık zarlarının kesinlikle kullanılmamasını tavsiye ediyoruz.

Yapay kızlık zarı ne kadar, fiyatı nedir gibi soruya cevabımızı verdiğimize göre, bu ürünün yanında kullanılan yan ürünlerin fiyatları hakkında da kısa bir bilgi verelim.

Yapay zarı kullanmadan önce vagina içerisini kurulamaya yarayan tampon fiyatı 25 TL olup, içerisinde 2 adet bulunmaktadır. Son 1 yıl içerisinde, birden fazla ilişki yaşayan bayanların kullanmasının zorunlu olduğu vagina daraltıcı krem fiyatı ise 75 TL olarak belirlenmiştir. Daraltıcı krem ve tamponu satın alırken sepetinize ekleyebileceğiniz gibi, herhangi bir kargo ücreti ödemeden sahip olabileceğinizi belirtmek isteriz.

Daha önce kaleme aldığımız kızlık zarı diktirme fiyatları makalemizde yer alan fiyatlar ile, yapay kızlık zarı fiyatları kıyaslandığı zaman, arasında uçurum olduğunu hemen anlayabilirsiniz. Bundan dolayı da yapay kızlık zarı kullanımının tercih edilmesi gayet doğal bir olaydır.

 

8 Yorum

Yorum Ekle
 1. 6 yıldır sahte kızlık kanı fiyatlarını takip ediyorum. 39 liradan bir başladınız satmaya çıktı gitti 199 TL oldu. Satın almazsam bu fiyatlar daha da artacak sanırım en iyisi para biriktirip alayım ben 🙂

 2. 2019 yılında da fiyat aynı olacak mı yoksa değişecek mi acaba?

  1. Şuan maliyeti neredeyse 199 TL fakat bu fiyat güncellemesini elimizde stok olduğu için henüz yansıtmadık efendim. 2019 yılı içerisinde tahminimizde fiyatlarımız 350 TL’nin üzerinde seyredecektir.

 3. Orijinal yapay kızlık zarı en uygun fiyat sanırım sitenizde. Bazı sitelerde daha uygun fiyatları olsa da onlar Japon değil Çin malı sanırım.

  1. Asiye Hanım, hızla yükselen dolar kuruna rağmen fiyatlarımızı en uygun seviyede tutmaya özen göstermekteyiz. Dikim fiyatları bile son döviz kuru yükselmesinden dolayı %20 civarında artış göstermişken, ürünümüzün fiyatı 3 yıldır sabit olup, oldukça uygundur. Bahsettiğiniz gibi Çin malı ürünlerin fiyatları daha uygun olabilir ama işe yaramadıktan sonra bedavaya verseler ne önemi var ki?

 4. Ben de uzun yıllardır sitenizdeki fiyatları her ay düzenli olarak takip ediyorum. Çok hızlı bir şekilde yükseliş oldu ama yapay kızlık zarı fiyatları 2 yıla yakın bir süredir aynı yerinde sayıyor. Herhangi ciddi bir artış olmadı gibi. Bildiğim kadarıyla bu ürün de yurt dışından getirildiği için dolara bağlı. Son dolar artışından sonra fiyatlar çok artar diye sipariş vermiştim fakat hala bir değişikliğe gitmediniz. Erken mi davrandım acaba?

  1. Pelin Hanım. Zarın ithalatı oldukça zor olduğundan dolayı, ürün getirirken oldukça yüklü miktarlarda getiriyoruz. Bu hem maliyet açısından bize daha uyguna geliyor, hem de bizi yeniden gümrük prosedürü ile uğraşmak zorunda bırakmıyor. Stoklarımızda yüklü miktarda olduğu için ve bu zarları önceki dolar kurundan satın aldığımız için fiyatları firmamızda hala uygundur. Fakat elimizdeki stoklar bittikten sonra fiyatlar yaklaşık 2 katına kısa süre içerisinde maalesef yükselecektir. Almayı düşünen arkadaşlarımızın çok beklememesini rica ediyoruz.

 5. Yapay kızlık zarı fiyatı, kızlık tamiri ameliyatlarına göre oldukça uygun. Bugün 199 TL’ye bu ürünü alıp bekaret hilesi yapabilecekken neden 3.000 TL verip kızlık tamiri ameliyatı yaptırılsın ki ? Fiyatı ucuz olunca ben ilk başta şüphe ile yaklaşmıştım fakat kullananların yorumlarını okuduğumda satın alıp kullanmaya karar verdim. Deneme ürününü tek başıma test ettim ve ne kadar doğru bir karar verdiğimi anladım. Büyük sorununuza küçük paralar vererek çözüm bulabiliyorsunuz arkadaşlar, bu dünyada her şey mümkünmüş onu anladım.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Joan Of Arc Red Yapay Kızlık Zarı © 2010 - 2018 Kızlık Zarı Kanaması