Kızlık Zarı Dikimi

Yapay Kızlık Zarı Sadece 199 TL

yapay kızlık zarı siparişi

Kızlık Zarı Muayenesi (Bekaret Testi)

Kızlık zarının bozulup bozulmadığının kontrolünün doktor tarafından yapılması işlemi kızlık zarı muayenesi olarak isimlendirilir. Bu muayenenin diğer adı ise bekaret testi şeklindedir.

Bu makalemizin içerisinde kızlık muayenesinin nerelerde yapıldığı, fiyatları, resmi kayıtlara geçip geçmeyeceği, nasıl yapıldığının videolu anlatımını, yasal olup olmadığını ve daha bir çok merak edilen detayları öğreneceksiniz. Yazımızın okunma süresi ortalama 6 dakikadır.

Kızlık zarı muayenesi nasıl yapılır ? 

Kızlık zarının muayenesi alanında uzman doktorlar tarafından gerçekleştirilmektedir. Bu işlem genital bölge makası aracılığı ile yapılır. Vajinanın dış dudakları gazlı bez ve vajina makası ile hafif şekilde ayrılır. Ayrıldıktan sonra doktor çıplak göz ile kızlık zarının yapısında inceleme gerçekleştirir. Çok basit bir şekilde yapılan bekaret testi sonuçları bozulmuş, zedelenmiş ve sağlam şeklinde olarak 3 şekilde sonuçlanır.

Kızlık zarı muayenesinde, kızlık zarı yapısında herhangi bir bozulma veya zedelenme yoksa bayan bakiredir. Eğer kızlık zarının yapısı tamamen bozulmuşsa bayan artık kadın olmuştur. Kızlık zarının saçaklarından bazıları yırtılıp, bazıları hala sağlam ise de kızlık zarı zedelenmesi şeklinde sonuç elde edilir.

kızlık zarı muayenesi yapımı

Kızlık zarı muayenesi nasıl yapılır sorusunu ve sonuçlarını bu şekilde tarif edebiliriz. Yazımızın ilerleyen bölümlerinde bu işlemin yapılmasının videosunu izleyebilirsiniz.

Kızlık zarı muayenesi hangi bölümde yapılır ?

Ülkemizde doktora veya hastaneye git sorununu söyle seni yönlendirirler gibi bir mantık oluşmuştur. Fakat konu cinsel organlar ile alakalı olunca sormaya çekiniyoruz. Bundan dolayı direkt olarak nokta atışı yapıp, fazla dillendirmeden hangi doktor ve bölüm ilgileniyorsa oraya gitmek istiyoruz. Bundan dolayı da müşteri hizmetlerimize telefon ve canlı destek üzerinden kızlık zarı muayenesi hangi bölümlerde yapılır şeklinde bir çok soru gelmektedir.

Kızlık zarı muayenesi yapan hastanedeki bölümler şu şekildedir:

 • Jinekoloji,
 • Kadın doğum.

Sadece belirttiğimiz iki bölümde kızlık muayenesi yapılmaktadır. Kadın doğum bölümünde çok sık yapılmamakta olup, bazı kadın doğum uzmanları kontrol edebilmektedirler. Fakat bu konu ile ilgilenen esas bölüm jinekoloji alanıdır.

Kontrol yaptırmak için devlet hastaneleri, özel hastaneler veya doktorların özel muayenehanelerini tercih edebilirsiniz.

Kızlık zarı muayenesi yasal mı ?

Yapılan muayene tamamen yasaldır. Toplumumuz tarafından çok hassas bir konu olduğundan dolayı kızlık muayenesinin yasal olup olmadığı halkımız arasında hep tartışma olmuştur. Fakat bayanın kendisinin giderek, muayene yaptırmasının yasal olarak herhangi bir sıkıntısı bulunmamaktadır.

Bekaret raporu almak isterseniz bu işlem de yasal olup, sadece adli olaylarda mahkeme veya savcılık kararı ile alınabilmektedir. Yani ben bu kız ile yeni tanıştım, bekaret raporu verir misiniz diye doktora gittiğiniz zaman ret edileceğinizi bilmenizi isteriz.

bekaret testi yasal mıYasallık konusunda mevzuat güncellenmiş olup, yukarıdaki resimde yer almaktadır. Resimdeki yazıları okuyamıyorsanız lütfen üzerine basarak resmi büyüterek okuyunuz.

Adetliyken kızlık zarı muayenesi yapılır mı ?

Adet dönemlerinde kızlık muayenesi yapılmasının hiç bir sakıncası bulunmamaktadır.  Kontrol edilecek kısım genital bölgenin hemen giriş kısmında olacağından dolayı bekaret testi adetli dönemlerde de yapılabilir.

Fakat bazı doktorlar, bayanların regl dönemlerinde muayene yapmayı uygun bulmayabilirler. Bundan dolayı zorunlu kalmadıkça ve aceleniz de yoksa regl döneminizin bitmesini beklemenizi tavsiye etmekteyiz.

Evde kendi kendine kızlık zarı muayenesi nasıl yapılır ?

Evde kendi kendine kızlık zarı muayenesi yapılabilmesi için sizin de bir doktor olmanız gerekmektedir. Ayna karşısında bu işlem yapılabilse de konu hakkında bilginiz yoksa kendi kendinize doğru karar verebilmeniz oldukça zordur. Ayrıca bu işlem sırasında bekaret zarına zarar verebilme ihtimaliniz de yüksektir.

Kızlık zarı muayenesi fiyatı kaç para ?

Daha önce kızlık zarı dikimi fiyatı konusunda hazırladığımız makalede, devlet hastanelerinde dikim ameliyatlarının yapılmadığından bahsetmiştik. Muayene için aynı şey geçerli değildir. Bundan dolayı da kızlık zarı muayenesini en uygun fiyata devlet hastanelerinde yaptırabilirsiniz.

Devlet hastanelerinde kızlık zarı muayene fiyatı 20 TL’den başlamakta olup, profesör veya doçent doktorlara kontrol yaptırmak isterseniz ücret 150 TL’den başlamaktadır.

Özel muayenehanelerde ve özel hastanelerde kızlık zarı muayenesi fiyatları ise değişkenlik göstermektedir. Bazı özel hastaneler ve doktorlar ile telefonda aldığımız ücretler şehirlere göre şu şekildedir:

Muayene’nin Yapıldığı ŞehirMuayenehane / DoktorMuayene Fiyatı
İstanbulÖzel Hastane100 TL
İstanbulDoktor180 TL
AnkaraÖzel Hastane50 TL
AnkaraDoktor120 TL
İzmirÖzel Hastane100 TL
İzmirDoktor150 TL
Kocaeli / İzmitÖzel Hastane60 TL
Kocaeli / İzmitDoktor110 TL
AntalyaÖzel Hastane40 TL
AntalyaDoktor200 TL
KonyaÖzel Hastane90 TL
KonyaDoktor125 TL
BursaÖzel Hastane65 TL
BursaDoktor140 TL

Görmüş olduğunuz muayene fiyatları telefon ile alınan bilgilerdir. Araştırma yapılarak daha değişik ücretlere ulaşmak mümkündür.  Fiyatlardan da anlaşılacağı üzere muayene ücretleri 65 TL ile 200 TL arasında değişkenlik göstermektedir. Bu fiyatlar 2018 yılı içerisinde toplanmış olup 2019 yılı kızlık zarı muayene ücretlerinin %15-30 arasında yükselmesi beklenmektedir.

Kızlık zarı muayenesi kesin sonuç verir mi ?

Alanında uzman doktorlar tarafından yapılan ve kontrolü oldukça basit bir şekilde gerçekleştirilen kızlık zarı muayenesi kesin sonuç verir. Kızlık zarı yapıları zaten belli olduğundan dolayı, muayene esnasında zarar görüp görmediği, zedelenip zedelenmediği çıplak göz ile rahat bir şekilde anlaşılmaktadır. Bundan dolayı yaptırdığınız kontrolün sonucuna gönül rahatlığı içerisinde güvenebilirsiniz.

Fakat kendi kendine kızlık muayenesi yapan bayan arkadaşlarımız var. Veya ilişki sonunda erkek arkadaşına kızlığın bozulup bozulmadığını kontrol ettiren bayan arkadaşlarımızın da sorularını alıyoruz. Bu şekilde yapılan muayene kesin sonuç vermez. Hatta bozulmadıysa da kontrol bilgisiz kişiler tarafından yapılır ise bozulma ihtimali de yüksektir. Bundan dolayı kendi kendine kızlık zarı muayenesi yapılmasına kesinlikle karşı olduğumuzu belirtmekte fayda var. Kesinlikle evde kızlık zarı muayenesi yapmayınız.

Kızlık zarı muayenesi bakire bayanlara zarar verir mi ?

Öncelikle bekaret olan veya olduğunu düşünen bayanların doktorlarına durumlarını izah etmeleri gerekmektedir. Doktorlar genital bölge ile ilgili durumlarda genelikle bakirelik durumunu sorsalar da unutma ihtimalini düşünerek bayan tarafından kesinlikle belirtilmelidir.

Uzman doktora durumunuzu izah edip kontrol yaptırdığınız zaman bekaret zarınızın zarar görme ihtimali oldukça düşüktür. Fakat kesinlikle zarar vermez dememiz mümkün değildir. Bahsettiğimiz zarar verme ihtimali belkide milyonda birdir.

Kızlık zarı muayenesi kayıtlara geçer mi ?

Google’da bu konu ile ilgili olarak yapılan en çok aramalardan bir tanesi de kızlık zarı muayenesi kayıtlara geçer mi şeklindedir. Durumu hakkında net bilgisi olmayan fakat yakın çevresinin de bu durumu öğrenmesinden korkan bayanlar resmi kayıtlara bekaret kontrollerinin geçmesinden korkmaktadırlar.

kızlık testi kayıtlara girer mi

Devlet hastanelerinde yapılan kızlık zarı muayenesi kayıtlara geçmektedir. Fakat özel doktor muayenelerinde yapılan bekaret testi sonuçları sözlü olarak bayana söylenmekte olup, resmi kayıtlara geçmemektedir.

Resmi olarak bir evrak talep ederseniz de bu sadece bazı devlet hastanelerinde, adli tıp kurumunda savcılık veya mahkeme kararı ile istenmesinin ardından teslim edilmektedir. Ankara’da, İstanbul’da ve diğer şehirlerimizde de prosedür bu şekilde işlemektedir.

Kızlık zarı muayenesi nasıl yapılır videosu izleyin

Uzman doktor tarafından kızlık zarı muayenesi hakkında hazırlanmış olan videoyu aşağıdan ücretsiz olarak izleyebilirsiniz.

Video içerisinde kızlık zarı ve muayenesi hakkında genel bilgiler verilmektedir. Aklınıza takılan başka sorular varsa sitemizde yer alan canlı destek bölümünden sorabileceğiniz gibi, aşağıdaki yorum bölümünden de bize iletebilirsiniz.

Kızlık zarı muayenesi esnasında çekilen canlı bir video olmadığından dolayı izlemeniz için maalesef bu sayfa içerisinde paylaşamıyoruz.

Kızlık zarı muayenesi yaptıranların yorumları

Kızlık zarı muayenesi yaptıranlar bu durumu çok dillendirmek istemediklerinden dolayı genelde paylaşım yapmayı tercih etmemektedirler. Fakat sayfamızın alt bölümünde bulunan kullanıcı yorumları bölümünden gerçek kimlik bilgilerinizi vermeden, muayene yaptıranlar deneyimlerini diğer okurlarımız ile ücretsiz olarak paylaşabilirler. Ayrıca bekaret testi ile ilgili olarak sayfamızda bulunmayan bilgileri çekinmeden yorum olarak yazabilirler. Biz ve diğer okurlarımız yapılan yorumlara en kısa süre içerisinde cevap vermekteyiz.

Kızlık zarı muayenesi yaptıranlar bazı sitelerde deneyimlerini paylaşmışlardır. Şimdi biz de o paylaşımları siz değerli okuyucularımız ile paylaşıyoruz.

kızlık zarı muayenesi yaptıranların yorumlarıkızlık zarı muayenesi yorumlarıbekaret testi yaptıranlarKızlık zarı muayenesi hangi şehirlerde yapılıyor ?

Küçük veya büyük şehir fark etmeden bütün şehirlerimizde jinekoloji uzmanları tarafından bakirelik testi yapılmaktadır. Ankara, İstanbul, İzmir, Antalya, Bursa, Kocaeli gibi kalabalık şehirlerde oldukça yaygın olan kızlık muayenesi doğu illerimiz de de yapılmaktadır.

Kızlık zarı yırtıldı ise ne yapmalıyım ?

Eğer, bekaret testi sonucunda bakirelik zarınız yırtılmış görülüyor ve evleneceğiniz erkek bu konuda size baskı yapıyorsa çözümsüz olmadığınızı müjdelemek isteriz. İlk gece hileleri makalemize mutlaka göz atmanızı tavsiye ederiz. Ayrıca sitemizde satılmakta olan ve kızlık zarı dikiminin ameliyatsız ve en uygun fiyatlı alternatifi olan ürünü de yapay kızlık zarı sayfasından inceleyebilirsiniz. Telefon ile bilgi almak için de 0505 239 56 53 numaralı hattımızı arayabilir veya Whatsapp üzerinden iletişim kurabilirsiniz.

Su ile bekaret testi nedir, nasıl yapılır ?

Bazı okurlarımızın su ile bekaret testi konusunda tarafımıza yönelttiği sorulardan dolayı makalemize bu bölümü de eklemeyi uygun gördük. Hızlı bir şekilde belirtmemiz gerekirse su ile bakirelik testi diye bir şey yoktur. Peki leğen ile bekaret testi olarak da geçen bu saçmalık nereden çıkmıştır ?

sabun ile bekaret testi

Bu olayın halk arasında dayanağından ve nasıl yapıldığından kısaca bahsedelim. Su ile bekaret testi, diğer adı leğen veya sabun ile bekaret testi için leğene su koyulur. Yarım su dolu leğene bayan çıplan bir şekilde oturtulur. Daha sonra bayanın vajinasının olduğu bölümden kabarcıklar çıkarsa bayan bakire değildir. su, leğen veya sabun testinde kabarcıklar çıkmazsa bayan bakiredir.

Bu saçmalığın maalesef hala bazı erkekler tarafından doğru bir test olduğu kabul edilmektedir. Mantık ise kızlık zarı ile girişin tamamen kapalı olduğu düşünülmesidir. Oysa ki kızlık zarı delikli bir yapıdadır ve oradan adet kanının da tahliyesi gerçekleştirilir. Bunun ile ilgili olarak yazdığımız kızlık zarı çeşitleri makalemizi mutlaka okumanızı tavsiye ediyoruz.

Uzun lafın kısası, su ile bekaret testi, leğen ile bekaret testi, sabun ile bekaret testi diye bir test yoktur. Bu konuda boşu boşuna kafanızı karıştırmamanızı ve bu teknikleri uygula mamanızı tavsiye etmekteyiz.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (26 Kişi oy verdi, 5 üzerinden ortalama puan: 4,46. Bu yazıya oy vermek ister misiniz?)
Güncelleme: 05/10/2020 — 16:21

21 Yorum

Yorum Ekle
 1. Yazınızı tek seferde okudum. Gerçekten muayene hakkında güzel bilgiler araştırıp yazmışsınız. Benim merak ettiğim bir konu var. Su ile bekaret testi nasıl yapılır. Bazı sitelerde su veya sabun ile bekaret testinin yapıldığından bahsedilmiş. Bu konuda da bizi bilgilendirirseniz memnun olurum.

  1. Merhabalar Hilal Hanım. Su ile bekaret testi konusunu da bu yazımıza bugün ekliyor olacağız. Bilgi alabilirsiniz.

 2. Bekaret testi raporu örneği var mı acaba? Erkek arkadaşım benden rapor istedi ne yapacağımı şaşırdım. Daha önce hiç ilişkiye girmedim ama doktora gidip rapor almaktan korkuyorum.

  1. Böyle birisi ile neden hala birliktesiniz ki?

 3. Ankara da bekaret testi yaptırmak istiyorum. Normal bir devlet hastanesine gidip yaptırmak istediğim zaman doktor kabul etmedi. Sanırım yanımda erkek arkadaşım olduğu için bu şekilde olumsuz sonuç verdi. Şimdi de özel hastane araştırıyorum fakat fiyatları biraz yüksek geldi.

 4. 2 gün önce sevgilim ile sevişirken parmağı benim özel bölgemin içerisine biraz fazla kaçtı ve acıma yaptı. Dikkatli bir şekilde incelediğim zaman hiç kanama olmadı. Sevgilim baktı yırtılma yok dedi ama o ne anlayacak, güvenmiyorum. Şimdi ben işinin ehli bir doktora bekaret testi yaptırmak istiyorum. Bu konuda İstanbul’da bana tavsiye edebileceğiniz isimler kimlerdir. Ayrıca kızlık zarı muayenesi kayıtlara geçmez diye okudum ama emin olamıyorum. Bu konuda kendi kendimi ele vermekten korkuyorum. Bir de kızlık muayenesi kesin sonuç verir mi arkadaşlar, doktorun yanılma şansı olur mu? Çok bunalımdayım lütfen bana yardım edin.

 5. Ankara’da kızlık zarı muayenesi yaptırmak istediğim zaman doktor yapmadığını sadece özelde yaptırabileceğimi belirtti. Sanırım sadece adli olay veya evlilik aşamasında yaşanılan bazı rahatsızlıklarda falan muayene yapıyorlarmış. Boşu boşuna gitmenize gerek yok.

 6. Öncelikle aklımıza takılan bir çok sorunun cevabını yazınızda paylaştığınız için sizlere teşekkür ediyorum. Ben Konya’da yaşıyorum ve bakire olup olmadığımı bilmiyorum. Hiç birlikteliğim olmadı fakat mastürbasyon yaparken kızlığımı kaybettiğimden korkuyorum. Kendim kontrol etmek istediğimde anlayamadım. Evde yapılabilecek bakirelik testleri hakkında daha detaylı video ekleyebilir misiniz lütfen?

 7. Ben mi bulamadım bilmiyorum ama, kızlık zarı muayenesi için hangi bölüme gidilir yazınızın içerisinde göremedim. Ben bekaretimin bozulup bozulmadığı hakkında emin değilim. Hiç ilişkiye girmedim ama ayna aracılığı ile kontrol ederken elime biraz kan bulaştı. Bekaret testi yaptırmak istiyorum.

  1. Jinekolog veya kadın doğum bölümüne gidebilirsiniz.

 8. Dün erkek arkadaşımla seviştikten sonra iç çamaşırımda ıslaklık olduğunu fark ettim ve hemen bıraktım. İç çamaşırlarımızı çıkarmadan birlikte olmuştuk. Daha sonra baktığım zaman bir kaç damla kan lekesinin olduğunu gördüm ve çok korkuyorum. Acaba kızlık zarım bozulmuş mudur? Emin olmak için bekaret muayenesi yaptırmak istiyorum fakat, kızlık zarı muayenesi için ne gerekli tam olarak bilemiyorum. Lütfen beni bu konuda aydınlatır mısınız ?

  1. Öncelikle geçmiş olsun Feriha Hanım. Anlatımlarınıza dayanarak kızlık zarınızın bozulmadığını söyleyebiliriz. Fakat yine de içinizin rahat etmesi açısından kontrol yaptırmanızı tavsiye etmekteyiz. Yaşınız 18’in üzerinde ise kimliğiniz ile özel doktor muayenesine giderek kontrol yaptırabilirsiniz, hatta bir çok doktor kimlik de istememektedir. 18 yaşından küçük iseniz de veli izninizin olduğuna dair onay formu doldurmanız gerekmektedir. Kızlık zarı için ne gerekli şeklinde bir çok soru almaya başladık. Bunun cevabı kendi psikolojinizin hazır olması yeterlidir şeklindedir.

 9. Ben de bekaret zarımı kontrol etmek istiyorum fakat doktora gitmekten utanıyorum. Yayınladığınız videoyu izledim ve kendim yapmak istedim fakat bu tek başına yapılacak bir şey değil bence. En iyisi mecburen bir doktora gidip kontrol ettirmek.

 10. Evlenmeden önce bir kaç defa cinsel birleşmem oldu fakat hiç birisinde kanamam olmadı.Şimdi ise sözlendim ve sözlüm bakirelik konusuna çok önem veriyor. Gerdek gecesinde yine kanamam olmayacağı için ise ben çok korkuyorum. Eğer zarımda yırtılma olmadıysa bir şekilde ikna edip, gerdek gecesinden sonra muayeneye götürürüm ve ispatlayabilirim. Fakat yırtılmadığına emin olmak için doktora baktırmam gerekiyor. Şimdi ben kızlık zarı muayenesi yaptırdığımda aileye haber verilir mi? Böyle bir durumda kaş yapayım derken göz çıkartmış olurum. Lütfen sorumu cevaplar mısınız?

  1. Gülfidan Hanım, kızlık zarı muayenesi işlemlerinin hiç bir aşamasında ailenize ulaşılıp haber verilmemektedir. Bu konuda içinizi ferah tutabilirsiniz. Zaten bir çok doktor kayıt sırasında sözlü olarak isim almaktadır ve kimliğinizi bile istememektedir. Kaldı ki siz çıktıktan sonra ailenizi arayıp, sizin kızınız bakire değil dediği zaman Hipokrat yemini etmiş bir doktorun eline ne geçecek.

 11. Kızlık zarı dikimi yaptırdıktan sonra yeniden muayene için doktora gitmedim. Gitmeme sebebim aslında biraz korkudan. Çünkü ya tutmadıysa yeniden yaptıracak imkanım artık yok. Tamir yapılırken sicile işlemiyordu, acaba kızlık zarı muayenesi sicile işler mi ?

  1. Münevver Hanım neden sicile işlesin ki? Sizin sicilden anladığınızın ne olduğunu bilemiyorum fakat ülkemizde bekaret sicili diye bir şey yok.

 12. Merhabalar kızlık zarında yanlzıca küçük bir zedelenme varsa bu onarımını yapmayı düşünüyorum şuan ki erkek arkadaşım yeni kadın Doğum uzmanı oldu acaba evlendiğimiz bu 1 yıl sonra olur muhtemel o zaman ilk gece anlar mı yada muayene etmek zorumda kalırsa anlaşılır mı ?

 13. Akadaşlar kızlık zarı muayenesi normal fiziksel ve jinekolojik muayenenin bir bölümü değildir.Bu tür raporlar adli makamlarca herhangi bir suç durumunda istenir egerki siz kendiniz yaptırmak istiyorsanız ki rapor almak mümkün değil sadece sözlü cevaplar alabilirsiniz doktordan ama süpheli bir durumunuz varsa yalnız gidin yada yanınızdakini muayene odasına aldırmayın ve doktordan gercekleri söylememesi için ricacı olun.Benimde yakın arkadaşımın hasta ruhlu bir eşi var evlenmeden bu tür şeyler istemisti ondan bende onu yanlız bırakmamak için yanında durmuştum o süreçte öğrendim bunlarıda.Arkadaşım zaten bakire değildi ama biz doktoru ayarladık saolsun istediğimiz şeyleri söyledi.Sonrda zaten bu siteden yapay kızlık zarı sipariş ettik onuda sag salim kullandı ve hiçbir sıkıntı çıkmadan halletti.

 14. Benim durumum şöyle oldu arkadaşım parmağını sokmaya çalıştı ama ben izin vermedim o zaman da alkollüydüm tam olarak hatırlamıyorum ama o an kan geldiğini hatırlamıyorum ama akşamüzeri kan geldiğini gördüm bozulmuş olsaydı o an bozulur diye düşünüyorum ne yapmalıyım korkuyorum

  1. Bazen kanamalar geç gelebilir Tuğba Hanım. Uzman doktora kızlık muayenesi olursanız, net cevabı öğrenmiş olabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Joan Of Arc Red Yapay Kızlık Zarı © 2010 - 2018 Kızlık Zarı Kanaması