Kızlık Zarı Dikimi

Yapay Kızlık Zarı Sadece 199 TL

yapay kızlık zarı siparişi

Sıkça Sorulan Sorular

Yapay kızlık zarının içerisinde kaç adet var ?

Ürünün içerisinde 2 adet bulunmaktadır. Bunun birisini bayanlar tek başlarına kullanıp test ederler ve sonucu görüp, diğer ürünü de ona göre daha profesyonel bir şekilde kullanabilirler.


İçerisinde gerçek kan mı var ?

Hayır. Kan vasıtası ile bulaşıcı hastalıkların geçebileceğinden dolayı, yapay zarın içerisinde yapay kuru kan tanecikleri bulunmaktadır. Gerçek kan kesinlikle bulunmaz.


Sağlık açısından sorun teşkil eder mi ?

Hayır. Sahte kızlık zarı organik bileşenlerden imal edildiğinden dolayı ayrıca kendisini tamamen vücuttan dışarıya atacağından dolayı, sağlık açısından herhangi bir sorun teşkil etmemektedir.


Kızlık kanından ayırt edilebilir mi?

Hayır. Ürünümüz aynı bekaret kanı özelliklerine sahip olduğundan dolayı, kızlık kanından ayırt edilemez. Bu sonucu ilk test ürününde siz de görebileceksiniz.


Boyası vücuttan çıkar mı ?

Evet. Çin malı ürünlerin boyaları yapıştıkları bölgeden 2-3 gün çıkmayabiliyor. Fakat orijinal Japon malı yapay kızlık zarında bu şekilde bir sorun yoktur. Silindiği zaman elden ve vücuttan hemen çıkabilmektedir.


Son kullanım tarihi var mı ?

Evet. Ürünlerimizin son kullanım tarihi içinde bulunduğumuz yıldan itibaren 5 yıldır.


Nerelerde saklayabilirim ?

Ürünümüz çok incedir. Kitabınızın içerisinde bile saklayabilirsiniz. Kutusunu attıktan sonra jelatinin üzerinde herhangi bir yazı ve reklam ibaresi bulunmadığından dolayı, evinizde rahatlıkla saklayabilirsiniz.


Tampon kullanılması zorunlu mu ?

Yapay kızlık zarı ile birlikte tampon kullanılması zorunlu olmasa da daha başarılı sonuçlar elde edebilmeniz açısından tamponu firmamız kesinlikle tavsiye etmektedir.


Vagina daraltıcı krem kullanılması zorunlu mu ?

Son 1 yıl içerisinde birden fazla ilişkiye girmediyseniz daraltıcı krem kullanmanıza gerek bulunmamaktadır. Eğer son 1 yılda ilişki yaşandıysa kullanılması firmamız tarafından tavsiye edilmektedir.


Vagina daraltıcı krem hemen etki eder mi?

Evet. Tek kullanımda 24 saat daraltma işlemi gerçekleştirirken, 1 ay düzenli olarak kullanıldığı zaman kalıcı olarak etki etmektedir. Vagina daraltıcı krem, uzun süredir genellikle doğum yapmış bayanlar tarafından da kullanılabilmektedir.


Hangi ülkenin yapay kızlık zarını tercih etmeliyim ?

Orijinal olarak üretilen tek yapay zar Japon malı olandır. Onun haricinde sadece Çin’deyapay kızlık zarı telefon üretilmekte olup, Alman, İngiliz, Fransız vb. ülkeler adı altında daha pahalı fiyatlara orijinal gibi satılmaktadır. Bunların aslı olmayıp hepsi Çin Halk Cumhuriyeti üretimidir. Bu ürünlerde de boya çıkmama gibi sorunlar yaşanabilmektedir. Bundan dolayı Japon malı sahte zarı tercih etmenizi şiddet ile tavsiye etmekteyiz.


Kargoda ürün belli olur mu ?

Yapay kızlık zarı, firmamız tarafından kargo poşetine özenle yerleştirildikten sonra, kargo poşetinin ağzı kapatılır. Kargo poşetinin ağzı 3. şahıslar tarafından açılamaması yasal zorunluluktur. Ayrıca kargo poşeti üzerinde ürün ile ilgili olarak herhangi bir reklam ibaresi bulunmaz. Bundan dolayı ürünlerinizi size teslim edecek olan kurye ne teslim ettiğinden kesinlikle habersizdir.


Ev veya iş yerime gelmesinde sorun olur mu ?

Hayır. Ürün kimlik ile teslim edileceğinden dolayı sizden başkasına teslimatı söz konusu değildir. Bundan dolayı ev veya iş yeri adresinize gönül rahatlı ile siparişinizi verebilirsiniz.


Ev veya iş yerime gelmesini istemiyorum ?

Bu mümkündür. Yapay kızlık zarı siparişinizin ev veya iş yeri adresinize gelmesini istemiyorsanız, size en yakın kargo şubesine de ürününüzü gönderebiliriz. 3 iş günü içerisinde ilk müsait olduğunuz zaman diliminde kendiniz kargo şubesine giderek ürünü teslim alabilirsiniz.


Kredi kartı ile alışveriş yapabilir miyim ?

Evet. Sitemizden, telefondan veya ürünü teslim alırken kuryeye kredi kartınız ile güvenli bir şekilde ödeme gerçekleştirebilirsiniz.


Kredi kartı ekstresinde yapay zar aldığım belli olacak mı ?

Hayır. Nasıl ki avm gibi büyük yerlerden alışveriş yaptığınız zaman ekstrenizde ne aldığınız belli olmuyorsa, sahte kızlık zarı aldığınız zaman da kesinlikle belli olmayacaktır.


Havale ile ödeme yapabilir miyim ?

Evet. Siparişinizden sonra telefon veya canlı destek operatörlerimizin size ileteceği hesap numaralarına internet bankacılığından veya ATM’lerden havale / eft şeklinde ödemenizi gerçekleştirebilirsiniz. Bu konuda bilginiz yoksa destek operatörlerimiz size yardımcı olacaklardır.


Kapıda veya kargoda ürünü alırken ödeme yapabilir miyim ?

Elbette. Adresinize gelen kuryeye veya kargo şubesinde ürünün ödemesini yaparak teslim alabilirsiniz. Kapıda ödeme bedeli olarak kargo şirketi tarafından 20 TL komisyon alınmaktadır. Bu komisyonun firmamız ile ilgisi bulunmamakta olup, kargonun belirlediği bir ücrettir.


Canlı destek ve telefon operatörlerimiz hangi saatlerde çalışmaktadır ?

Hafta içi ve cumartesi günleri sabah 08:00 ve gece 03:00 arasında çalışmaktadırlar. Pazar günleri ise 09:00  ve 03:00 arasında çalışmaktadırlar. Resmi tatillerde ise mesai 09:00’da başlamaktadır.


Daha fazla bilgiye ihtiyacım var ?

Yapay kızlık zarı hakkında daha fazla bilgi almak isterseniz 0505 239 56 53numaralı hattımızdan bize ulaşabileceğiniz gibi, sitemizde yer alan canlı destek bölümünden de bizlere ulaşabilir, ücretsiz olarak bilgi alabilirsiniz.

Yapay kızlık zarının kullanımı isimli makalemizi de okumanızı tavsiye ediyoruz.

 

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (3 Kişi oy verdi, 5 üzerinden ortalama puan: 4,67. Bu yazıya oy vermek ister misiniz?)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Joan Of Arc Red Yapay Kızlık Zarı © 2010 - 2018 Kızlık Zarı Kanaması