Kızlık Zarı Dikimi

Yapay Kızlık Zarı Sadece 199 TL

yapay kızlık zarı siparişi

Kızlık Zarı Dikimi Videosu

Sayın takipçilerimiz, bu yazımızda kızlık zarı dikimi videosu ile ilgili hazırlanmış olan videolara yer vereceğiz. Sayfa içerisinde yayınlanan videoların içerisinde ameliyatı yaptıran hastaların kişisel bilgilerine yer verilmeyip, yüzleri de gösterilmemiştir. Videolar müstehcen görüntüler içerdiğinden dolayı 18 yaşından küçük okurlarımızın kızlık zarı dikimi videosu konulu bu sayfayı terk etmelerini rica ediyoruz.

Kızlık zarı ameliyatı yaptırmayı düşünen bayan arkadaşlarımız ile ilgili 2010 yılından bu yana satışta olan, fakat çok reklamı verilmeyen yapay kızlık zarı isimli ürünü mutlaka araştırmalarını tavsiye ediyoruz. Yapay kızlık zarı isimli sayfaya tıklayarak veya 0531 616 9883 numaralı hattı arayarak dikime gerek kalmadan bekaretinize sadece 199 TL’ye kavuşa bileceğiniz bu ürünü tanımanızı istiyoruz.

kızlık zarı dikimi videosu

Canlı Kızlık Zarı Dikimi Videosu İzle

Canlı olarak çekilmiş olan kızlık zarı dikimi videosunu aşağıdan izleyebilirsiniz.

Yukarıda izlediğiniz videoyu Youtube kaynağından izlemek isterseniz kızlık zarı dikimi linkine tıklayabilirsiniz.

Yukarıda izlediğiniz video içerisinde Jinekolog ve Kadın Doğum Uzmanı Doktor, kızlık ameliyatı hakkında detaylı olarak genel bilgileri izleyicilerine vermektedir. İnternet üzerinden paylaşılan videolar içerisinde en çok izlenme sayısı rekorları arasında bulunan bu videoyu mutlaka dikkatlice izlemenizi tavsiye ediyoruz.

Yukarıda izlemeniz için sunduğumuz 2 kızlık dikimi videosu haricinde izlemenizi tavsiye ettiğimiz bir başka videoya da canlı kızlık zarı dikimi ameliyatı adresinden ulaşabilirsiniz. Burada da dikkat etmeniz gereken bir uyarıyı yeniden hatırlatmak istiyoruz. Konusu geçen ameliyat sadece 18 yaşını doldurmuş yetişkin bireylere gerçekleştirilmekte olup, bu videolarımızı da sadece yetişkin bireyler izleyebilirler. Henüz yaşınız 18 yaşından küçük ise, lütfen bu sayfayı kapatınız.

Kızlık zarı dikimini canlı anlatan video konumuzun başında da belirtmiş olduğumuz yapay kızlık zarı ile ilgili de ufak bir videoyu bu makalemize yerleştirmeyi uygun gördük. Yukarıdaki video içerisinde ürün hakkında detaylı bilgiye sahip olabilirsiniz ve dikim ameliyatı fiyatlarını karşılayamayacak olan bayanlara bir umut olabilir. Kızlık zarı dikimi fiyatları makalemizden güncel fiyatlar hakkında bilgi alabilirsiniz.

Kızlık zarı dikimi ameliyatları videolarından da gördüğünüz gibi bu operasyonlar devlet hastanelerinde değil, sadece bazı özel hastanelerde veya doktorların muayenehanelerinde gerçekleştirilmektedir. Gerçekleştirilecek operasyona bir doktor, bir anestezi uzmanı, bir veya iki yardımcı hemşire veya asistan olmak üzere minimum 3 kişi katılmaktadır.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (5 Kişi oy verdi, 5 üzerinden ortalama puan: 5,00. Bu yazıya oy vermek ister misiniz?)
Güncelleme: 10/01/2019 — 16:22

9 Yorum

Yorum Ekle
 1. Bu ameliyatın bu kadar zor ve büyük olduğunu bilmiyordum. İzlerken bile içim ürperdi. Sanırım tek çarem yapay kızlık zarı kullanmak olacak.

 2. Video da dikim işlemi çok iğrenç görünüyor ya bunun başka bir hal çaresi yok mudur ?

  1. Yapay Kızlık Zarı kullanabilirsiniz efendim.

 3. Kızlık zarı dikiminin nasıl yapıldığını hep merak ediyordum. Sayenizde videoları izledim ve bilgilendim. Önceden bu ameliyatı olmayı düşünüyordum fakat ne kadar zor ve korkunç bir ameliyat olduğunu gördükten sonra ben vaz geçtim. Sitenizde sahte kızlık kanını biraz daha araştırıp onu kullanacağım.

  1. Çıkan gazete ve televizyon haberlerinden firmamızı ve ürünümüzü yakından takip edebilirsiniz Özlem Hanım.

 4. Doktorlar video içerisinde de kızlık zarı dikimi ameliyatlarının oldukça basit olduğundan bahsetmişler. Ama ben nedense hala korkularımdan dolayı operasyon yaptırmaya korkuyorum. Ne bileyim sonuçta çok hassas bir bölgeden ameliyat olacağım. Bir de o bölge herkese açılmaz çok utanırım.

 5. Kızlık zarı dikimi ameliyatlarını videoların içerisinden izledim. Ben bu kadar karmaşık bir operasyon olduğunu bilmiyordum. Bu ameliyatı sadece doktor mu yapıyor yoksa yanında başka yardımcıları da oluyor mu? Bir de beni doktor uyutmaz ise ben mümkün değil dayanamam. Sonuçta malum o bölge çok hassas.

  1. Şimdi sen bilmediğin erkekler ile birlikte olurken utanmadın da, kızlık ameliyatı olunca mı utanacaksın ?

 6. Sitenizde paylaşılan video gösterimini izledim. Bu ameliyat oldukça korkunç görünüyor. Bacaklarınızı açmışsınız, alt tarafınız zaten açık, başında bir kaç kişi, siz kendinizde değilsiniz zaten falan derken benim yapamayacağım bir şey bu kesinlikle.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Joan Of Arc Red Yapay Kızlık Zarı © 2010 - 2018 Kızlık Zarı Kanaması