Kızlık Zarı Dikimi

Yapay Kızlık Zarı Sadece 199 TL

yapay kızlık zarı siparişi

Kızlık Zarı Kanaması Hakkında Merak Edilenler

Kızlık zarı, dış genital bölge ile vajinanın iç kısmının ortasında bulunan ve bilinenin aksine kapalı değil, ortasında delikler bulunan ve damarlardan oluşan bir yapıdır. dışarıdan yapılacak herhangi bir müdahale sonucunda yırtılan damarların kanamasına da kızlık zarı kanaması adı verilir.

Bu makale içerisinde de okurlarımızın kızlık zarı kanaması ile ilgili olarak en çok merak ettikleri konuları detaylı bir şekilde aydınlatmaya çalışacağız.

Kızlık Zarı Kanaması Nedir ?

Kızlık zarı içerisinde minik damarlardan oluşan ve kan dolaşımı sayesinde canlı kalabilen bir yapıdadır. Damarların zorlanma sebebi ile kopması ile birlikte bu yapıda kanama meydana gelir ve bu kızlık zarı kanaması olarak bilinir. Kızlık zarı kanamasının meydana gelebilmesi için olası sebepler şunlardır ;

 • Cinsel ilişki sonrası döl yatağına penisin müdahalesi,
 • Mastürbasyon sırasında iç kısma müdahale,kızlık zarı görüntüsü
 • Genital bölge hastalıkları neticesinde yapılan kontrol müdahaleleri veya ameliyatlar,
 • Kaza neticesinde genital bölgenin hasar görmesi-
 • Uzak doğu sporları, jimnastik gibi ağır sporlarda bacakların fazla bir şekilde açılması,
 • At veya bisiklete binerken yapılan zorlamalar,
 • Temizlik esnasında zorlamalar kızlık zarının bozulma sebepleri arasında gösterile bilmektedir.

Yukarıda bahsetmiş olduğumuz maddelerin her biri geçerli sebepler olsa da %98’lik bölümü ilk cinsel deneyim sırasında gerçekleşmektedir.

Kızlık Zarı Kanaması Rengi

Kızlık zarı kanaması rengi açık kırmızı veya pembeye yakın tonlarda görülmektedir. İlişki anında hemen kanama meydana gelmez daha sonra gelirse de kahverengi veya siyaha yakın renk tonlarında da olduğu görülmektedir.

Bütün bayanlarda akan kızlık kanının rengi değişkenlik gösterebilir. Örneğin, sırt üzerinde bacaklar açılarak yaşanılan ilk cinsel deneyim sonucunda bayan hemen kalkmaz ise akan kan hazneye birikir ve bekleme süresi arttıkça da açık kırmızı olan rengi giderek koyulmaya başlar. İçeride pıhtılaşma olduğu zaman da siyaha yakın renk tonlarında daha koyu bir şekilde ileride düşmeye başlayabilir.

Kızlık Zarı Kanaması Rengi Kahverengi Olur mu ?

Normal şartlar altında pembe veya açık kırmızı renkte olan kızlık zarı kanaması kahverengi de olabilmektedir. Yukarıda bahsetmiş olduğumuz gibi bekleme neticesinde kanın rengi koyulaşacak ve kahverengi tonuna yakın bir renge bürünecektir. Bundan dolayı kahve tonunda gelen kızlık kanında panik yapılmaması gerekmektedir.

Kızlık Zarı Kanaması Miktarı Ne Kadar Olur ?

Bize iletilen soruların arasında kızlık zarı kanaması ne kadar olur şeklinde de bir soru vardır. Bu sorunun cevabı da her bayanda değişken miktarlarda olabileceğidir.

Kızlık zarında esneklik söz konusu ile girilen ilk ilişkide hatta doğum anına kadar herhangi bir kanama meydana gelmeyebilir. Yapısı gereğince zaten ince kılcal damarlardan oluştuğundan dolayı çok büyük kan miktarlarını beklemek de mantıksız olacaktır. Genellikle bir iki damla olarak görülen kızlık zarı kanaması miktarı, bazı bayanlarda ise yarım çay bardağına kadar olabilmektedir.

kızlık zarı kanaması miktarı

Akacak kanın miktarını belirleyen en önemli unsurlardan bir tanesi kızlık zarının yapısıdır. Örneğin kalın bir kızlık zarına sahip bayanın zar içerisindeki damarlar büyük olacağından dolayı akacak kanın miktarı da çok olacaktır. Eğer ki ince ve basit yapıda bir zara sahip ise ya hiç kan akmayacak, ya da çok az miktarda bir iki damla kanın aktığı görülecektir.

Kızlık zarı kanaması miktarının değişkenliğine vereceğimiz bir başka sebep ise bayanın ilişkiye ne kadar hazır olduğudur. Yani bayanın döl yatağı henüz ıslanmamış ve tam olarak açılmamışsa erkek de aceleci davranıp zorlama yaparsa bayan aşırı bir şekilde ağrı duyacak ve fazla da kanama olacaktır. Aslında bu kan sadece kızlık kanı değil, vajina dokusuna verilen tahriş sebebi ile dokulardan akan kandır.

Bu bilgilere dayanarak, kızlık zarı kanaması ne kadar olur sorusunun kesin cevabı, kişiden kişiye göre değişmektedir. Kanama miktarını etkileyen bir çok iç ve dış faktör bulunmaktadır.

Kızlık Zarı Kanaması Ne Kadar Sürer

Kızlık zarı kanaması normal şartlar altında 3-4 dakika kadar sürebilmektedir. Fakat görüleceği süre her bayanda da değişkenlik gösterebilir.

Genel olarak 3-4 dakika süren kızlık zarı kanaması kendiliğinden durmaktadır. Bazı durumlarda ise iç kısımdaki dokulara zarar verilmesi veya kızlık zarı içerisindeki damarın büyük olması sebebi ile kanama 1-2 saat hatta 1-2 gün sürebilmektedir. Uzun süren kanamaların neticesinde akan kan da çok ise vakit kaybedilmeden doktor muayenesi olunmalı ve anormal bir durumda ise cerrahi müdahale yapılması gerekmektedir.

kızlık kanaması ne kadar sürer

Kanama uzun sürer mi diye merak edenlere vereceğimiz cevap %80 oranında uzun sürmeyecek şeklindedir. 2-3 günden fazla süren kanamaların sebebi kızlık zarı yırtılması olmayabilir. Adet kanaması veya doku zedelenmesi olabilir. Kanama devam ediyor ve adet kanaması da olmadığını düşünüyorsanız, mutlaka doktorunuza başvurunuz.

Kızlık zarı bozulması olup, kanama meydana geldikten sonra, bayanların iç çamaşırlarında ara ara lekelenmeler olabilir. Bu tarz durumlarda günlük ped kullanarak iç çamaşırlarının batmasının önüne geçebilirler.

Kızlık Zarı Kanaması Nasıl Durdurulur

Öncelikle kanamanın 1-2 gün ara ara olması normal bir durumdur. Çıkan kan miktarının fazla olmaması durumunda kendiliğinden durması beklenmektedir. Fakat hem çok kan akıyor hem de uzun süre devam ettiyse kızlık zarı kanamasını durdurmak için mutlaka jinekolog veya kadın doğum uzmanı doktorlara muayene olmanızı tavsiye etmekteyiz.

Yapılacak ufak bir damar dikim operasyonu neticesinde kızlık kanaması durdurulmaktadır.

Kızlık zarı kanaması durmazsa ne yapmalı şeklinde de soruların fazlasıyla firmamıza iletildiğini görmekteyiz. Bu tarz bir durumda öncelikle panik yapmadan en yakın doktora başvurmanızı tavsiye ediyoruz. Ön incelemenin akabinde gerçekten beklenenden farklı bir durum varsa çok ufak bir cerrahi müdahale ile kanama durdurulmaktadır.

Kızlık Zarı Kanaması İlişki Sırasında mı Olur

Bu soru genellikle kızlık zarı ile ilgili sorunu olan bayanlar tarafından bize iletilmektedir. Mastürbasyon veya daha önce kanama olmayan ilişki geçirmiş bayanlar kızlık zarı kanaması ilk ilişkide mi olur şeklinde sorular sorabiliyorlar. Bu sorunun da cevabını verelim.

 • Kadınların %30-50’sinde ilk ilişki sırasında kızlık zarı kanaması olur.
 • Bir çok kızlık zarı normal doğum esnasında bozulmaktadır.
 • Bayanların %30’unda ilk cinsel ilişki sırasında kanama görülmez.

Bundan dolayı ilk gece kızlık zarım kanamadı diye hemen paniğe kapılmamanızı önermekteyiz. Kızlık zarı kanaması hemen mi olur sorusuna olmayabilir şeklinde cevap verebiliriz. Kanamama sebeplerinden de kısaca bahsetmeden önce aşağıdaki videoyu izlemenizi ve devamında sebeplerini okumanızı tavsiye ediyoruz..

Nasıl ki her insanın kaşı, gözü, kulağı, ağzı farklı ise kızlık zarı da her insanda değişken bir yapıdadır. Kızlık zarı esnek bir yapıdaysa ve ortasında yer alan delikli yapı geniş ise, ilk ilişkide kanama beklenemez. Elastik oranı yüksek olan bayanlarda ve demin bahsetmiş olduğumuz yapıdaki bayanlar normal doğum yapana kadar kızlık zarları yırtılmaz ve kanama da olmaz. Bunu anlamak için de mutlaka herhangi bir jinekolog doktora kızlık zarı muayenesine gitmeniz gerekmektedir. Bundan dolayı kanama meydana gelmedi ise bayana kötü bir gözle bakmanız için bir sebep yoktur.

Kalın kenarlı veya septalı yapıda olan kızlık zarlarında ilk ilişkide kanama meydana gelmektedir.

Kızlık zarı ilk ilişkide mutlaka kanar mı isimli daha önce kaleme aldığımız makale içerisinde bu konu hakkında daha detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz.

Kızlık Zarı Kanaması Ne Zaman Olur ?

Makalemizin üst bölümünde de belirttiğimiz gibi, kızlık zarı kanaması ne zaman olur sorusuna net bir şekilde cevap verebilmek oldukça güçtür. Çünkü bazı bayanlar, ilk ilişkiye girdikleri sırada kanama başlayabilirken, bazı bayanların daha sonraki ilişkilerinde de kanama meydana gelebilir. Bundan dolayı özellikle bekaret konusunda takıntılı olan erkeklerin, ilk ilişkide kanama meydana gelmeyince eşlerini yargılamaları doğru olmayan bir davranıştır.

Bakirelik zarı ilk ilişkide yırtıldı ve kan akmadı ise, çömelme pozisyonuna geçerek kanın dışarıya tahliyesinin kolaylaştırılması tavsiye edilmektedir.

Bazı kişiler, esnek kızlık zarı kaçıncı ilişkide bozulur diye arama motorlarında araştırma yapmaktadırlar. Kaçıncı ilişkide bozulacağı net olarak belli olan bir şey değildir. Kimi esnek zar ilk ilişkide yırtılıp kanama olurken, kimi esnek kızlık zarlarında ise doğum anına kadar yırtılma olmadan cinsel birliktelik yaşanabilmektedir.

Kızlık Zarı Kanaması Ağrı Verir mi 

Her zaman bayanlarda oluşacak acı ve ağrı hissi farklıdır. Ağrı ve acı eşiği düşük bayanlarda kızlık zarı bozulması neticesinde ağrı görülebilmektedir. Ağrı eşiği yüksek bayanlarda ise hissedilen bir ağrı olmayacaktır.

Yazımızın üst bölümünde de bahsetmiş olduğumuz bayanın hazır olmaması durumunda yaşanılan ilk deneyim ve kızlık zarı kanaması neticesinde büyük ağrılar duyulur. Bundan dolayı ön sevişme süresi ne kadar uzatılır ve kalitesi artırılırsa bayan o kadar çok ıslanacak, vajina girişi o kadar çok açılacak ve kızlık bozulması neticesinde de hissedilen ağrı miktarı o kadar azalmış olacaktır. Bu konu ile ilgili olarak uzman doktorun aşağıdaki videosunu da izlemenizi tavsiye ediyoruz.

Kızlık Zarı Kanaması ile Adet Kanaması Nasıl Ayırt Edilir

Kızlık kanı ile adet kanının ayırt edilmesi çok kolaydır.  Kızlık zarı kanaması ile adet kanamasının nasıl ayırt edilebileceğini maddeler halinde açıklayalım.

 • Adet kanaması, rahimde bekleyip dışarıya atıldığından dolayı oldukça koyu bir renktedir, fakat kızlık zarı kanaması beklemeden akacağından dolayı çok koyu değildir.
 • Adet kanının kendine özgü kötü bir kokusu vardır fakat kızlık kanının kokusu bulunmaz, normal kan gibidir.
 • Çarşaf üzerinde adet kanı pütürlü bir yapıda kalır ve bekler, oysa ki kızlık kanı pütürlü yapıda olmaz.
 • Adet kanı içerisinde ufak et parçaları bulunabilir, kızlık kanında bulunmaz.
 • Adet kanında pıhtılaşma olmaz, fakat kızlık kanı pıhtılaşır.

Görüldüğü gibi kızlık zarı kanaması ile adet kanaması arasında bir çok fark bulunduğundan dolayı anlaşılması muhtemel olacaktır.

Sahte Kızlık Zarı Kanaması

Sathe kızlık zarı kanaması, yapay kızlık zarı ismi verilen ürün ile gerçekleşmektedir. Bayanın ilişki esnasında alacağı zevk sonucu akan zevk sıvılarını kan rengine dönüştüren bu ürün, normal bekaret kanından ayırt edilememektedir. Yapay kızlık zarı sayfasından sahte kızlık kanaması ile ilgili daha detaylı bilgi alabilir, kullanımı sayfasından da nasıl kullanılacağını öğrenebilirsiniz.

Kızlık zarı ile ilgili sorun yaşamış bayanların en çok tercih etmiş olduğu bekaret hilesi olan sahte kanama, fiyatının uygun olması ve ulaşılabilirliğinin kolay olmasından dolayı dikim yerine geçmiştir.

Kızlık Kanaması İlişki Dışında Gerçekleşir mi ?

Makalemizi hazırladıktan sonra okurlarımızdan gelen istekler doğrultusunda, kızlık kanamasının sadece ilişki ile mi, yoksa başka sebepler ile de olup olmayacağını konusunu eklemeye karar verdik.

Kızlık kanaması cinsel ilişki olmadan da yırtılabilir. Fakat bu olayın gözlenme ihtimali çok çok düşüktür. Genital bölge üzerinde yapılacak olan ameliyatlar, ciddi olarak geçirilen kazalar, uzak doğu sporlarında bacakların normalden fazla açılması kızlık zarının bozulup, kanamanın gerçekleşmesi için birer sebep olabilmektedir. Fakat yeniden belirtelim ki bu çok rastlanan bir durum olmamakla birlikte nadir de olsa gözlenme ihtimali bulunmaktadır.

Halk arasında bilinen bazı yanlışlar vardır. Bunlardan bir tanesi de ata binerken veya bisiklet sürerken kızlık kanamasının olabileceğidir. Bu teknik olarak çok da mümkün görülmemektedir.

Kızlık Kanamasından Sonra Dikkat Edilmesi Gerekenler

Kızlık kanaması olduktan sonra gündelik yaşantınıza devam etmenizde herhangi bir sakınca bulunmamaktadır. Spor yapabilir, havuza girebilir, yeniden ilişkiye girebilirsiniz. Fakat damarlar yeni koptuğu için 1-3 gün arasında özellikle toplu kullanım alanlarında dikkat etmeniz tavsiye edilmektedir. Ayrıca ilk 3 gün kızlık kanamasının devam etme ihtimali de yüksektir.

AVM gibi herkesin kullandığı klozetlerde, havuzlarda ilk 3 gün durmamanız bazı doktorlar tarafından tavsiye edilmekte olsa bile bazı doktorlar için bunların herhangi bir sakıncası bulunmamaktadır. Biz yine de sağlığınıza özen göstererek, bu tarz durumlardan bir müddet uzak durmanızı tavsiye ediyoruz.

Kızlık Zarı Bozulduktan Sonra Vücuttaki Değişiklikler

Bayanların en çok merak edip, korktukları konulardan bir tanesi de, özellikle evlilikten önce kızlık zarı bozulduktan sonra vücuttaki değişiklikler konusudur. Kızlık zarı bozulup, kanama olduktan bir süre sonra ailelerinin yanına giden bayanlar, dışarıdan bakıldığı zaman bir takım değişiklikler olursa, bekaretinin bozulduğunu ailelerinin anlamasından korkmaktadırlar.

Bayanları bu şekilde korkuya sevk eden durum, kızlık zarına gereğinden fazla bir şekilde değer kazandırılmasıdır. Sitemizde bir çok konuda bekaret zarının bebeklerde iç kısma pislik kaçmasını önlemesi haricinde bir görevi olmadığını belirtmiştik.

Kızlık zarı bozulup, kızlık kanaması geldiği zaman vücudunuzda ve hormonlarınızda kesinlikle bir değişim söz konusu olmayacak, dışarıdan bakıldığı zaman da kızlık zarınızın yırtıldığı anlaşılmayacaktır. Bu konuda içinizin rahat olmasını tavsiye ederiz.

Ters İlişkide Kızlık Kanaması Olur mu ?

Hayır olmaz. Makat bölümünden girilecek ilişkilerde herhangi bir zar olmadığından dolayı kanama da görülmemektedir. Fakat en pis mikropların barındığı yer olan bağırsakların son bölümü makattan ilişkiye girilirse, yani ters ilişki yaşanırsa hem erkeğin, hem de bayanların ciddi enfeksiyon kapma ihtimali yüksektir. Ayrıca bayanların ilerleyen yaşlarda büyük dışkısını kontrol edememe durumları da söz konusudur.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (31 Kişi oy verdi, 5 üzerinden ortalama puan: 4,74. Bu yazıya oy vermek ister misiniz?)
Güncelleme: 05/10/2020 — 16:29

48 Yorum

Yorum Ekle
 1. çok açıklayıcı ve güzel bilgiler vermişiniz. Öncelikle sizlere çok teşekkür ediyorum. Benim merak ettiğim kızlık kanamasının gösterdiği özeliklerin aynısını, sitenizde bahsettiğiniz yapay kızlık zarı da gerçekleştirebilir mi acaba ? Alıp kullandıktan sonra sorun yaşama ihtimalim nedir ? Bu konuda bana yardımcı olabilir misiniz lütfen ?

  1. ????Ben var olduğum sürece Her türlü sorun yaşayacaksın yapay kurtaramaz seni

 2. Aklıma takılan bir çok konuyu makalenizin içerisinde açıklamalı bir şekilde yazarak bilgi vermişiniz. Ben makalenize kızlık zarı dikimi araştırması yaparken ulaştım fakat yapay kızlık zarı diye bir ürünü sizin sayenizde tanıdım. Maddi imkansızlıktan dolayı ameliyat olamayıp kara kara düşünürken bu ürün ile beni tanıştırıp, kızlık kanı probleminden beni kurtardığınız için sizlere çok teşekkür ediyorum. İyi ki varsınız.

  1. Arkadaslar bende alicam gercekten ise yariyormu

   1. Yapay zar evet gerçekten işe yarıyor. Ben de kullanıp gerdek gecesini atlatanlardan birisi olarak tavsiye ediyorum.

    1. Doğru söylüyorsunuz. Ben de bu ürün sayesinde bakirelik sorunuma çözüm buldum.

 3. Ters ilişki sonucunda kızlık kanaması görüldüğünü bir arkadaşımdan duymuştum. Fakat bunun mümkün olmadığını yazmışınız.

 4. Kızlık kanaması her bayanda illaki görülecek diye bir şey olmadığını siz de yazmışınız. Ben sırf bu yüzden yıllarca eşim tarafından hor görüldüm, aşağılandım hatta benden boşanmayı bile düşünmüştü. Ben evlenene kadar hiç ilişki yaşamadım, ilk eşime teslim oldum ve maalesef kızlık zarım esnek olduğu için kanama meydana gelmedi. Ama olsun Allah her şeyin en iyisini bilir..

 5. Elim ile mastürbasyon yaparken parmağıma hafif on bulaşmış. 1-2 gün de adet olmamama rağmen kanamam oldu. Acaba kızlık zarım bozuldu ve akan şey kızlık kanımıydı? Doktora gitmeye korkuyorum lütfen bana bilgi verebilir misiniz?

 6. Ter ilişki esnasında kızlık zarının bozulup bozulmadığına açıklık getirmişsiniz. Çok saçma, girilen yer ile bozulması beklenilen yerler farklı ki nasıl bozulacak zaten mantıklı olarak düşündüğünüzde.

  1. Bana da ters ilişki sonrası kızlık zarının bozulup bozulmayacağı çok saçma geliyordu ama, az biraz bilgim olduğundan dolayı bir kaç arkadaşım bana bu konuyu danıştı. Bildiklerim hakkında ben de tereddüt ettim açıkçası ve uzmandan bu konuyu öğrenmek istedim Hazar. Fakat sonuç bildiğim gibiymiş, bozulma ihtimali yok. Fakat ters ilişkide süreklilik arz eden konularda bayan ilerleyen dönemlerde ciddi sorunlar ile karşılaşabilir. Ayrıca erkek de bir çok enfeksiyon riski ile karşı karşıya kalabilmektedir.

 7. Kızlık zarı kanamasının rengi kişiden kişiye göre değişebilir mi acaba? Benim kızlık zarım yırtıldığı zaman açık pembe kan aktı ama arkadaşımın koyu kırmızı kan gelmiş. Bu mümkün mü acaba?

 8. Kızlık zarım yırtıldığı gece bende kanama olmadı. 21 yıllık evliyiz ve hala eşim en ufak tartışmamızda beni suçlar gibi konuşuyor. Ama ben gayet temizdim ve elime erkek eli değmemişti. Bu yapılanın bana haksızlık olduğunu düşünüyorum ve hakkımı öteki dünyada da alacağım. Eşime hakkımı helal etmiyorum. Kızlık kanaması hakkında bir çok defa tartışmamız oldu. Hepsinde de ben haksız çıktım. Ne beni bıraktı gitti, ne de olduğum halimi kabullendi. Doktora gidip kızlık zarı kontrolü yaptırmak o yıllarda oldukça kötü bir şey gibi görünüyordu. Benim gençlere tavsiyem eğer ilk ilişkide kızlık kanaması olmazsa ve kendilerinden de eminlerse mutlaka hemen kızlık muayenesi olmanızdır. Değilse benim gibi hayatınız zindana dönüyor.

 9. Kızlık zarı patlaması ve kanamasını gösteren bir video paylaşır mısınız. Çok merak ediyorum. Ne kadar kanama oluyor yedek çarşaf veya su geçirmez bir şeyleri altımıza açmamıza gerek var mıdır ?

  1. Merhabalar Giray Bey. Kızlık zarı patladığı zaman oluşan kanama hayal ettiğiniz gibi bir şey değildir. Yani kurban keserken boğazı kesildiğinde çıkan kan gibi fışkıran bir şey kesinlikle değildir. Bazı bayanlarda yarım çay bardağı, bazı bayanlarda ise bir kaç damla kan akmaktadır. Yatağın altına alez gibi bir şey açmanız yeterli olacaktır. Onun haricinde çok da büyütülecek bir durum değildir efendim.

 10. Kızlık zarının kanaması kaç gün sürüyor acaba? Gerdek gecemin üzerinden 2 gün geçmesine rağmen hala ufak ufak kan akıyor. Günlük ped kullanmak zorunda kalıyorum. Genellikle de tuvalete gittiğimde oluyor.

  1. Merhabalar Irmak Hanım. Şuandaki durumunuz normaldir. Bir kaç gün kızlık kanaması devam edebilir. Tuvalette zorlanma olunca yaradan kan akabilir. Çok ciddi bir kanamanız yoksa beklemenizi tavsiye ederiz.

 11. Kızlık zarı kanaması sonrası yapılması gereken şeyler var mı acaba ? Pansuman yaptırmalı mıyız ? Hemen ardından yeniden ilişkiye girebilir miyiz ?

 12. Kanama olmadığı zaman erkekler hemen bakire değilsin diye bayanların üzerine gidip onları suçlamamalılar. Bu yazıda da Hakan Bey çok açıklayıcı bilgiler vermiş zaten. Esnek olabilir, sonradan kızlık zarı yırtılıp kanayabilir veya hiç kanamaya da bilir. Eşinizin bakire olup, evlendikten sonra sizi aldatması mı hoşunuza gider, yoksa daha önce yaşadığı birliktelikleri size evlenmeden önce dürüst bir şekilde anlatması mı? Arkadaşlar lütfen bırakalım bu adetleri. Bakın adamlar yapay kızlık zarı diye birşey yapmışlar, kadınlar istese sizi çok rahat bekaret konusunda kandırır ve ruhunuz bile duymaz. Kendisi her haltı yedikten sonra eşinin bakire olmasını bekleyen erkekler için bu ürün iyiki de üretilmiş.

 13. Benim de gerdek gecem yaklaşıyor ve çok korkuyorum. Kızlık zarı kanaması uzun sürer mi acaba, yoksa hemen biter mi? Bu konuda beni aydınlatabilir misiniz lütfen ?

  1. Bu konu kişiden kişiye göre değişebilir Ece Hanım. Fakat korkulacak bir durum olmadığından emin olabilirsiniz. Kızlık kanaması makalemizin içerisinde bu konuya videolu bir şekilde yer verdik. İncelemenizi tavsiye ediyoruz

 14. Kızlık zarı ile adet kanaması birlikte gelir mi acaba

  1. Adet döneminizde ilişkiye girmediğiniz sürede kolay kolay görülen bir durum değildir Papatya Hanım.

 15. Kızlık zarımı girdiğim ilişkiden dolayı kaybettim. Şimdi de evlenmek üzereyim. İlk beraber olmayı (cinsel ilişkiyi) adet gününe denk getirmeyi planlıyorum. Sizce sonuç alır mıyım ?

 16. Merhaba erkek arkadasimla sevisirken erkek arkadasim penisini vajinama soktu sadece uc kismini herhangi bir agri veya kanama soz konusu olmadi . Aynadan baktigimda sadece biraz acilma gorunuyo eskiden oyle degildi . Tahminen bozulma olmusmudur bunun icin doktorada gitmek istemiyorum . Zaten sonuna kadar ittirmiyo ucunu sokup ileri geri hareket ediyor sadece

  1. Bu şekilde kızlık zarının bozulup bozulmadığı hakkında net bir şey söylemek farazi konuşmak olur Baharsu Hanım. Bazı bayanların girecekleri ilişkilerde kanama olmadan da zar bozulabiliyor. Bozulmasa bile zedelenebiliyor. Bunun için uzman doktor muayenesi olmanızı tavsiye ediyoruz. Fakat bu şekilde hafif gel gitler ile sevişmeye devam ederseniz bir gün mutlaka bozulacağını da belirtmek isteriz 🙂

   1. Benim buna benzer olayım olmuştu hocam ama benim ben erkek arkadaşımla yüzeysel bir şeyler yaşıyordum ve penisinin ucu çok hafif değdi girme hissetmedim ama sonradan parmağımla baktum çok az bir kan gibi parmağımın ucuna geldi daha sonra peçeteyle sildim ve pembemsi oda yok denecek kadar azdı kızlık zarım yırtılmışmıdor

    1. Daha sonra kanama devam etmedi lekelenmede olmadı lütfen cevaplayın

     1. Muhtemelen kızlık zarı zedelenmesi olmuş gibi görünüyor. Büyük ihtimalle ilk ilişkide yine az da olsa kanama olacağını düşünsem de, yine de siz lütfen kızlık zarı muayenesi olunuz. Bu şekilde net cevap vermek daha sağlıklı olur.

 17. Kızlık kanaması rengini daha önce ben koyu kırmızı sanıyordum. Fakat benden gelen renk hafif pembeye yakın açık kırmızı bir renkte geldi. Sorun olur mu acaba?

  1. Bahsetmiş olduğunuz gibi koyu kırmızı bir renk değil, sizden geldiği gibi hafif açık kırmızı bir renktedir kızlık kanaması Gülseren Hanım. Ayrıca değişik bir renk gelse de panik yapacak bir durum söz konusu değildir.

 18. Kızlık kanaması hakkında merak ettiğimiz bir çok soruyu videolu olarak en ince ayrıntılarına kadar anlattığınız için ekicinize teşekkür ediyorum. Benim merak ettiğim bir konu var. Daha önce sevgilim ile birden fazla ilişkiye girdim. Hiçbirinde kanama olmadı. Şimdi evleneceğim. Gerdek gecesinde kızlık kanamasının olması için tavsiye edeceğiniz gerdek hileleri var mı ? Beni bu konuda da aydınlatır mısınız ?

  1. Sitemizde satılmakta olan yapay kızlık zarı isimli ürünümüzü kullanmanız yeterli olacaktır. 0552 670 12 20 numaralı telefon veya WhatsApp hattimizda bulunan Merve Hanım’dan daha detaylı bilgi alabilirsiniz.

 19. Şimdi benim anladığım kadarıyla kızlık zarının kanaması için dikim ameliyatı yaptırmaya gerek kalmıyor. Bahsettiğiniz ürünü kullandığımız zaman hemen bakire oluyoruz. Doğru mu anladim acaba?

  1. Evet Fatma Hanım. Yapay kızlık zarı kanı, bakirelik zarı ile aynı etkiyi gösteren bir üründür. Yerleştirildikten sonra girilecek olan ilk ilişkide kızlık kanaması meydana gelmektedir. 0552 670 12 20 numaralı telefon veya Whatsapp hattımızdan Merve Hanım ile iletişime geçerek, ürünümüzün hakkında çok daha detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz.

 20. Normal şartlarda kızlık kanaması ne kadar sürer arkadaşlar. Benim sadece bozulduğu gece hafif kanama oldu. Daha sonra kanama kesildi ve bir daha hiç kanamadı. Bazı arkadaşlarımın kanaması günlerce sürmüş. Benim durumum mu normal yoksa arkadaşlarımın ki mi? Ayrıca kızlık kanı rengi bende pembe gibi bir renk geldi. Arkadaşımın kızlık kanaması rengi ise kahverengiye yakınmış.

 21. Ben de daha önce çeşitli şekillerde cinsellik yaşadım fakat hiç birleşme olmadı. İki hafta sonra düğünüm var. Bekaret zarım bozulacak. Kanama uzun sürer mi, ve kızlık kanaması ne zaman olur açıklayabilir misiniz ? Bu durum beni gerçekten çok korkutuyor.

  1. Kızlık kanamasının ne kadar süreceği kişiden kişiye göre değişmektedir Ezgi Hanım. Bekaret zarının yırtılması genellikle bir kaç damla kan gelmesi ile sonuçlanmaktadır.Yine aynı şekilde ne zaman olur sorusuna da net bir cevap veremesek de genellikle ilk birleşmede olacağını söyleyebiliriz.

 22. Eşim ile evleneli 3 ay kadar oldu. Korkularımdan dolayı hala birlikte olamadık. Çok güzel bir ön sevişmenin ardından tam birlikte olacağımız zaman korkuyorum. Kızlık kanaması uzun sürer mi? Ben kanama durmazsa ne yapacağım diye çok korkuyorum. Doktorlara da utandığım için gidemiyorum. Evliliğimizin ilk dönemleri çok kötü geçiyor.

  1. Evlilik öncesi arkadaş ortamlarında geçen bilgisizce konuşmalar, korkutmalar ve gerçek olmayan hikayelerden dolayı sizde vajinismus hastalığının olduğunu görmekteyiz. Sandığınız gibi kızlık kanaması uzun sürmez. Bayanların büyük bölümünde iki üç damla şeklinde olup, bitmektedir. Ayrıca doktorlardan lütfen utanmayın. Onlar sizin gibi hastaların problemlerini tedavi etmek için varlar. Lütfen rahat olup, uzman bir doktordan destek alınız.

 23. Kızlık zarı kanı nereden gelir? Yırtılan zardan mı kan akıyor yoksa vajina bölgesinde başka bir yerden mi kanama oluyor ? Bu konuda beni aydınlatabilir misiniz lütfen?

  1. Merhabalar Vesile Hanım. Kızlık zarı içerisinde ince kılcal damarlar bulunur. Zorlama ile bu damarların yırtılmasına kızlığın bozulması denilir. Yani akan kan vücudun bir başka bölümünden değil, direkt olarak bozulan kızlık zarı içerisinden gelmektedir.

 24. Şuanda bakire değilim ve kızlık zarım olmadığı için çok korkuyorum. Kontrol edildiği zaman muayenede çok rahat bakire olmadığım anlaşılıyor. İnternet üzerinden bazı doktorlara fotoğrafını gönderdiğim zaman ise kızlık zarın bozulmamış diyorlar. Çok kararsız kaldım. Yeniden kan gelip gelmeyeceğini merak ediyorum. Eğer kan gelmeyecekse hemen çözümüne bakmak istiyorum. Fotoğrafı kime göndersem anlar acaba ?

  1. Elif hanım, bakire olup olmadığınızı doktorlara veya kendilerinin doktor olduğunu iddia edenlere fotoğraf göndererek anlamanız mümkün değil. Ayrıca bu şekilde bekaret muayenesi yapılamaz, yapılsa bile etik olmaz. Lütfen uzman doktorların muayenehanelerinde muayene olunuz.

 25. Ben bakireyim erkek arkadaşımla aramızda on sevisme denilecek tarzda bisey oldu ama hiçbir şekilde penisi vajinama girmedi yüzeysel olarak sadece ve adetimin bittiği günün ertesiydi çok koyu renkte ve akıntı şeklinde bir sıvımsi şey gördüm iç camisirimda kizlik zarina bisey olmuş mudur?

 26. Yüzeysel ilişkide yani sadece erkek organının vajina dış kısmına degmesiyle kizlik zari bozulur mu kesinlikle içine sokma durumu olmadan bir de adetim yeni bitmişti yani duş aldım sabah erkek arkadaşımla buluştum Bulustuktan sonraki gece cok koyu renkte akıntı şeklinde sumuksu sıvı vardı iç camisirimda lütfen cevap yazın

 27. Benim gerdek gecesinde kızlık kanamam durmadı. Utandığım için de doktora gitmekten çekindim. Çünkü ilk defa ilişkiye girmişim ve mahrem bölümümü ilk defa birisine açmışım ve bir de üzerine hemen doktora açmaktan korktum. 2-3 gün boyunca ağrılı bir şekilde kanamam devam etti. Daha sonra kadın doktor bularak muayene olmaktan başka çarem kalmadığını anladım ve eşim ile birlikte gittik. Ciddi anlamda yırtık olduğunu ve kan kaybına sebep olduğunu söyledi ve hemen ufak bir operasyon gerçekleştirdi. Arkadaşlar konu sağlık olunca kesinlikle utanılacak bir durum olmuyor. Kanamanın durmama veya uzun süre devam etme problemi varsa vakit kaybetmeden bir doktora gidin. Benim gibi utanma probleminiz varsa da kadın doktor bularak ona gidebilirsiniz. Utanıyorum falan diye fazla kan kaybından daha büyük problemler ile karşılaşabilirsiniz.

 28. Ben gerdek gecemde birlikte olduktan sonra hemen kanama olmadı. Ertesi sabah tuvalete gittiğim zaman hafif açık kırmızı renkte peçeteye bulaştı. Bu şekilde 3-4 gün kadar devam edip daha sonra kesildi. Fakat çarşafa herhangi bir şey akmadı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Joan Of Arc Red Yapay Kızlık Zarı © 2010 - 2018 Kızlık Zarı Kanaması