Kızlık Zarı Dikimi

Yapay Kızlık Zarı Sadece 199 TL

yapay kızlık zarı siparişi

Kızlık Zarı Dikimi Fiyatları

Kızlık zarı, eski çağlardan günümüze bayanların temizliği anlamını korumaktadır. Yani gerdek gecesinde ilk cinsel birleşme esnasında kızlık zarının bozulup kanama olmaması durumunda bayanın daha önce cinsel bir birliktelik yaşadığı ve bu yüzden temiz olmadığı anlaşılmaktadır. Bu düşünce doğru gibi görünse de, bir çok bayanın psikolojisini bozmakta ve hayatını kaybetmesine dahi sebep olabilmektedir. Bu yazımızda kızlık zarı dikimi fiyatları hakkında bayanlara internet üzerinden topladığımız bilgileri paylaşmaya çalışacağız. Fakat kızlık dikimi fiyatları hakkında bilgi vermeye başlamadan önce bekaret zarı hakkında bilgileri paylaşmak istiyoruz.

kızlık zarı dikimi fiyatları

Öncelikle şunu belirtmek isteriz ki her zaman ilk ilişkide kızlık zarı bozulmayabilir. Bu bilgiye sahip olmadan bayanlara karşı ön yargılı olarak yaklaşan bütün herkes kaba tabir ile at gözlüklerinin kurbanlarıdır. Bekaretin hemen bozulmamasının bir çok nedeni bulunmaktadır. Bunları kısaca listelemek istersek şu şekilde sıralayabiliriz ;

 • Erkek penis boyunun kızlık zarını yırtacak kadar büyük olmaması,
 • Bayanın kızlık zarının derinde olması,
 • Kızlık zarının elastik bir yapıya sahip olarak, doğuma kadar yırtılmaması,
 • Kızlık zarının bağlantı noktalarının azlığı sebebi ile yırtılınca kanamanın görülmeyecek seviyede az olması ve benzeri nedenler.

Yukarıda da belirttiğimiz gibi, her girilen ilk ilişkide kanama olması beklenemez. Fakat daha önce cinsel birliktelikler yaşamış bayanlar evlenecekleri zaman eşlerine karşı psikolojik olarak yenik düşmemek açısından kızlık zarı dikimi ameliyatlarını tercih edebilmektedir. Şimdi de bu ameliyatlar hakkında bir kaç bilgi verelim.

Kızlık Zarı Dikimi Ameliyatı Fiyatı

Kızlık zarı dikimi yaptırmayı düşünen bayanların 2 tür korkusu olmaktadır. İlk korkuları bu operasyon ve sonrasında ağrı çekeceklerini düşünmeleri ve diğer korkuları ise kızlık zarı dikimi ameliyatı fiyatları.

Öncelikle bayanların içlerinin rahatlaması açısından belirtmek isteriz ki artık kızlık dikiminde anestezi uygulanabilmekte ve ameliyat esnasında herhangi bir acı hissedilmemektedir. Tercihe göre sadece operasyon yapılacak bölgenin veya genel olarak uyuşturularak acı hissi sıfıra indirilmektedir. Hatta genel olarak anestezi yapıldığın zaman ameliyattan dahi haberiniz olmamaktadır. Fakat anestezinin etkisi ameliyattan belirli bir süre sonra geçmekte ve hafif veya şiddetli olarak kişiden kişiye göre farklılık gösteren ağrılar hissedilebilmektedir. Tabi ki bu şekilde lokal veya genel olarak anestezi uygulamanın da kızlık zarı dikimi fiyatlarına etki edeceğini de hatırlatmak isteriz.

kızlık dikimi ameliyatı

Kızlık zarı ameliyatı fiyatı her il ve ilçeye göre değişkenlik gösterebilmektedir. Bu ameliyatın fiyatının belirlenmesinde en büyük faktör dikim işleminin kalıcı mı yoksa geçici olarak mı yapılacağıdır. Bu da demek oluyor ki 2 çeşit kızlık zarı dikimi çeşidi bulunmaktadır. Şimdi de bu dikim çeşitlerinden ve fiyatlarından bahsedelim.

Kalıcı Kızlık Zarı Dikimi Fiyatı

Kalıcı kızlık zarı dikiminin tıp literatüründeki ismi flep yöntemidir. Flep yani kalıcı kızlık zarı dikimi fiyatları, operasyonu gerçekleştirecek uzman doktorlar tarafından belirlenmektedir.

Telefon ile yaptığımız görüşmelerde ise flep yöntemi fiyatlarının ortalamasının şu şekilde olduğunu belirtebiliriz;

Kalıcı Kızlık Zarı Dikimi Yapılan Şehir En Düşük Fiyat – 2019 En Yüksek Fiyat – 2019 Ortalama Fiyat – 2019
İstanbul 2,100 TL 5,500 TL 3,800 TL
Ankara 2,950 TL 4,500 TL 3,725 TL
İzmir 1,900 TL 4,900 TL 3,400 TL
Konya 3,800 TL 4,500 TL 4,150 TL
Kocaeli 2,500 TL 5,000 TL 3,750 TL
Gaziantep 2,900 TL 5,500 TL 4,200 TL
Antalya 2,600 TL 4,600 TL 3,600 TL
Kayseri 3,500 TL 5,250 TL 4,375 TL

Yukarıdaki belirttiğimiz kalıcı kızlık zarı dikimi fiyatları Aralık 2018 tarihinde araştırılmış olup, 2019 yılı içerisinde de aynı fiyat aralığında dikim ameliyatlarının gerçekleştirileceği hakkında da bilgi alınmıştır. Bazı uzman doktorlar bu fiyatlara %10-15 arasında zaman gelebileceğinden de bahsetmişlerdir.

2019 yılına girmemiz ile birlikte fiyatlarda bazı değişiklikler olmuştur. 2017 yılı, 2018 yılı fiyatlarından sonra makalemiz 2019 yılı kızlık zarı dikimi fiyatları ile güncellenmiştir. Geçmiş yıllardaki ücretler hakkında canlı destek ve telefon operatörlerimizden bilgi alabilirsiniz.

Kızlık zarı dikimi ameliyatları devlet desteğinde olmadığından dolayı, sadece bazı özel Kalıcı Kızlık zarı dikimi fiyatlarıhastanelerde ve özel doktorların muayenehanelerinde gerçekleştirilmektedir. Bundan dolayı kızlık zarı dikimi fiyatları biraz da pazarlığa tabidir. İlla ki doktorun belirtmiş olduğu fiyata bu ameliyatı yaptırmak zorunda değilsiniz. bundan dolayı mutlaka doktor veya asistanı ile ameliyat masasına yatmadan önce sıkı bir pazarlığa girmenizi de tavsiye ediyoruz.

Kalıcı yani flep yöntemi ile kızlık dikimi fiyatlarından bahsettik. Şimdi de flep yönteminin ne demek olduğundan ve hangi aşamalarda ihtiyaç olduğundan kısaca bahsedelim. İlerleyen zamanlarda flep yöntemini anlatan detaylı bir makaleyi de kaleme alacağız ve buradan linkini okurlarımız ile paylaşacağız.

Flep yöntemi ile gerçekleştirilen ameliyatlarda kızlık zarı kalıcı bir şekilde dikilir ve cinsel ilişkiden önceki şeklinde sağlam kalır. Bir sonraki ilişkiye girilinceye kadar süre sınırı olmaksızın bozulmadan bekler. Yani bu yıl içerisinde kalıcı kızlık zarı dikimi yaptırdığınız zaman 5 yıl sonra da kızmış gibi ilişkiye girebilirsiniz ve kanamanız gerçekleşir. Uzman doktorlar tarafından tavsiye edilen ve müşteriler tarafından da en çok tercih edilen ameliyat flep yöntemidir.

Geçici Kızlık Zarı Dikimi Fiyatları

Geçici kızlık zarı dikimi fiyatları, flep yani kalıcı yöntemlere göre daha uygundur. Fakat

geçici kızlık zarı dikimi fiyatları

ülkemizde geçici dikim genellikle tercih edilmemektedir. Kalıcı yöntemde kızlık zarı uzun süre kendini korurken, geçici kızlık zarı dikimi ameliyatlarında ise bu süre sadece 1 en fazla 2 gündür. Belirtilen süre geçtikten sonra ameliyat geçersiz olarak ve yeniden bekaret sorunu ile karşı karşıya kalabileceksiniz. Ayrıca geçici dikimlerde kanamanın olmama ihtimali de kalıcı dikime göre çok yüksektir.

Her ne kadar tercih edilmese de geçici kızlık zarı dikimi fiyatları hakkında bilgi edinmek ve okurlarımız ile paylaşmak açısından ufak bir araştırma gerçekleştirdik. İşte ulaştığımız bilgiler;

Geçici Kızlık Zarı Dikimi Yapılan Şehir  En Düşük Fiyat – 2019 En Yüksek Fiyat – 2019 Ortalama Fiyat – 2019
İstanbul 1,150 TL 2,500 TL 1,825 TL
Ankara 1,500 TL 2,500 TL 2,000 TL
İzmir 1,250 TL 1,750 TL 1,500 TL
Konya 1,800 TL 2,900 TL 2,350 TL
Kocaeli 1,500 TL 2,600 TL 2,050 TL
Gaziantep 2,100 TL 3,500 TL 2,800 TL
Antalya 1,600 TL 2,500 TL 2,050 TL
Kayseri 2,500 TL 3,250 TL 2,875 TL
Sakarya 2,100 TL 3,100 TL 2,600 TL
Mersin 2,000 TL 3,000 TL 2,500 TL
Sivas Dikim Yapılmıyor Dikim Yapılmıyor Dikim Yapılmıyor

Belirtmiş olduğumuz geçici kızlık zarı dikimi fiyatları 2017 ve 2018 yılları arasında geçerli olacak olup, bazı doktorlar bu ücretlerin 2019 yılında %10 civarında artabileceğinden bahsetmişlerdir.

Kalıcı olarak dikim yaptıran bayanlar, ameliyattan doktorun belirlediği bir süre sonra yeniden muayeneye gitmek zorundadır. Genellikle başka şehirde kızlık zarını diktirmeyi düşünen bayanların bu bilgiyi de göz önüne alarak ameliyat olmaları gerekmektedir. Bazı durumlarda negatif geçen ameliyatların yenilenmesi gerekebilmektedir.

Sayın okurumuz, bu yazımızda genel olarak kızlık zarı dikimi fiyatlarını ele aldık ve sizin için yaptığımız araştırmaları elimizden geldiğince paylaşmaya çalıştık. Yazımızın içerisinde belirttiğimiz ücretler bazı bayanlar için yüksek gelebilir. Bu tarz bayanlara yardımcı olmak açısından üretilmiş olan yapay kızlık zarı isimli ürünü de incelemenizi şiddet ile tavsiye etmekteyiz.

Kızlık Zarı Dikimi Fiyatlarının Analizi ve Yorumları

2016 yılından itibaren düzenli olarak araştırdığımız dikim fiyatları ortalama her yıl %10-20 arasında artış göstermektedir.

Örneğin, İstanbul’da 2016 yılında 700 TL’den başlayan fiyatlar, 2017 yılında 800 TL, 2018 yılında ise kızlık zarı dikimi fiyatları İstanbul’da 950 TL’ye yükselmiştir. Bu artış grafiği diğer illerde de genelde bu oranda artış göstermiştir.

2018 yılı diktirme fiyatları baz alınıp 2019 yılı tahmini yapıldığında ise artışın %20 üzerinde olması beklenmektedir. tahminimizce 2019 yılındaki dikim fiyatları İstanbul ve Ankara’da 1150 TL’den başlayıp 5000 TL’yi geçen rakamlara ulaşacağını ön görmekteyiz.

2017 yılında yapmış olduğumuz analize göre, 2019 yılı kızlık zarı dikimi fiyatlarının en uygunu 1,150 TL civarında olacağı şeklindeydi. 17.01.2019 tarihinde bu araştırma makalemizi güncellerken edindiğimiz fiyat listesinde yanılmadığımızı belirtmek isteriz. İstanbul’da en ucuz geçici bekaret tamiri ücretsi 1,150 TL’den başlamaktadır.

Kızlık zarı dikimi fiyatları hakkında kısa bir yorum da yapmak istiyoruz. Maliyet açısından oldukça uygun rakamlara gelse de, biraz özel bir işlem olduğundan dolayı fiyatlar doktorlar tarafından yüksek tutulmaktadır. Ameliyat esnasında sadece anestezi ve dikim için kullanılan iplik gider olarak görülse de, doktorun muayenehanesinin giderlerini de hesap etmekte fayda var.

Diğer zorunlu yapılan ameliyatlara göre, dikim operasyonları biraz daha özel uygulamalardır. Bundan dolayı, bazı hayat görüşüne sahip olan doktorlar tarafından bu ameliyat yüksek paralar teklif edilse dahi yapılmamaktadır. Dikim fiyatlarının yüksek olmasının sebeplerinden bir tanesi de aslında budur.

Fiyatlar hakkında bizim yorumumuz çok uçuk rakamlar olmadığı yönündedir. Zaten bu fiyatları karşılayamayacak olan bayanlar için http://www.sahtekizlik.com sitemizde satılan ürünü de tavsiye etmekteyiz. Dikim ile aynı sonucu gösteren ürünün fiyatı 199 TL’ye gelmektedir.

84 Yorum

Yorum Ekle
 1. Kızlık zarı dikimi fiyatları bence olması gerekenden bir hayli fazla. Sitenizde satılmakta olan yapay kızlık zarı kullanmak bana daha cazip geldi. Madem ki aynı sonucu gösteriyor ben neden ameliyata o kadar para vereyim ki? Bu ürünü kullanan arkadaşlarımız var mı acaba sonuçları gerçekten sitede bahsedildiği gibi midir?

 2. Bu fiyatlar gerçekten çok pahalı ya. Dikimin maliyeti ne ki Allah aşkına insafa gelin. İnsanların çaresizliğinden bu kadar da faydalanılmaz ki. Hiç evlenmem veya bakire olmadığımı anlatırım daha iyi.Gece gece beni sinirlendirmeyi başardınız helal olsun.

  1. Caresizlik nedir? Zorla mi evleneceksiniz? Madem yaparken iyidi dürüst olun ahlakli insanlari kadinlari asaglayan bu serefsizlige basvurarak bunu bir de tesvik etmeyin

   1. arkadaş bu ille zevk üzerine olan birşey deil kızlık zarı havuzda çivileme atlarken veya sürtünmeden bi darbeden dahi yırtılabilen birşe her şeye kötü gözle yaklaşmayın .

    1. çox doğru

  2. alla alla neden pahli olajak jinikolakda telikeli is yapyor kardes

  3. Ben tamamen gereksiz görüyorum biliyorsunuz türkiyede bu sanki adet birilerinin caresizliğinden başkalarının istifade etmesi bence dürüst olun hadi kendinizi ve evlendiğiniz kişiyi kandırdınız bu dünyanın öteki tarafıda var ahiret gününde hepsi sorulur

 3. Kızlık ameliyatı fiyatı bana da çok geldi. Ben bu ameliyatı yaptırmak için zaten şehir değiştireceğim ve aynı gün yola çıkmayacağım için otelde de kalacağım bana maliyeti baya yüksek olacak. Ama sizin tavsiye ettiğiniz pazarlık yöntemini bi deneyeyim bakalım fayda sağlayacak mı.

 4. İstanbul veya Ankara’da kızlık zarı dikimi fiyatları hakkında bilgisi olan var mı acaba? Daha önce bu şehirlerde ameliyat olan arkadaşlardan fiyat ve sonuç öğrenmek istiyorum.

 5. Ankara’da kızlık zarı diktirenler var mı acaba bilgi paylaşabilirler mi?

  1. Şule canım güleye sor o sana tarif eder

 6. Çok fazla ya bende diktirmek istiyorum ama nasıl olacak bu.

 7. Bunu yapanlarda yaptiranlarda kadinlari asaglamaktan baska birsey yapmiyor. Madem ki kadinlar özgür ve cinsellik yasayabiliyor, o zaman evlenirken de dürüst olsunlar ki buna basvuran ahlaksizlar kendini kandiriyor sadece. Psikolojik sorunlar ve hayatini kaybetme tehlikesi nedir hangi devirde yasiyorsunuz? Istediginiz bir iliski neden psikolojik sorun oluyor sonradan? Hayatiniz tehlikedeyse POLISIMIZ var bizim. Serefsizler sizi.

 8. Bakirelik gittimi meme uçları çıkar. Vücut kendini yavruya hazırlar. Pasif süt bezleri sertleşerek süt üretimine hazır hale gelir. Çatı genişler. Bakire olmadığını gösteren bu kadar ipucu varken,kan gelse ne olur? Bence erkeklerin çapkınlık yapmasına kızlar fırsat verir. Sonrada ne yapsakta evlensek diye düşünürler. Erkek eninde sonunda anlar bunu. Buda ne yazıkki ülkemizdeki boşanmaların ve kadın cinayetlerinin ilk sebebidir.Ne olur Koruyun kendinizi.

 9. Kizlik zari dikimi fiyati çok pahalı gerçekten.

 10. Benim de bu ameliyatı olmaya ihtiyacım var Konya’da en ucuz dikim fiyatları tam olarak ne kadar acaba?

 11. Arkadaşlar yorumlarda biraz daha dikkatli olun. İnsanların neler yaşadıklarını bilmeden yorumlar yapmayın namuslu görünen bu ülkemizde bir okadarda namussuz var. İsyerek yapanlar veya tecavüze uğrayanlar. Bir çok insan var, bunu bir kadının erkeğe anlatması çok mu kolay.

  1. Katiliyorum kesinlikle

 12. Milletin oğlu tecavüz eder kizlar söyleyemez sonra aileden gizli bu saçma li kapamaya çalışmak isder ama neden se bu fiyatlar uçuk

 13. Erkekler evlenme vaadiyle kandiriyo bide yağ gibi üsde çikip kiza namussuz dio ne kadar adi insanlar var

  1. Seni alkisliyorum selin helal olsun cok güzel söz

   1. Bir kadını anne yapan da erkektir hayat kadını yapan da. Yavrum şimdi sana sorsam kaç kisiyle çıktın diye bi kaç kisi dersin. Hangisini çok sevdin dersem şimdikini dersin ama yalan söylersin. Neden biliyor musun çünkü senin karakterin dansöz o yüzden dolayı. Karakteri dansöz olana her yer pavyondur. Biz utanmıyoruz da onlar mı utansın.

  2. Aynen selin hanim katılıyorum çok doğru dediniz 🙁

  3. Her erkek bir değildir ama hanımefendi seven insan sevdiğini her haliyle kabul eser geçmiş değil gelecek ilgilendirir delikanlı adamı

   1. Ama nedense bu zamana kadar hiç öyle bı tepki veren görmedim ya biz de sıkıntı var yada gerçekten erkeklerin çoğu öyle biz onların geçmişini kapatmaya çalışırken onlar bizim geçmişimizi kazıyor

  4. Sen de evlenmeden önce ilişkiye girme o zaman.

 14. namus iki grm kana mı kaldı? erkekler herseyi yapmaya özgür kalırken namus söz konusu değil kızların bir zarı yirtildigi zaman mı namussuz oluyor ? zar dikimi bence çok aptalca ve aşağılayıcı bir durum. toplumun tabuları yıkmasi gerekli bu kafayla bu toplum biryere gidemez…

  1. Bencede öyle ama malesef ki bu cok zor. Erkege arfim helal olsun kiza gelince ahlaksiz namussuz. Namus iki bacak arasinda degildir. Kizlarimizin istemeden basina bisey de gelmis olabilir kaza da gecirebilir. Ama aciklayamaz o yuzden diktirmeye calisir . Ama fiyatlar cok ucuk oldugu icin bu gidisle ondada zorlanicaklar….

 15. Kimse dışardan göründüğü gibi değildir. Sırf bir hayvanin tecavuzune uğradım diye sevdiğim insandan vazgeçmek zorunda kaldım. Bu bir kız için ne kadar zor bilmiyorsunuz ve inanın ölmek onların ekmeğine yağ sürmek demek yaşayıp bununla savaşmak zorundayız. Kendimizi hep eksik hissediyoruz hiç bir zaman kimseye tam anlamıyla dürüst olamicaz. Şimdi soruyorum bu bizim suçumuz mu ? Hayata tutunmak bir suç mu ? O zaman biz ahlaksısız bunu yapan ahlaklı.

  1. Öyle bir durumda kolluk kuvvetlerimizden yardım isteyiniz

 16. Öncelikle merhabalar lütfen bu yorumumu ciddiye alarak okuyun ve lütfen ona göre cevap verin. 26 yaşındayım. İlk ilişkimi 10 yıl önce yaşadım, yani bekaretimi verdim. Ondan sonra da farklı ilişkikerim oldu.Şimdi ise ciddi bir ilişkim var ve evlenmeyi düşünüyorum. Nişanlım bana sorduğunda”saçmalama aşkım ilk sen olacaksın” diyip tersledim. Soba borusu gibi vajinam var mi dicektim? Benim sorum bu operasyononu olursam dikiş tutar mı? Zarı iplikle mi dikiyorsunuz? Daraltınca çift şeritli yoldan tek ve çıkmaz sokağa giren yol gibi mi olacak? Cevaplarsanız sevinirim.

  1. Merhabalar Selcan Hanım, biz kızlık zarı dikimi ameliyatlarından önce http://www.sahtekizlik.com sitemizde satılmakta olan yapay kızlık zarı isimli ürünü tavsiye etmekteyiz. Bu ürünü denedikten sonra zaten bekaret sorununuz ortadan kalkacaktır. Fakat yine de ben dikim yaptırmak istiyorum derseniz de telefon ile ulaştığınız zaman bu konuda sizlere yardımcı olmaktan mutluluk duyarız.

   1. İyi akşamlar mersinde kizlik zari dikim fiyatını ogrenebilirmym

    1. Mersinde var diken bi doktor ama fiyatini bilmiyorum muayaneye cagırıyor…

   2. Konyada hangi doktor yapıyor

    1. Detaylı bilgi için 0531 616 98 83 numaralı hattımızdan bizlere ulaşabilirsiniz.

 17. Kızlık zarı diktirdiğimiz zaman kanamama ihtimali var mı acaba, mutlaka kanar mı ? Ayrıca gerdek gecesinde kızlık kanının gelmesi için mutlaka dikim mi yaptırmak zorundayız, yoksa başka yöntemler de mevcut mu acaba ?

  1. Yaptırmalisin baska bir turlu olmuyor acimiyor bayiliyorsun yirmi dakikada bitiyor sabah oldun aksama sapasaglamsin acimaz ama bir iki gun adet gibi kan gorebilirsin normaldir. Bide iplikler duser ondan korkma.

 18. Konya, İstanbul, Ankara ve Bursa içerisinde kızlık zarı dikimi fiyatları değişiklik gösteriyor mu yoksa aynı mıdır? Ona göre çevre illeri de araştıracağım.

 19. Bu fiyatlar çok yüksek. SSK falan kızlık zarı dikiminin ücretlerini karşılamıyor mu acaba?

  1. Devlet tarafından özel bir işlem olduğundan dolayı karşılanmamaktadır Aslı Hanım.

 20. Ben seneye ameliyat olmayı düşünüyorum. 2019 yılı kızlık zarı dikimi fiyatları yine aynı şekilde kalır mı artar mı acaba?

 21. Doların aşırı derecede yükselmesi ve enflasyon rakamlarının da beklenenin üzerinde olmasından dolayı İstanbul ve Ankara’da kızlık zarı dikimi fiyatları 2018 yolunda beklenenin üzerinde artış göstermiştir. %10-20 arasında bir artış zammı beklenirken görülen fiyat artışı %50’nin üzerinde olmuştur. 2019 yılı dikim fiyatları ise tahminimce %100’ün üzerinde artış yaparak 2000 TL’den başlayacaktır diye tahmin ediyorum. Bakalım yapay kızlık zarının fiyatındaki değişim nasıl olacak merak ediyorum.

 22. Ben ameliyat olmadan önce muayene olmak istiyorum. Kızlık zarı muayene fiyatları hakkında bilgi verebilir misiniz?

  1. Muayene fiyatları doktorlara ve şehirlere göre değişkenlik göstermektedir Müge Hanım. Kızlık zarı muayenesi için bazı doktorlar ek bir ücret almayıp, normal muayene fiyatına kontrol yapabilmektedirler. Düşündüğünüz doktora ulaşarak net fiyat alabilirsiniz. Örnek verecek olursak, İstanbul’da muayene fiyatları 350 TL, Antalya’da ise 180 TL’den başladığı bilinmektedir.

 23. Diyarbakirda yapmak isteyen varsa ulassin…instigram xxx

 24. Antalya’da kızlık zarı dikimi yapan doktor ariyorken sitenizdeki ürün ile tanıştım. Beni hem ameliyattan kurtardı hem de binlerce lira parayı çöpe atmaktan kurtardı. Sizler gerçekten çok iyi insanlarısınız. Yardıma muhtaç hata yapmış bayanların dertlerine derman oluyorsunuz.bir hata yüzünden ömür boyu bayanların mahçup kalmalarını engelliyorsunuz. Ya size nasıl teşekkür edeceğimi bilemiyorum. Hakan Bey ve Merve Hanım yeniden çok teşekkür ederim

  1. Ürünümüzden 65.000’den fazla bayan arkadaşımız gibi sizin de olumlu sonuç almanıza çok sevindik Gülay Hanım. Her zaman dediğimiz gibi, önemli olan evlilikten sonraki sadakatinizdir. Sizlere mutlu bir birliktelik diliyoruz.

 25. Ülkemizde paramız dolar karşısında çok ciddi değer kaybetti. Her şeyin fiyatları 2-3’e katladı. Kızlık zarı dikimi ve yapay kızlık zarı fiyatları 2019 yılı içerisinde bir değişikliğe uğrayacak mı. Bu hayat kurtarıcı şeylerin fiyatları da aynı şekilde artarsa ne yapacağız lütfen yardımcı olun bize.

  1. Merhabalar Gülsüm Hanım. Dolar kurunun ani bir şekilde yükselmesi ile stoklarımız bittikten sonra fiyat güncellemesi yapacağımızı üzülerek belirtmek isteriz. Şuan satışta olan ürünleri eski dolar kuru üzerinden aldığımızdan, fırsatçılık olmaması açısından aynı fiyattan satışına devam etmekteyiz. Kızlık zarı dikimi fiyatlarında da 2019 yılına yaklaşırken yaptığımız ön araştırma neticesinde %20-40 arasında bir artış gördüğümüzü söylemek isteriz. Fakat fiyatların 2019 yılı Ocak ayında daha da netleşeceğini de hatırlatalım.

 26. Ankara’da dikim yaptırmayı düşünüyorum ama fiyatları öğrendikten sonra bende sahte kızlık kanı kullanmaya karar verdim. Bakalım sonuç beklediğim gibi çıkarsa büyük bir dertten kurtulmuş olacağım.

 27. Ben bu fiyatlara dikim yaptıran bayanlara gerçekten çok üzülüyorum. Japonlar sizin için yememiş içmemiş yapay kan diye bir şey icat etmişler. Bir çok para verip ameliyat olana kadar gidin o ürünü kullanın. Boşu boşuna neden kendinizi heder ediyorsunuz ki?

 28. Ben de İstanbul’da yaşıyorum ve kızlık tamiri yaptırmak istiyorum. İstenilen ücretler çok pahalı. Benim bu parayı denkleştirmem mümkün değil. Asgari ücret ile çalışıyorum ve sabit giderlerim var. Bu konuda lütfen bana yardımcı olabilir misiniz?

  1. Irmak Hanım, bekaret tamiri ücretlerinin yüksek olmasından dolayı aynı etkiyi gösteren Yapay Kızlık Zarı isimli ürünümüzü size tavsiye edebiliriz. Similatör şeklinde olan bu üründen 65.000’den fazla bayan arkadaşımız faydalandı ve sonuç aldı.

 29. Kızlık zarı dikimi fiyatları doktordan doktora göre bile değişiyor. ben izmir’de yaşıyorum. Burada sorduğumda 3.500 TL fiyat verdi. Araştırma yapınca 2.800 TL’ye kadar fiyat aldığım doktor oldu. İstanbul’da dikim yapan doktorları aradığım zaman ise 1.800 TL’den 6.500 TL’ye kadar fiyat verenler oldu. Sonuçta her doktorun yaptığı kızlık dikimi aynı etkiyi göstermiyor mu ? Tek sefer kullanıldıktan sonra etkisi bitmiyor mu? Bu fiyat kalpazanlığı nedir hala anlamış değilim. İzmir de dikim yaptırmak yerine uçak bileti alsam bir gece de İstanbul’da otelde kalsam bana daha uyguna gelecek.

 30. Eskişehir’de kızlık zarı tamiri fiyatı hakkında bilgi verebilir misiniz? Ayrıca ben şuanda değil de 2019 yılında ameliyat olmayı düşünüyorum. Fiyatlarda bir değişiklik olur mu?

  1. Eskişehir fiyatları için kısa bir araştırma yapıp bu konuda mail adresinize geri dönüş gerçekleştireceğiz Ünzile Hanım. 2017 yılı fiyatlarına göre 2018 yılında artış olmuştur. Enflasyon rakamlarına göre bile olsa minimum % 25’lik bir artış 2019 yılında da olacaktır. Fakat şimdiden net bir rakam vermek maalesef doğru olmayacaktır.

 31. Ben Van’da yaşıyorum ve bekaret tamiri yaptırmak istiyorum. Burada 2 tane özel hastane ile görüştüm. İkisi de tamir yapmadıklarını söylediler. İstanbul ve İzmir’de hastaneler ile görüştüğümde doktorların bireysel muayenehanesinde yaptıklarını söylediler. Bu konu hakkında bana yardımcı olabilir misiniz? Ben 2019 yılında kızlık tamiri yaptırmayı düşünüyorum. Kaç paraya bunu yaptırabilirim. Bir de ben Van’dan geleceğim için sabah gelsem akşam uçağı ile yeniden Van’a dönmem mümkün mü? Sonradan yeniden muayene olmama gerek var mı? Bu ameliyatı daha önce yaptıran arkadaşlar sorularımı cevaplarsa çok sevinirim.

  1. 2019 yılı içinde kızlık zarı dikimi fiyatları ne olur tam olarak bilemesek de minimum %20 oranında artış olacağını söyleyebiliriz Dilan Hanım. Telefon veya canlı destek operatörlerimiz ile iletişime geçerseniz anlık fiyatlar hakkında size bilgi verebilirler. Kızlık tamiri yaptırdıktan sonra aynı gün içerisinde uçak yolculuğu yapmanızda herhangi bir sakınca bulunmamaktadır. Fakat işinizi şansa bırakmamak adına belirli bir süre sonra yeniden kızlık muayenesi yaptırmanızda fayda olduğunu düşünmekteyiz. Eğer bu şekilde imkanınız ve bu ücretleri ödeyebilecek paranız yoksa da yapay kızlık zarı ürünümüzü incelemenizi tavsiye ederiz.

 32. Kadınlar kulübü sitesinde de kızlık zarı dikimi fiyatı ile bazı bilgiler verilmiş. Fiyatlar doktordan doktora göre ciddi anlamda değişkenlik gösteriyor. Örneğin bayanın birisi 1600 TL’ye Ankara’da dikim yaptırdığını yazmış, bir başkası Antalya’da 2800 TL’ye, bir başkası da İzmir’de 1200 TL’ye dikim fiyatını halletmiş. Bunların hepsine yapılan işlem aynı değil mi arkadaşlar. Bu kadar fiyat farkı neden oluyor anlamış değilim. Bence devletin bu işe de el atması gerekiyor. Devlet hastanelerinde SSK karşılayacak şekilde kızlık zarı tamiri yapılması gerekiyor. Tamam Bağ-kur, SSK hepsini karşılamasa da bir bölümünü karşılayıp, bizi bu doktorların keyfi fiyat uygulamalarından kurtarması gerektiğini düşünüyorum.

  1. Merhabalar Sibel Hanım. Kızlık zarı tamiri ameliyatlarının SSK ve Bağ-Kur desteği ile devlet hastanelerinde yapılması, evlilik öncesi cinsel birlikteliğin önünü daha da açacağından dolayı yapılmamaktadır. İlerleyen dönemlerde de yapılacağına ihtimal vermemekteyiz. Resmi bir işlem olmayıp, serbest piyasada biraz da keyfi bir ameliyat olduğundan dolayı fiyatları doktorlara göre değişkenlik göstermesi maalesef normaldir. Dilerseniz ameliyata gerek kalmadan bekaret tamiri yapan gerdek kanı diye de isimlendirilen yapay kızlık zarı ürünümüzü inceleyebilirsiniz.

 33. Ben bu ameliyatı 3 yıl önce yaptırdım. İstanbul’da kızlık zarı dikimi ücreti 4.500 TL civarındaydı. Sıkı bir pazarlık sonucunda ücreti 2.750 TL’ye kadar indirmiştim. Yani diyeceğim o dur ki arkadaşlar, doktorunuz ile mutlaka pazarlık yapın. Söyledikleri tüm fiyatlara hemen tamam demeyin. Sonuçta onların kaybedeceği hiç bir şey yok. Kullandıkları iğne ve ipliğin maliyeti ne ki sanki. İşçilik parasının da o kadar çok olması çok mantıksız. Biraz bizim mağdur durumumuzdan faydalanıyorlar hepsi bu.

 34. Bekaret tamiri fiyatlarını 2016 yılından bu yana ben de takip ediyorum. Sürekli bir artış içerisinde.2017 fiyatları 1500 TL civarındayken 2018 fiyatları 2000 TL’nin üzerine çıktı. 2019 yılı kızlık zarı dikimi fiyatı benim tahminimce 3.000 TL’yi geçer gibime geliyor. Çünkü geçtiğimiz yıllarda bu kadar enflasyon yoktu. 2019 da hızlı bir artış olacağını düşünüyorum.

 35. İzmir’de kızlık zarı dikimi yaptırmak istediğim zaman 2850 TL’nin altına doktor bulamadım. Bekaret onarımını İzmir’de yaptıran arkadaşlarım var mı? Lütfen iletişim bilgilerini bana verir misiniz?

  1. Doktora gerek yok bu sitede sahte kızlık satılıyorlar ben aldım kullandım gerçekten de hayatımı kurtardı

 36. Benim yaşadığım şehirde tamir yaptıran bir çok arkadaşım var. Kimisi olumlu sonuç alırken, kimisinde ise kanama olmamış. Doktora neden bu şekilde oldu diye gittiği zaman da nadir de olsa bu şekilde sorunlar ile karşılaştıklarını belirtmişler. Kızlık zarı dikimi Ankara’da birçok yerde yüksek yüksek fiyatlara yapılıp sonunda bu şekilde bir savunma yapılması bana çok enteresan geldi. Hadi yüksek olan fiyatları da geçtim de karşımızdaki adam gerici bir adamsa her şeyi yapmaya kalkabilir.

 37. merhaba arkadaşlar. merak ettiğim bir soru var. İstanbul’da yabancılar da kızlık zarı dikimi ameliyatı yaptıra biliyorlar mı? Lütfen yanlış bir düşünceniz olmasın. Azerbaycan’dan bir arkadaşım gelecek. bakire değil ve Türkiye’de bekaret tamiri yaptırmak istiyor.

 38. Tamam bekaret zarı önemli ama evlenmeden önce erkek her boku yesin yattığı kalktığı kadının haddi hesabı olmasın sonra ben bakire istiyorum desin. Alır mısın bir üçün beşini? Sen ne kadar temiz isen sana da o kadar temiz gelir arkadaş.

 39. Kocaeli’nde bir kaç doktor ile görüşme yaptım ama dikim için aldığım en uygun fiyat 2800 TL. Ben de İstanbul’da bekaret tamiri fiyatlarının daha uygun olduğunu duydum. Kısa süre içerisinde İstanbul’da yaptırmayı düşünüyorum.

 40. Geçen araştırma yaptım gezdim dolaştım kızlık zarı dikimi fiyatı Ankara da en uygun 4 bin tl civarında ama ilk günkü ilişkide %100 kanama olur diye garanti vermiyorlar zaten bana kanama olması yeterlidir galiba bu sahte kızlık dan alıp kullanacağım başka çarem kalmadı

 41. Eğer geniş kapsamlı ben gibi bir araştırma yaparsanız kızlık zarı dikimi yorumları incelendiğinde %100 bundan bir sonuç alan yok sürekli şikayet şimdi ilk gün ilişki de bir sorun sıkıntı yaşarsak bunun bir telafisi olmaz daha kesin mutlaka etkili olacak bişey olması lazım ne biliyim bu sahte kızlık gibi bizi ikna edebilecek güvenebileceğimiz bişey

 42. Kızlık zarı dikimi fiyatları 2019 de araştırmalarıma göre çok yüksek bir fiyattan yapıldığını gördüm ve bütçemin çok çok üstünde olan bir rakam bende sahte kızlık adı altında satılan gecelik ilişkide hayat kurtardığı söylenen ürünü araştırdım ve mantıklı geldi.

  1. Sayın okurumuz, 2019 yılı içerisinde özellikle geçtiğimiz yılın son aylarında yaşanan döviz artışı sebebi ile bir çok doktor muayene ve bekaret onarımı fiyatlarında artışa gitmiştir. Şuan okuduğunuz bu yazıyı güncelleyip, en kısa sürede 2019 yılı kızlık zarı dikimi fiyatlarını sizler ile paylaşacağız.

 43. Daraltıcı krem mucize gibi bişey 2 hafta kadar kısa sürede nerdeyse eski haline geldi 🙂

 44. Hayatımı kurtardınız ne kadar dua etsem size azdır özelikle merve hanıma burdan çok sevgilerimi iletiyorum onun söylediklerine uydum başarılı şekilde atlattım ilk gecemi

 45. Fiyatlar git gide hızla yükseliyor. 2019 yılı fiyatları önceki yıla göre oldukça artmış. Ben maaşımdan kalan paraları biriktirip, bekaret onarımı yaptırayım diye beklerken ücretler yükselince biriktirmeye yeniden başlıyorum. Bu gidişle ya bir kaç ay kira ödemeyip bakireliğimi yeniden kazanacağım, ya da başka bir çıkar yol deneyeceğim.

  1. Ceylan Hanım, ücretlerin artacağı hakkında yazımızı ilk yazdığımız zamandan bile söylemiştik. Enflasyona göre oldukça düşük yükselmeler meydana geldi. Dilerseniz sitemizde satılan yapay bekaret kapsülünü deneyebilirsiniz. Fiyat olarak oldukça uygundur ve dikim ile de aynı sonuçları verir.

 46. Ankara içerisinde kızlık zarı dikimi yaptırmayı düşünen arkadaşlara tavsiye edeceğim doktorlarımızın listesi şu şekildedir. Operatör Doktor Burcu Saygan Karamürsel, Operatör Doktor Ebru Zülfikaroğlu, Operatör Doktor Müge Aksoy. Bahsetmiş olduğum 3 doktor da alanında uzman olup muayenehaneleri Ankara merkezde bulunmaktadır. Fiyatları değişkenlik gösteriyor ama mutlaka pazarlık yapıp indirim yaptırmayı unutmayın.

 47. Gaziantep kızlık zari dikimi fiyatlarını araştırdım fazla bir yer yok onlarında fiyatları çok pahalı acaba bu sahte kızlık zarından kullanan var ise açıklama yapabilir mi kullanımı kolaylığı zorluğu nedir gibi

 48. Evlilikten önce yaşanan cinsel ve ruhsal birlikteliklerin tümüne karşı birisiyim. Eşinden önceki erkekler ile sürekli birlikte olup, daha sonra kızlık zarı dikimi ücreti toplayıp tamir yaptıran bayanların kafa yapısını anlamakta ciddi anlamda güçlük çekiyorum. Bence insanlar eşleri için özel olmalıdır. Bu bahsettiğim şeyler sadece bayanlar için geçerli değil, erkekler için de aynen geçerlidir. Geçenlerde bir makale okurken bir erkeğin yorumu dikkatimi çekti. ” Bakire olmayan bayan ile ben anca gönül eğlendiririm” şeklinde olan düşüncesini paylaşmış. Bu daha da beter bir şey. Ben herkesle birlikte olayım ama bana gelecek kadına el değmemiş olsun. Böyle bir dünya var mı arkadaşlar ne olursunuz kendinize gelin biraz. Kısa süre içerisinde ülkemizin güzel insanları ne hale geldi.

 49. Arkadaşlar ben yorumlarınızı okudum fakat insanların başından geçenleri kesinlikle bilemezsiniz bende öyle karşıydım ki bu tür konulara çok büyük konuştum ve başıma geldi…Evet görüştüğüm birisiyle birlikte oldum ne vaatler verdi bana 5 yıl görüştüm ben o kişiyle herşeyi yalanmış meğer…Tek başınasın ve elimden hiç bir şey gelmiyor kafayı yicem…Evlenmekte istiyorum yuva kurmak istiyorum bende istemezdim birmyalan uğruna kurmayı evliliği fakat başa gelmeden kesinlikle bilemezsiniz…Konya’da bu durumu düzelteceğim bir yer var mı şehir dışıma çıkma ihtimalim YOk sadece Konya’ya gelebilme ihtimalim var yardımcı olursanız çok sevinirim….

 50. Acaba ilk gece ilişki sırasında kızlık zarı dikimi kesin bir kanama vs göstermezse ne olacak sonuçlarına doktor mu katlanacak daha kesin çözüm olmalı bence

 51. Bu dünyada evleneceğim diye kızı kandırıp sonra terkedip giden şerefsizler oldukça çaresiz arkadaşalr böyle araştırır fiyat sorar bu arkadaşların utanılacak biseyi değil ortada gezen şerefsizler utansınlar allah kimseye vermesin bu derdi çaresizlik kadar kendi psikolojisi bile mah oluyo insanın evlenmeyecek adam kıza slm vermesin aşağılık pis mikropların yüzünden insan kendi derdinin çaresini bile anca parada biliyo

 52. Bu dünyada evleneceğim diye kızı kandırıp sonra terkedip giden şerefsizler oldukça çaresiz arkadaşlar böyle araştırır fiyat sorar bu arkadaşların utanılacak bir şeyi değil ortada gezen şerefsizler utansınlar allah kimseye vermesin bu derdi çaresizlik kadar kendi psikolojisi bile mahvoluyor. İnsanın evlenmeyecek adam kıza selam vermesin aşağılık pis mikropların yüzünden insan kendi derdinin çaresini bile anca parada biliyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Joan Of Arc Red Yapay Kızlık Zarı © 2010 - 2018 Kızlık Zarı Kanaması