Kızlık Zarı Dikimi

Yapay Kızlık Zarı Sadece 199 TL

yapay kızlık zarı siparişi

Kızlık Zarı Dikimi Anlaşılır mı ?

Kızlık zarı dikimi ameliyatı olan veya olmayı düşünen bayanların akıllarındaki en büyük soru, bu operasyonun ileride anlaşılıp anlaşılmayacağı şeklindedir. Bu soruya net bir cevap vermek mümkün değil. Yapılan operasyonun türüne göre anlaşılma olayı değişkenlik göstermektedir. Şimdi kızlık zarı dikimi anlaşılır mı konusunda yapmış olduğumuz incelemelerimizin detaylarını okurlarımız ile paylaşalım.

kızlık zarı dikimi anlaşılır mı

Kızlık Zarının Dikilmesi Anlaşılır mı ?

Kızlık zarının dikilmesinin anlaşılıp, anlaşılmayacağı bu operasyonu yaptırmış veya yaptıracak olan bayanlar için önemli bir sorudur. Kızlık zarı dikiminin ardından 1 hafta içerisinde herhangi bir muayene yaptırmazsanız anlaşılması mümkün değildir.

Adli tıp muayenesine girildiği taktirde hangi dikim yöntemini tercih ederseniz edin, inceleyen doktor tarafından ameliyat olduğunuz anlaşılacaktır. Ancak dikimi yaptıran bayanın partneri veya eşi tarafından anlaşılması riski oldukça düşüktür.

Kalıcı Kızlık Zarı Dikimi (Flep) Anlaşılır mı ?

Özellikle kalıcı (flep) olan dikimlerde, yırtık olan doku çıkartılıp, tam olarak onarım sağlanacağından dolayı, bu operasyonun anlaşılması mümkün değildir. Kalıcı dikimlerde ortalama ikinci haftanın sonunda yapılan dikişler erimekte veya düşmekte, hasta ise cinsel ilişkiye aylar veya yıllar sonra girebilmektedir. Bundan dolayı anlaşılma ihtimali sıfıra yakındır.

Geçici Kızlık Zarı Dikimi Anlaşılır mı ?

Geçici olarak yapılan kızlık zarı dikimi ameliyatlarında ise zaten bir kaç gün içerisinde cinsel ilişki olacağından dolayı yine anlaşılmaz. Fakat muayene esnasında geçici dikim doktor tarafından anlaşılacaktır. Bu konu hakkında yazımızın devamında daha detaylı bilgi vermeye çalışacağız.

Geçici olarak yapılan onarımların riskleri, kalıcı olarak yapılan onarımlara göre oldukça risklidir. Çünkü ameliyat esnasında kullanılan iplerin erime süreleri ortalama 10-20 gün aralığındadır. Sonuçta 2-3 gün önce yapılan bir ameliyattan sonra geçici dikimlerde ilişkiye girilmesi zorunlu olduğundan, bu iplerin görülmesi veya anlaşılması olası bir sonuçtur.

kızlık zarı dikimi erkek tarafından anlaşılır mı

Bir başka uzman doktor tarafından hazırlanan video içerisinde de kızlık zarı dikimi anlaşılır mı sorusuna uzman cevabını izleyerek bulabilirsiniz.

Kızlık Zarı Dikimi Doğumda Anlaşılır mı ?

Kızlık zarı tamiri ameliyatı olduğunuz zaman zaten ilişkiye girdiğiniz zaman yeniden yırtılacağından dolayı doğum esnasında daha önce ameliyat olduğunuz anlaşılmayacaktır. Mantıklı olarak düşündüğümüz zaman da ameliyat olup ilişkiye girdiğiniz zaman hamile bile kalsanız, doğum için aradan en az 9 ay geçmesi gerekir. Bu süreç içerisinde ameliyatta kullanılan ipler tamamen kaybolmuş olacak, girilecek ilişki sonucunda da kızlık zarı doğal nedenler ile defalarca yırtılmış olacaktır. Doğum sırasında kontrol edilse bile, kızlık tamiri yapılıp yapılmadığının anlaşılması, günümüz şartlarında pek de mümkün olmayacaktır.

Kızlık zarı dikiminin anlaşılması için, ameliyat sonrasında hiç ilişkiye girilmemiş olması veya son 1-2 hafta içerisinde ilişki yaşanmış olması gerekmektedir. Doğum esnasında dediğimiz anlaşılması gibi mümkün değildir.

Kızlık Zarı Dikimi Erkek Tarafından Anlaşılır mı ?

Doktorlar tarafından anlaşılması muhtemelen olan kızlık zarı dikimi ameliyatları erkekler tarafından kolay bir şekilde anlaşılmaz. Tabi eşiniz veya partneriniz kadın doğum uzmanı değilse 🙂 .

Flep yöntemini tercih eden bayanlar cinsel birliktelik için çok aceleci olmamalıdırlar. Bu ameliyattan sonra minimum 2-3 ay beklenmesinden sonra ilişki yaşandığı taktirde erkekler tarafından anlaşılması mümkün olmayacaktır. Geçici dikimin ise erkekler tarafından anlaşılması olası bir sorundur. Ameliyattan sonra dikişlerin erimesine müsaade edilmeden  ilişki yaşanacağından dolayı dikkat eden bir erkek tarafından kızlık tamiri yatırdığınızın anlaşılması olası bir sorundur.

Kızlık Zarı Dikimi Doktor Tarafından Anlaşılır mı ?

Evet, tamir yaptırdığınız uzman doktorlar tarafından belirli bir süre içerisinde anlaşılmaktadır. Örneğin 1 hafta önce dikim yaptırdınız ve kızlık muayenesi yaptırmak zorunda kaldınız. Bu süreç içerisinde dikişlerin henüz düşmemesinden dolayı, malum bölge üzerinde bir operasyon yapıldığı doktor tarafından muayenede anlaşılacaktır.

kızlık zarı tamiri anlaşılır mı

Dikimin üzerinden uzun bir dönem geçmeden cinsel birliktelik yaşadıktan hemen sonra kontrol yaptırdığınız taktirde yine doktor tarafından anlaşılacaktır.

Operasyonun üzerinden 6-7 ay geçtikten sonra dikişlerden eser kalmayacağından, dokular tamamen entegre olacağından dolayı doktor tarafından yapılan muayenede kızlık zarı dikimi yaptırdığınız anlaşılmayacaktır. Yazımızın üst bölümünde de bahsetmiş olduğumuz gibi sadece adli olaylarda adli tıp muayenesi incelemesi neticesinde daha önceden ameliyat olduğunuz anlaşılacaktır.

Kızlık Zarı Dikimi İlişkiden Sonra Anlaşılır mı ?

İlişkiden sonra kızlık zarı dikimi ameliyatı olduğunuz sadece adli tıp muayenelerinde anlaşılmaktadır. Erkekler ilişkiden sonra kanama olduysa ameliyat olduğunuzu anlayamazlar. İlişkiden sonra aradan süre geçmeden uzman bir doktora muayene olmaya gitmek zorunda kalırsanız ameliyatın üzerinden çok uzun bir süre geçmediyse anlaşılacaktır. Ama aradan uzun bir zaman dilimi geçtiyse yine anlaşılmayacaktır.

Kızlık Zarı Dikimi Kayıtlara Geçer mi ?

Son zamanlarda müşteri hizmetlerimize sıkça sorulan bir soru olan kızlık zarı dikimi kayıtlara geçer mi sorusunun cevabını vermek için yazımızı 14.10.2018 tarihinde güncellemeyi uygun gördük. Şimdi bu çok merak edilen sorunun cevabını merak eden bayan arkadaşlarımıza yardımcı olalım.

Kızlık zarı ameliyatı yaptırdığınız zaman, resmi olarak hiç bir kayıt olmayacağını belirterek içinizin rahat olmasını sağlayalım. Kızlık zarı dikimi kayıtlara geçmez. Çünkü bu ameliyat zaten resmi devlet kurumlarında yapılmamaktadır. Özel doktor muayenehanesinde yapılacak olan bu operasyondan sonra bu yeri arayarak veya giderek hangi işlemin yapıldığı sorulursa, müşteri gizliliği çerçevesinde herhangi bilgi kesinlikle verilmez. Zaten ameliyat öncesinde doktorunuz ile birlikte imzaladığınız gizlilik ilkelerinde bu madde genellikle yer almaktadır.

Fakat işler büyüdü, mahkemelik oldunuz, adli tıp raporuna kadar gidilirse veya mahkeme kararı ile resmi yazı ile muayenehaneden özel bilgi istenirse o zaman ne cevap verileceğine kefil olamayız. Fakat şunu da bilmenizi isteriz ki Türkiye tarihi boyunca resmi yazı ile siz bu bayana kızlık tamiri mi yaptınız diye hiç bir yerden bilgi istenmemiştir ve istenileceğine de ihtimal vermemekteyiz.

Sonuç

Kızlık zarı dikimi anlaşılır mı isimli araştırma makalemizi kısa bir şekilde özetleyecek olursak:

 • Kalıcı olarak flep yöntemi ile yapılan kızlık zarı ameliyatının üzerinden 5-6 ay geçmesinden sonra bu operasyonu yaptırdığınız anlaşılmaz.
 • Geçici olarak yapılan dikimlerde anlaşılma ihtimalleri bulunmaktadır.
 • Adli muayenelerde kızlık tamiri olduğunuz her türlü anlaşılmaktadır.
 • Partner veya eşiniz tarafından dikimlerin anlaşılması pek mümkün değildir.

bekaret probleminiz varsa bu konuya çözüm olan yapay kızlık zarı ürünümüzü de düşünebilirsiniz. Yapay kızlık zarı anlaşılır mı makalemize göz atarak onunda bu konudaki başarısını okuyabilirsiniz.

Kızlık zarı dikimi anlaşılır mı konusunda yaptığımız araştırmaları okurlarımıza aktarmaya çalıştık. Sizin de bu konuda aktarmak istedikleriniz varsa lütfen yorum bölümünden düşüncelerinizi bizim ile ve diğer müşterimiz ile paylaşınız.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (6 Kişi oy verdi, 5 üzerinden ortalama puan: 4,67. Bu yazıya oy vermek ister misiniz?)
Güncelleme: 27/12/2018 — 01:58

33 Yorum

Yorum Ekle
 1. Kızlık zarı dikiminin anlaşılacağını ben düşünmüyorum. Fakat yapay kızlık zarı diye bir ürün varken bu ameliyata o kadar çok para verecek bayanların da akıllarına şaşarım. Nasıl olsa her ikisi de anlaşılmıyormuş.

 2. Güvenilir bir doktora kızlık zarı dikimi yaptırdığınız zaman anlaşılmaz arkadaşlar. Sonuçta dokular bir süre sonra birleşiyor aynı deri gibi oluyor, daha sonra da penis tarafından zorlanınca içindeki damarlar kopup kızlık zarı kanaması meydana geliyor.

  Ama bence burada dikkat edilmesi gereken nokta, dikim yaptırır yaptırmaz hemen ilişkiye girmemeniz. En az bir kaç ay beklemelisiniz ki daha sağlıklı sonuçlar elde edesiniz.

 3. 3 yıl önce flep yöntemi ile kızlık zarımı kanama olması için diktirdim. İstanbul’da ameliyat oldum şuanda Çukurca’da öğretmenlik yapıyorum. Muayene olma şansım hiç yok. Acaba kızlık zarı dikimi yaptırdığım anlaşılır mı, ilişkide mutlaka kanama olur mu ?

  1. Düzgün bir şekilde operasyon geçirdiyseniz sorun yaşama ihtimaliniz çok düşüktür. Fakat her ihtimale karşı riske girmemek açısından mutlaka ilişki öncesi doktor muayenesini tavsiye etmekteyiz.

 4. Ben evlenmeden 2 yıl önce kızlık zarı diktirdim. Anlaşılacak diye gerdek gecesinde çok korktum ama anlaşılmadı. Doktorunuza güveniyorsanız kesinlikle anlaşılacak bir şey değil. Ben çok memnun kaldım.

  1. Hangi doktora yaptırdınız

  2. Hangi doktora yaptırdınız nerde?

 5. Peki uzunca bir birliktelikten sonra dikim olmaz diyenler var bu konuda yorum yapar mısınız

  1. Kızlık zarı dikimi flep yöntemi ile gerçekleştirilecek ise girdiğiniz ilişki sayısının hiç bir önemi bulunmamaktadır Fatma Hanım. Ayrıca bu konu ile ilgili de sitemizde satılmakta olan daraltıcı krem ve yapay kızlık kanı ürünümüz bulunmaktadır. Bu ürünü de deneyebilirsiniz.

 6. Ben de ameliyat oldum fakat erkek arkadaşımın anlamasından çok korkuyorum. Yakında birlikte olacağız. Anlamaması için tavsiyesi olan var mı arkadaşlar. Siz neler yaptınız ?

 7. Virginia Care diye bir ürün varmış o anlaşılır mı acaba? Biraz daha uygun görünüyor fiyatı sizin ürüne göre.

  1. Atiye Hanım, bahsettiğiniz Virginia Care ismindeki yapay zar, Çin’de üretilip Türkiye’de kutu bastırılıp, İngiltere malı diye pazarlanmaktadır. Orijinal bir ürün olmadığından dolayı anlaşılmaması mümkün değildir. Bu tarz bir ürün kullanacak iseniz sitemiz haricinde lütfen alış veriş yapıp paranızı ve hayallerinizi boşa harcamayınız.

 8. Ben de kızlık zarı dikimi ameliyatı yaptırmayı düşünüyorum. Fakat anlaşılır diye çok korkuyorum. Sonuçta doktora bu ameliyatı yaptırırken kayıt açtırıyoruz. İleride bir gün olası bir durumda benim kaydım ortaya çıkarsa ne yapacağım ben? Veya doktor yapmaz da yanındaki çırağı beni arar tehdit ederse ne yaparım ? Lütfen bana yardımcı olun.

  1. Ece Hanım, sanırım hayatı biraz uç noktalarda yaşıyorsunuz. Bahsettiğiniz olaylar bugüne kadar yaşanmamış şeylerdir. Fakat daha da garanti olsun bir sorun yaşamayayım derseniz sitemizde satılan sahte kızlık kanını satın alıp kullanabilirsiniz.

 9. Gerçek bir kadın doğum veya jinekoloji uzmanına ameliyat yaptırdıysanız dikimin anlaşılma ihtimali yoktur dersek yalan olmaz. Fakat dikimden sonra mutlaka muayene olunuz. Bir de dikimden sonra en az 1-2 hafta ikişkiye girmeden beklemenizi tavsiye ediyorum.

  1. Kızlık zarı onarımı yapıldığında bir yıl geçtikten sonda partner kadın Doğum uzmanıysa anlar mı acaba

 10. Video içerisinde de doktor anlaşılmaz demiş ama ben hala korkuyorum. Dikim yaptırdıktan sonra da olup olmadığını kendi gözlerim ile görme şansım yok. En iyisi ben sitenizdeki yapay kızlık zarını satın alıp bir deneyeyim. Onun sonucunu hiç olmazsa gözüm ile görüp, kullanıp kullanmamaya karar veririm.

 11. Uzman TV sitesinde de izlemiştim anlaşılması çok da mümkün değilmiş fakat, bu yapay zar da benim kafama yattı. Hem daha uygun maliyetli hem de ameliyat riski yok. Ben en iyisi önce bunu bir deneyeyim.

 12. Yakın zamanda düğünüm var. Kızlık dikimi yaptırmayı düşünüyordum fakat sitenizeki Merve Hanım beni yapay zar kullanmaya ikna etti. Yapay kızlık zarı kullansam anlaşılır mı ? Kullananlar var mı? Kaç yıldır bu ürünün satışını gerçekleştiriyorsunuz ve kaç kişi kullandı? Olumsuz sonuçlar alan var mı?

  1. Gülay Hanım, yapay kızlık zarı kullanıldığı zaman anlaşılmaz. 60.000’den fazla sadece Türkiye’de kullanan arkadaşımız bulunmaktadır. Bunlardan bazılarının yorumlarını sitemizden inceleyebilirsin. 2010 yılından bu yana ülkemizde satışını gerçekleştirmekteyiz. Eşi veya partneri ile kullanıp da olumsuz sonuç alan tek müşterimiz bulunmamaktadır.

 13. Ben kız arkadaşım ile birlikte oldum ve beklediğimden az bir miktarda kanaması oldu. Fakat bazı yerlerden öğrendiğim bilgilere göre kız arkadaşım bakire değilmiş. Ben kızlık zarı dikimi yaptırdığını nasıl anlarım. Nerelerden öğrenebilirim ?

  1. Burhan Bey, bu konuyu bu kadar üstelemeniz bize göre gereksizdir. Amacınız kan görmek ise zaten görmüşsünüz siz o kanı. İlişkinizi herkesin söylentilerinden ziyade kendi mutluluğunuz üzerine kurarsanız hayatta daha mutlu olursunuz.

 14. Bende kizlik zarimi diktiricem yasim ve dugnume 3 gun kaldi sizce anlasirmi kizlik zari partnerim anĺarmi anlama olasılıği varmi lutfen bi cevap verin😔

 15. Bende bu ürünü duymadan önce kızlık zarı dikiminin düşünüyorum nasıl bir sonuç olacağını bilmiyorum ama korkuyorum.Yorumlarda kullananlar olmuş güvenebilirim ama hala emin değilim

  1. Damla Hanım, biz bu ürünümüz ile sizi kesinlikle riske atmıyoruz. İçerisinde 2 adet var. İlk ürünü tek başınıza test edip sonucu göreceksiniz. Daha sonra içiniz rahatlayacak ve diğer ürünü daha güvenli ve profesyonel bir şekilde kullanacaksınız. Test ürününü kullanırken baktınız ki aklınıza en ufak bir soru işareti takıldı, o zaman kullanmayıp, kızlık tamiri operasyonlarını düşünebilirsiniz.

 16. Kızlık zarı dikimi kayıtlara geçer mi tedavi süreci boyunca kayıt falan vesaire gibi?

  1. Merhabalar Tansu Hanım, devlet hastanelerinde bu operasyon gerçekleştirilmediği için resmi bir yerde kayıt altına alınmayacaksınız. Bazı özel hastaneler girişte kayıt yapabiliyorlar olsa da bu devletin resmi evraklarına geçmemektedir.

 17. Kızlık zarı dikimi anlamak mümkün olabilir geçenlerde arkadaşımın başına geldi dikim olduğunu eşi anladı ve boşanma aşamasına geldiler benim tercihim şu satılan sahte kızlık zarından kullanmak olacak çünkü kan gelmeme gibi bir durum olmayacak nasıl olsa fiyatı da iyi

 18. ilk gecede eşim kızlık zarı dikimini anlar mı ? Yoksa ilk defa yapıyormuş gibi anşılmadan sorunsuz atlatır mıyız

 19. Ben yıllar önce talihsizlik mi yoksa cahillik mi bilemedim ilişki yaşadım ve sonuç ortada burdayım benim şöyle bir kafamı karıştıran olay var eğer kızlık dikimi yaptırmaya karar verdim diyelim ilk gece geldi ve ilişkiye girdik eşimle acaba kızlık zarı dikilince kesin kanar mı kanama olur mu yoksa bir anlamı kalmıyor bence

  1. Merhabalar Cemre Hanım, kızlık tamiri yapıldıktan sonra kanamanın olup olmayacağı ile ilgili olarak net cevabı kontrol ve muayene sırasında doktorunuz size söyleyebilir. Fakat yapılan bekaret onarımı işlemlerinde kanama ihtimali yüksektir. Her ihtimale karşı içinizin rahat etmesi açısından biz yine de dikimden sonra kontrolleri yaptırmanızı tavsiye ediyoruz. Bir diğer alternatif olan yapay kızlık zarı kanını da tercih edebilirsiniz. Bu ürün ile ilgili bilgiyi sahte kızlık kanı sayfasından öğrenebilirsiniz.

 20. Kız arkadaşım ile 6 aydır birlikteyiz. Cinsel anlamda herhangi bir birlikteliğimiz olmadı. Twitter hesabıma gelen bir mesajda arkadaşımın bakire olmadığı, kızlık tamiri yaptırdığı yazıyordu. Muhtemelen önceki sevgililerinden bir tanesi bu şekilde bizimle uğraşıyor. İşin gereği bu konuya çok inanasım gelmese de kafama kurt düştü bir kere. Eğer ki böyle bir şey yaptırıp bana bilgi vermediyse de dürüst olmadığı için birlikteliğimi sonlandırmak istiyorum. Arkadaşlar lütfen bana bu konuda akıl verebilir misiniz? Kızlık zarı dikimi nasıl anlaşılır ? Eğer dikim yaptırdıysa ben bunu sizce nasıl kabul edebilirim?

 21. Kızlık zarı dikimi sadece jinekologlar tarafından muayene esnasında anlaşılır normal bir kişi bunu gözleriyle baktığında göremez çünkü vijanın iç kısmında kalır kızlık zarı. Egerki eşiniz jinekolog değilse rahat olun.Kızlık zarı diktirtmek ucuz bişey degil min. 4000-5000 tl üstü vardır altı yoktur.Durumunuz yoksa yapay kızlık zarı en ucuz ve güvenilir bir çözümdür.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Joan Of Arc Red Yapay Kızlık Zarı © 2010 - 2018 Kızlık Zarı Kanaması