Kızlık Zarı Dikimi

Yapay Kızlık Zarı Sadece 199 TL

yapay kızlık zarı siparişi

İlk Geceyi Adet Gününe Denk Getirmek

Bekaret problemi olan bayanlar, evlenecekleri zaman bekarete önem veren bir eş ile karşılaştıklarında çeşitli yöntemler ile bu sorunlarına çare aramaya başlamaktadırlar. Daha önce kaleme almış olduğumuz ilk gece hileleri makalemizde bu konudan kısaca bahsetmiştik. Bu makalemizde ise ilk gece (gerdek gecesi) adet gününe denk getirilip, ilişkiye girerek erkekleri kandırmanın mümkün olup olmadığını inceleyeceğiz.

adet kanı ile kızlık kanı arasındaki farklar

Bakire olmayan bayanlar gerdek gecelerini adet günlerine denk getirerek, akan adet kanını kızlık kanı gibi gösterip erkekleri aldatmayı düşünebilirler. Tecrübesiz bir erkek bu konuya inansa da, konu hakkında az çok bilgisi olan veya daha sonra araştırma yapan birisi aradaki farkı çok rahat bir şekilde anlayabilir. Şimdi bu konuyu daha da detaylı açıklayalım ve yazımızın sonuna doğru da kızlık zarı dikimi yapmadan bayanların nasıl bakire numarası yapabileceklerinden de bahsedelim.

Kızlık Kanı ile Adet Kanı Arasındaki 6 Fark

 • Kızlık kanı, atardamarlardan gelen bir kan olup rengi pembeye yakın açık kırmızı veya parlak kırmızı olurken, adet kanı rahimde bekleyip aktığından dolayı koyu renkte olup, kahverengiye yakındır.
 • Kızlık kanı akışkan iken, adet kanı daha yoğundur.
 • Kızlık kanı içerisinde herhangi bir tanecik olmaz ve pürüzsüz iken, adet kanı içerisinde damar parçaları ve çeşitli parçalar olup, içerisinde tortular bulunabilir.
 • Adet kanı pıhtılaşmaz, fakat kızlık kanı bir süre sonra pıhtılaşır.
 • Adet kanı kokulu olabilir fakat kızlık kanının kendine özgü bir kokusu yoktur.
 • Adet kanı daha fazla akarken, kızlık kanı daha az miktarda olmaktadır.

Görüldüğü gibi bu konuyu takıntı yapıp, detaylı olarak inceleyip araştıran bir erkek, kızlık kanı ile adet kanı arasındaki farkları rahat bir şekilde anlayabilir. Bundan dolayı ilk geceyi adetli bir gününe denk getirip, kocalarını kandırmak isteyen bayanların hayalleri suya düşmüş olacaktır.

yapay kızlık zarı

Bu düşünceden vazgeçen bayanlar için bizim tavsiyemiz yapay kızlık zarı isimli ürünümüzdür. Kızlık kanı ile %99 oranında aynı sonuçları gösteren bu ürün, ilişki öncesi fitil gibi vajina içerisine yerleştirilerek, ilişkiye ilk defa girildiği zaman kızlık kanı gibi akmaya yaramaktadır. Yapay kızlık zarı sayfasından ürün ile ilgili detaylı bilgi alabileceğiniz gibi, sitemizde yer alan canlı destek bölümünden veya 0505 239 56 53 numaralı hattımızı arayarak da detaylı olarak bilgi alabilirsiniz.

 

15 Yorum

Yorum Ekle
 1. Ben de bu konuyu çok düşündüm. Dikim fiyatlarının çok pahalı olmasından dolayı yapacak bir şey bulamamıştım. Fakat sitenizde belirttiğiniz maddeleri okuduktan sonra hiç riske girmedim ve paramın yettiği sizin de sattığınız sahte kızlık kanını almaya karar verip alıp kullandım. İyi ki de öyle yapmışım. Hem ilk gecemi sorunsuz bir şekilde atlattım, hem de arkadaşımın kafasında soru işareti kalmadı.

  1. Pardon hanfendi rahatsiz ediyomda nerde almistiniz kiz arkadasimada almak lazimda

  2. Merhaba bende bunu yapmayi dusunuyorum lutfen iletisime gecip bu konu hakkinda konusabilirmiyiz??

   1. 0505 239 56 53 whatsapp hattımızdan Merve Hanım ile iletişime geçebilirsiniz.

 2. Yapay kızlık zarı kullanmak bana da ilk gece hileleri içerisinde yapılması gereken en mantıklı şey geldi. Kullanıcı yorumlarınızı incelediğim zaman kullanıcıların hemen hemene hepsinin güzel sonuçlar aldığını fark ettim. Deneyip, sonucu yazacağım.

 3. Ben de ilk gecemi adet gününe denk getirip, kızlık kanı diye inandırmayı düşünüyordum. Ama makalenizde bahsettiğiniz gibi, erkek az biraz bilgiliyse sorun yaşayacağımı düşündüm ve bence hiç riske de atılacak bir durum değil. Bundan dolayı sahte kızlık zarı kullanmaya karar verdim. Bakalım sonuç nasıl olacak.

  1. Kulandinizmi peki

 4. Bakire olmayan biri ilk gece ne yapar diye düşünmekten aklım çıkacaktı. Sonra adet gününe denk getirip arada kaynatırım diye düşünmüştüm. Fakat düğün tarihi yaklaştıkça da adet günlerinin heyecandan değiştiğini duydum o riski göze alamadım. Bu sitede Merve Hanım’ın sattığı yapay kızlık zarı ününü inceledim. Gayet mantıklı, kulağa ve bütçeye mantıklı geliyor. Sipariş verdim bakalım deneyip sonuçları isteyen olursa paylaşacağım.

 5. İlk geceyi adet gününe denk getirip riske girmenizi hiç tavsiye etmem. Bunun yerine sahte kızlık kanı kullanabilirsiniz. Deneyimli bir erkek adet kanı ile kızlık kanını çok rahat bir şekilde ayırt edebilir.

 6. Arkadaşlar boşuna o kadar büyük bir riske girmeyin. İlk geceyi adet gününe denk getirmek öyle sizin düşündüğünüz kadar kolay bir şey değil. Heyecan ve korkudan adet günü değişir. Ben bir çok arkadaş tanıyorum, adet gününe daha çok varken düğün heyecanı ile adeti günlerce önce geldi. Yani siz gerdek gecesine denk getirmek istersiniz ama bir hafta önce gelirse o gün de kesilirse ne yapacaksınız? Bu sitede başka bir konu vardı bekaret hileleri diye o yazıyı okumanızı tavsiye ediyorum. Yapay kan falan var onu kullanabilirsiniz.

 7. Bu da erkekleri kandırmadaki son nokta sanırım. Gerdek kanına bu kadar takmayı arkadaşlar. Madem ki daha önce birliktelik yaşadınız o zaman kabul edecek bir erkek ile evlenin ve bekaret numarası yapmak zorunda kalmayın.

 8. Bu isin gercekten iyimis merak ettim ya kotu cikarsa

 9. Benim şahsi görüşüm de ilk geceyi adet gününe denk getirmenin riskli olduğundan yana. Çünkü adet kanı gerçekten kızlık kanından çok farklı. Erkeğin bunu anlaması için çok da deneyimli olmasına gerek olduğunu düşünmüyorum. Bu şekilde ciddi bir konu için riske girmektense dikim veya alternatifi olan sahte kızlık kanını kullanmayı tercih ederim.

 10. İncelediğim zaman şeytanın aklına gelmeyecek fikirlerin insanların aklına gelmiş beni şaşırttı gerçekten. Adet kanı ile kandırmak da neyin nesi oluyor. Erkek kokusundan da mı anlamayacak sanki. Bir de adet kanı sürekli akan bir şey değil ki arkadaşlar. Cinsel istek hormonları salgılanmaya başlayınca kesilebilir. bence riske girmektense, yapay kızlık zarı kullanın veya da dikim yaptırın daha garanti olur.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Joan Of Arc Red Yapay Kızlık Zarı © 2010 - 2018 Kızlık Zarı Kanaması