Kızlık Zarı Dikimi

Yapay Kızlık Zarı Sadece 199 TL

yapay kızlık zarı siparişi

Kızlık Zarı Öncesi ve Sonrası Resimleri

Kızlık zarı, bayanların genital bölge girişlerinde olan ve kimi uzmanlara göre sadece bekaretin kontrolü için gerekli olan, kimi uzmanlara göre ise bekaret sembolünün yanında bir çok işlevi olduğuna inanılan ufak bir deri parçasıdır. Girilecek olan ilk ilişki sonunda bu zar parçalanmaktadır. İlişki öncesi ve sonrası kızlık zarının görüntüsünü merak eden arkadaşlarımız için bu makalemizin içerisinde kızlık zarı öncesi ve sonrası görüntülerini detaylı bir şekilde resimler ile anlatmaya çalışacağız.

Konumuzun detaylarına girmeden önce, kızlık zarı makalemizde bu konu hakkında bir çok bilgiye ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

İlişki Öncesi Kızlık Zarı Öncesi ve Sonrası Görüntüleri

Kızlık zarının yapısı bir çok bayanda farklılık göstermektedir. Kızlık zarı çeşitleri diye kaleme aldığımız sayfa içerisinde bütün kızlık tipleri hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz. Kızlık zarı öncesi ve sonrası resimlerini paylaşmaya başlayalım.

Bozulmadan Önce Kızlık Zarı Resimleri

kızlık zarı öncesi ve sonrası

kızlık zarı bozulmamış

Yukarıdaki resimlerde bozulmamış olan kızlık zarının ilişki öncesindeki resimlerini görmektesiniz. İlişki veya başka bir müdahale sonucunda gördüğünüz kızlık zarları yırtılarak şekilleri değişmektedir ve zaman içerisinde de tamamen kaybolmaktadır.

Daha önce bahsetmiş olduğumuz ve resimlerde de incelediğiniz gibi her bayanda kızlık zarı yapısı farklılık göstermektedir. Bundan dolayı ilişkiden önce mi yoksa sonra mı mevcut yapısında olduğunu jinekolog ve kadın doğum uzmanlarının haricinde bilgisiz bir kişi tarafından anlaşılması çok da mümkün değildir.

Bozulduktan Sonra Kızlık Zarı Görüntüleri

ilişki sonrası kızlık zarı

İlişki sonrası bozulmuş olan kızlık zarının resimlerini yukarıda görmektesiniz. Kızlık tiplerindeki farklılıklara göre, bozulduktan sonra da görünüm açısından farklılıklar meydana gelmektedir. Kimi bayanda kızlık zarının sadece bir bölümü yırtılırken, kimi bayanda ise her bölgeden yırtılmalar meydana gelebilmektedir.

Kızlık zarı öncesi ve sonrası resimlerini inceledik. Şimdi de dikimden sonraki görüntülerini inceleyelim.

Kızlık Zarı Dikimi Sonrası Resimleri

kızlık zarı dikimi resimleri

Kızlık zarı dikiminden sonraki resimlerde görüldüğü gibi, dikiş izleri belli durmaktadır. Zaman içerisinde bu dikiş izleri tamamen kaybolarak, son görüntüdeki hali almaktadır. Yani ortalama bir kaç hafta içerisinde dikimden eser kalmayacak ve kızlık zarı eski halini alacaktır.

Dikişlerin tamamen kaybolması, kızlık zarının önceki halini alması ve kanamanın olabilmesi için yapılan ameliyatın izlerinin tamamen kaybolması gereklidir. Kızlık zarı kanaması makalemizde bu konu hakkında daha detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz.

Sonuç

Kızlık zarı öncesi ve sonrası makalemizin içerisinde, bozulmuş, bozulmamış ve dikim sonrasını gösteren konulara değindik ve resimleri ile birlikte anlatmaya çalıştık. Hem önce, hem de sonra bütün bayanlarda kızlık çeşitlerinin farklı olabileceğini, uzman doktor haricinde normal bir kişinin kızlık zarı hakkında yorum yürütemeyeceğini öğrendik.

Dilerseniz ameliyat olmak yerine, ameliyatsız bir şekilde 199 TL’ye yapay kızlık zarı sayesinde bekaretinize hemen kavuşabilirsiniz. Bunun için 0505 239 56 53 numaralı hattımızı arayarak veya Whatsapp üzerinden iletişime geçerek daha detaylı bilgiler de alabilirsiniz.

45 Yorum

Yorum Ekle
 1. Merhabalar, sitenizde satmış olduğunuz yapay kızlık zarını kullandığımız zaman da, dikimden sonraki gibi bir görüntü oluşuyor mu acaba ? Muayene olduğumuz zaman anlaşılma ihtimali var mıdır ?

  1. Yapay zar sadece ilişki öncesi kullanılan bir üründür Feride Hanım. Kalıcı olarak kullanamazsınız.

 2. Benim kızlık zarım üniversite yıllarımda bozuldu. Kendim ayna karşısına geçip incelediğim zaman sanki hala yırtılmamış gibi duruyor. Fakat kanamam oldu. Yırtılmadan önceki halini tam olarak bilmiyorum fakat paylaştığınız resimlere şuan ki hali çok benziyor. Yırtılıp yırtılmadığını nasıl anlayabilirim ?

  1. Sayın müşterimiz, bunu sizin çıplak göz ile anlamanız pek de mümkün değildir. Bunun için kadın doğum veya jinekolog uzmanlara danışmanızda fayda görüyoruz.

  2. Senin olay gerçekten enteresanmış. Kızlık zarı çeşidini de öğrenebildin mi gerçekten?

 3. Ama kızlık zarı sadece o gece bozulur başka zaman olmaz

  1. Evet Dilan Hanım, ilk ilişkide bozulsa bile, kanama daha sonra meydana gelebilmektedir.

   1. İliskiye girip kan gelmemişse peki yerleşme kanamasida gelmediyse sonra bozulmuş müdür

    1. Hiç kanama olmadıysa bozulmama ihtimali de vardır Firdevs Hanım. Bu tarz durumlarda internet üzerinden size net bir şekilde yanıt vermemiz mümkün değildir. En yakın kadın doğum veya jinekolog uzmanlara muayene olmanızı tavsiye ediyoruz.

 4. Kızlık zarım bozulmadan önce ben 2 farklı ayna kullanarak var olduğunu görebiliyordum. Kızlık zarım yırtıldı daha sonra aynalar aracılığı ile baktığımda hala var olduğunu gördüm. Anladığım kadarıyla benim gördüğüm gerçek kızlık zarı değilmiş :). Arkadaşlar bu tarz bir sorununuz varsa yırtılıp yırtılmadığı hakkında da şüpheniz varsa bence muayene olun en garanti yöntemdir.

 5. Resimli bir şekilde anlattığınız için teşekkür ediyorum. Onceki ve sonraki halinin videolarını da ekleme şansınız var mı acaba?

  1. Geri bildiriminiz için teşekkür ederiz Gülsüm Hanım. Kızlık zarının ilk ve son halinin görsellerini animasyon haline getirip, videolu bir şekilde yakın zaman içerisinde bu sayfamızdan paylaşacağız.

   1. Ben ilişkiye girmedim fakat masturbasyon yapıyorum bozulmasndan korkuyorum incelediğim de ise küçük bir delik görüyorum bozulunca o delik daha mi büyük oluyor tam olarak nasıl anlarim

 6. Acaba bu ürün boyası felan çıkıyormu elimizden birçok.sahte.ürün var hangi siteden alacagımıza karar veremedik lütfen. Kullananlar.yardım etsin

 7. Kızlık zarı bozulduktan sonra vücuttaki değişiklikler ile ilgili de bir yazı yazar mısınız? Zar yırtıldığında resimlerde paylaştığınız gibi sadece o bölgede mi değişiklik oluyor, yoksa vücutta da başka değişiklikler meydana geliyor mu?

  1. Esin Hanım, kızlık zarının var olmasındaki esas amaç, bebeklik döneminde içeriye mikropların girmesini engellemektir. Fakat ülkemizdeki kızlık zarının amacının bakireliğin sembolü olarak anlaşılmaktadır. Fakat yırtıldıktan sonra bir takım ruhsal değişikliklerin meydana geldiği doğrudur.

 8. İncelediğim kadarı ile paylaştığınız görseller hep resim gibi duruyor. Ben gerçek kızlık zarı resimleri incelemek istiyorum. Fotoğraf olarak da eklerseniz çok iyi olacağını düşünüyorum.

  1. İsa Bey merhabalar. Biz bilerek resimli şekilde paylaştık efendim. gerçek fotoğrafları koyduğumuz zaman sitemize giren ufak yaştaki kişiler için uygun olmadığını düşünmekteyiz.

 9. Bozulan kızlık zarının ertesi gün girilen ilişkide tekrardan kanama yapması mümkünmüdür?

  1. Evet Seçkin Bey. Kanama bazı durumlarda bir kaç gün sürebilir. Bir de bekaret zarının birden fazla saçağı (bağlantı noktası) vardır. İlk girilen ilişkide bazı saçaklar yırtılıp bazıları yırtılmayabilir. Daha sonraki ilişkide de diğer saçaklar yırtılıp az da olsa kan gelebilir.

 10. Kızlık zarının bozulmuş ve bozulmamış halini inceledim. ben ayna yardımı ile kendimin kızlık zarı gerçek görüntüsüne baktığımda gösterdiğiniz resimlerdeki gibi değil. Bu resimlerin haricinde de başka öncesi ve sonrası resimleri varsa paylaşır mısınız? Ben mastürbasyon yaparken kızlık zarımın bozulup bozulmadığını merak ediyorum.

  1. Güldeste Hanım, bir çok kızlık zarı çeşidi bulunmaktadır. Öncesi ve sonrası resimlerini paylaştığımız şeyler sadece en çok sahip olunan çeşitlerdir. Kızlık zarı çeşitleri sayfamızda diğer çeşitlerin de görüntüsüne ulaşabilir, hangi çeşit olduğuna karar verebilirsiniz. Ama ayna yardımı ile bekaret kontrolü çok sağlıklı bir yöntem değildir. Uzman doktor kontrolü yaptırmanızı tavsiye ederiz.

  2. Mastürbasyon yapma gel ben seni mutlu ederim

 11. Kızlık zarı gerçek görüntüsü çok ilginçmiş. Ben hep dışarıdan gördüğüm için sanırım içini hiç bu şekilde hayal etmemiştim. Ben bakireyim, henüz bir birliktelik yaşamadım ve evleneceğim erkek haricinde de birisi ile birlikte olmayı düşünmüyorum. Anlayacağınız bozulmamış kızlık zarı var bende. Önceden bekaretini evlenmeden bozdurmak popülarite belirtisiydi ama şimdi normal oldu benim gibi bozulmamış haline sahip olanlar az olduğu için daha popüler. Çok mu fazla abarttım acaba 🙂

 12. Patlak zar resimlerine nerden ulaşırım 🙂

  1. Bulunduğunuz sayfanın içerisinde yer alan görsellerde bozulmuş kızlık zarı resimleri bulunmaktadır efendim.

 13. Bozulan kızlık zarının şekilleri her bayanda aynı mı oluyor yoksa değişkenlik gösterebiliyor mu? Ben ayna yardımı ile kendim incelediğim zaman göstermiş olduğunuz resimlerin herhangi birisine uymadığını görmekteyim.

  1. Merhabalar Filiz Hanım. Bozulan kızlık zarının üzerinden bir çok ilişki geçti ise artık kızlık zarı diye bir şey kalmamış olacağından her bayanda aynı görülebilir (görünmez). Yeni bozulduğu zaman da, sadece kök kısımları kalacağı için her bayanda benzer olarak görülebilir.

 14. Bütün bayanların en büyük korkulu rüyası bu konu bana göre. Erkekler rahat, ne kadar çok ilişkiye girmiş olurlarsa olsunlar, pantolonlarını çekip yollarına devam edebiliyorlar. Fakat konu bizde o kadar rahat bir şekilde ilerlemiyor. Kızlığı bozulmuş vajina resmi olarak paylaştıklarınızı inceledim. Bu resimler sanırım ilk ilişkiden sonrakiler olması lazım. Çünkü sürekli ilişkiye girdikçe zarın tamamen kaybolacağını düşünüyorum.

  1. Doğru bilmektesiniz Arzu Hanım. Paylaşmış olduğumuz kızlık zarının bozulmuş hali resimleri, bozulmanın hemen akabinde paylaşılan fotoğraflardır. İlişki sayısı arttıkça tamamen kaybolacaktır.

 15. Tam olarak kızlık zarı ne kadar içeridedir merakımdan sorayım dedim 🙂

 16. Ben de hep bakire olmayan vajinanın görüntüsü hakkında bilgileri merak ederdim. Fakat gerçek bayanların resimlerini görmekten korktuğum için internetten araştırıp bakmamıştım. Siz bozulmuş kızlık zarı görsellerini ahlak kuralları çerçevesinde resim olarak paylaşmışınız ve bu benim çok hoşuma gitti. Sizi tebrik ediyorum.

 17. Kızlık zarı bozulduktan sonra vücuttaki değişiklikler nelerdir veya böyle bir değişiklikler oluyor mu yardımcı olur musunuz bu konuda ?

 18. Kızlık zarının bir çok çeşidi vardır eger bunu araştırırsanız ne demek itsedigim anlarsınız.Aynı zamanda yukarıdaki resimler vajinal bölümün 2 cm icerisidir.zaten bunu normal birisi bakmayla falan anlıyamaz sadece jinekolog muayenesinde belli olur çünki bunun bir çok çeşidi var yukarıda söylediğim gibi zaten kızlık zarlarının neredeyse hepsi deliktir adet oldugumuzda ki gelen kanda o delikten gelir.tabiki ilişkiye girildiğinde bu delik dahada genişler.

 19. Flep yöntemi sonrası çok ağrı oluyor mu veya şöyle sorayım flep yöntemi yaptıranınız var mıdır bayanlar

 20. Merhaba iyi aksamlar kizlik zari iliskiye girmeden bir yastiga veya bir yumusak ayiya surtunerek bozulurmu bozulsa hangi sekile girer vajinadan gorunen beyaz et parcasi gorunuyormu bozulduktan sonra da bide hangi renkte kan geliyo normal kirmizi kan gelse ne kadar geliyo mesela ogrenebilr miyim bi yarim saatte duruyo mu kan yoksa gelmeye devam mi ediyor nasil anlaya biliriz bozuldugunu

 21. Kızlık zarı bozulmadan hamile kalınır mı acaba?

  1. Kızlık zarı tamamen kapalı bir yapı değildir. Delikli bir yapıdan oluştuğundan dolayı, tam olarak giriş yapılmadan bayanın içerisine sperm giderse, çok zayıf bir ihtimal olsa dahi hamile kalınma riski mevcuttur. Pratik olarak çok karşılaşılmasa da, teorikte, kızlık zarı bozulmadan hamile kalınması mümkündür.

 22. Ara bölmeli tipte kızlık zarı na sahibim ve bazı zorluklarını yaşıyorum eğer ilk gecemde eşime bu durumu anlatacağım ama nasıl olacak bilmiyorum

 23. Kızlık zarı dikimi öncesi ve sonrası yapılması gereken önemli bir püf noktası var mı acaba veya dikim yaptıran kesin bir bilgi verebilecek yorum yapabilir mi ?

 24. Merhaba ben 6 yıl önce erkek arkdasımın peni vajinama cok sert çarptı ve cok kanamam oldu 1 hafta adet kanaması gibi kanamam oldu adetim de 3 gün öncesinde falan bitmişti özel hastanede doktora gittim hemen patlamış dedi daha sonra tekrar gittim 6 yıl sonra jinekologa gittim bozulmamış dedi sizce nolmuştur kime inanmalıyım

 25. Aynadan baktığım kadarıyla ince uzun bir çizgi şeklinde ve ufacık bir delik var.Adet dönemlerimde aşırı ağrılı geçiyor.Sürtünerek kızlık zarı bozulur mu? Kan gelmedi.Esnek olma ihtimali var mı? Küçükken mastürbasyon yaparken bozmuş olabilir miyim bilmiyorum. Bu konu beni çok tedirgin etmeye basladı.Anlattıkları gibi 1 hafta acı cekecek kadar zor mu? Oluk oluk kAnmı gelir? Hiç bilgim yok ?

  1. Mastürbasyon yaparken iç kısıma müdahale ettiyseniz bozulma ihtimali olacaktır Hülya Hanım. Sürtünme ile yaşanılan ilişkilerde bekaret zarı her ne kadar bozulmasa da, ilişkinin dozu arttıkça kızlık yırtılması olabilmektedir. Oluk olun kan akacağı, ağrısının 1 hafta süreceği halk arasında konuşulan yanlış şeylerdir. Öyle bir şey yoktur. Akan kanın toplamı genelde yarım veya çeyrek çay bardağı olur. Hatta çoğu kimse de o kadar da olmaz. Ağrı konusu ise anlık olup kısa süre içerisinde geçecektir.

 26. Evlilikten korkuyorum iliskiye giremezsem evleneceğim esim beni bu sebepten terk edermi ?

  1. İlişki olmadığı sürece evliliğin devam etmesi erkek için imkansıza yakındır Hülya Hanım. Fakat ilişkiden korkacak hiç bir şey yoktur. Eğer vajinismus tarzı bir rahatsızlığınız varsa da psikoloji uzmanlarından destek alarak bu sorununuza çözüm bulabiliyorsunuz. Şimdiden o şekilde düşünüp lütfen ilişkiye ön yargılı bir şekilde yanaşmayınız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Joan Of Arc Red Yapay Kızlık Zarı © 2010 - 2018 Kızlık Zarı Kanaması