Kızlık Zarı Dikimi

Yapay Kızlık Zarı Sadece 199 TL

yapay kızlık zarı siparişi

Bekaret Hileleri Nelerdir, Nasıl Yapılır ?

Bekaretin önemi  dünyanın var olduğu ilk günde nasıl önemli bir konu ise, günümüzde de bir çok kitle tarafından önemini korumaktadır. Fakat kültürlerin değişmesi ile birlikte genç nesillerin cinsel birleşmeler sonucunda bekaretlerini kaybetmeleri neticesinde bekaret hileleri de artmaya ve yaygınlaşmaya başladı. Bekaret hileleri, kadınların bir takım oyunlar ile kendilerini bakire gibi gösterip, erkekleri kandırmaları için uyguladıkları bir takım yöntemlerdir. Biz de bu yazımızda en iyi bekaret hileleri hakkında bilgiler vermeye çalışacağız.

 

En İyi Bekaret Hileleri

Tarih boyunca bu kadar önemli olan bekaretin, şüphesiz ki her dönemde çeşitli hileleri de meydana çıkmıştır. Bu hilelerin bir bölümünden gerçekten sonuç elde edilirken, bir bölümü ise hüsran ile sonuçlanmıştır. Biz tarihteki bekaret hilelerinden bahsetmek yerine, günümüzde kullanılan en iyi bekaret hileleri hakkında bilgi vereceğiz. Bahsedeceğimiz yöntemler sayesinde yeni sevgili veya eşiniz ile ilk birlikteliğinizi bakire gibi sorunsuz bir şekilde atlatabilirsiniz.

bekaret hileleri

Yapay Kızlık Zarı

Bekaret hilelerinin başında yapay kızlık zarı gelmektedir. Yapay kızlık zarı, vagina içerisine yerleştirilen bir üründür. bekaret hapı, yapay kızlık kapsülü şeklinde de isimlendirilebiliyor ve sitemizde de satışı mevcut olan bir üründür. Japonlar tarafından icat edilmiş olan bu ürün sayesinde Türkiye’de 50.000 den fazla bayan bekaret hilesi yapmışken, dünya genelinde bu hileyi uygulayan bayanların sayısının ise 1.000.000’dan fazla olduğu üreticinin yaptığı resmi açıklamaya göre bilinmektedir.

Uygulanabilecek olan en basit ve en iyi çözüm üreten bekaret hilesi olan yapay kızlık zarı 199 TL gibi bir rakamdan alıcılarına ulaşmaktadır. Bayanların kendileri tarafından fitil sokar gibi yerleştirilmesi ile birlikte bekaretinizi kazanmış oluyorsunuz ve ilişkiye girilip birleşme olduğunda ise bekaret kanı gibi kan akmaya başlıyor. Erkekler de gerdek gecesi yapılan hilelerpartnerlerinin kız olduğunu düşünerek daha kolay  sahipleniyorlar.

Yapay kızlık zarı sayfasından bu hile ilgili daha detaylı bilgi edinebilirsiniz. Dilerseniz canlı destekten veya 0850 840 78 99 numaralı telefonu arayarak, yapay zar ile bekaret hilesi hakkında ücretsiz bilgi de alabilirsiniz.

Kızlık Zarı Ameliyatları

En garanti yöntem gibi görünse de, sahte kızlık zarlarının üretilmesi ile birlikte ani bir ilgi düşüklüğü yaşayan kızlık zarı ameliyatları çok olmasa da günümüzde uygulanmaya devam etmektedir. Daha doğrusu sahte zarın çok bilinir bir ürün olmaması, kızlık zarı dikimi ameliyatlarının hala devam etmesine bir sebep olarak da gösterilebilir. Başlı başına bir ameliyat olan kızlık zarı dikimi, ücret olarak da bir çok bayan tarafından karşılanamamaktadır. Kızlık zarı dikimi fiyatları sayfasında paylaşılan bilgilere göre 5.000 TL’yi bulan bu bekaret hilesi ülkemizde aşırı bir rağbet görmemektedir.

Kan Enjeksiyonu

Çok fazla bilinmeyen ve Türkiye’de kullanılmayan kan enjeksiyonu bekaret hilesi ile de, ilişki esnasında bayanın daha önce hazırladığı kanı yatağa erkeğin anlamayacağı şekilde sıkması ile uygulanan bu hileyi çok da tavsiye etmemekteyiz. Sonuçta erkek ilişki sonrasında sıktığınız aleti görebilir veya da sıkarken fark edebilir. Bundan dolayı riskli bulduğumuz bu bekaret hilesinin uygulanmasını tavsiye etmemekteyiz.

Bu yazımızda ülkemizde en çok tercih edilen bekaret hileleri hakkında bilgiler vermeye çalıştık. Sizin de aklınızda olan bekaret hileleri varsa lütfen aşağıda yer alan yorum bölümünden diğer kullanıcılarımız ile de paylaşmayı unutmayınız.

Hileli bir başlangıç olsa da, daha sonraki yaşantınızda hilesiz ve sadakat yeminli günler dileriz.

33 Yorum

Yorum Ekle
 1. Yani yapay kızlık zarı şuana kadar gördüğüm en etkili çözümlerden birisi. Şeytanın bile aklına gelmeyeceği bir yöntem. Ürünü kullandım ve sevgilim bakire olduğuma ve beni bozduğunu inandı resmen. Valla ondan ayrılırsam tekrardan sipariş vericem ve yeniden bakire olucam. Çok teşekkür ederim yaa

  1. Nerden aliniyo

   1. Sipariş için 0850 840 78 99 numaralı hattımızı arayabileceğiniz gibi http://www.sahtekizlik.com/yapay-kizlik-zari-siparisi/ sayfasından da formu doldurarak temin edebilirsiniz.

  2. yaptığınız çok yanlış hanımefendi kusura bakmayın bacak aranızdaki bakireliği kurtardığınıza inanmıssınız ama kafanız,beyniniz temiz bakir değil yalan söylemekle,kandırmakla bir yere varamazsınız bide boşanırsam tekrar yapıcam diyosunuz ayıptır ahlak denilen bişey var.

 2. Oy maşallah ya daha neler duyacağız. Ben sahte kızlık zarının varlığından habersizdim yeni öğrendim ve kafama da yatmadı değil. Sipariş vereceğim sanırım.

 3. Bu kızlar şeytana papucu ters giydirirler.

 4. İlk gece hilelerinden bana da en mantıklı gelen sahte kızlık zarı oldu. Kullanımı ve sonuçları gerçekten sizin dediğiniz gibi bir şey ise bir çok bayanın kurtarıcısı olacağından şüpheniz bile olmasın.

 5. Erkekler bu durumdan kurtulmanız İçin siz de dişinizi sıkın ilk gece ilişkiye girmeyin 😂, ertesi güne kadar o kendi kendine patlar 😂😂😂

 6. Bakire olmayan biri İlk gece ne yapmalı diye başı dertte olan bayanlara çözüm sunduğunuz için sizlere teşekkür ediyorum. Ben de bakire değilim ve vajinadan kan getirmek için tavsiye ettiğiniz yapay kızlık zarını kullanacağım.

  1. Vajinadan kan getirmek için yapay kızlık zarı kesinlikle son derece doğru bir karar olacaktır. Bakire değilim ilk gecemde ne yapacağım diyen tüm bayanlar uygun fiyatlı bu mükemmel ürünümüzü mutlaka denemelidirler.

 7. Bir çok ilk gece hilesi var, siz de çok ayrıntılı bir şekilde bahsetmişsiniz. Fakat çoğu ilkel yöntem ve benim de kafama yatmıyor. Kafama yatan en iyi bekaret hilesi yapay zar kullanmak. Bu ürünü ben daha önce tanımıyordum ve yazınız sayesinde tanıdım. Merak ettiğim soruların cevaplarını da sitenizden ve canlı destek operatörünüzden öğrendim. Ama gerçekten güvenilir bir firma olduğunuza inanmak için telefonda da görüştüm ve hakkınızda ufak bir araştırma yapıp emin oldum. Daha sonra ilk gecemde kullanmak için ürününüzden satın aldım. Şuan kullandım ve ilk gecemi sorunsuz bir şekilde atlattım. Teşekkür etmek için de size bu mesajı bırakıyorum.

 8. İlk gece kan gelmesi için ne yapmalıyım diye araştırma yapıyorum. Şuanda anladığım kadarıyla ya dikim yaptırmak zorundayım yada sahte kızlık zarı kullanmalıyım. Kızlık tamiri bana daha garanti bir yöntem gibi gelse de ne bulunduğum şehirde tamir yapan bir doktor tanıyorum, ne de bahsedilen fiyatları karşılayacak param var. Tek çarem yapay kızlık zarı kanı gibi geliyor artık. Bunu kullanan gerçekten iyi sonuç alan birileri varsa benimle iletişime geçebilir mi?

 9. Ben de bakire değilim ve evleneceğim. Gerdek gecesinde nasıl kan gelir, neler yapmam gerekiyor?

  1. Yapay kızlık zarı ürünümüzü kullanarak ilk gecenizi rahatlıkla atlatabilirsiniz Cemile Hanım. Vajinadan kan getirmek için en basit ve en uygun fiyatlı bekaret hilesidir.

 10. Kızlık zarı diktirmek de bana göre bir bekaret hilesidir. Fakat fiyatının çok yüksek olması, bir çok şehirde bir çok doktor tarafından yapılmaması yani ulaşılabilirliğinin az olmasından dolayı sanırım ülkemizde çok tercih edilen bir gerdek hilesi değildir.

 11. Bekaret hilelerini okudum. Bana da en mantıklısı yapay bekaret zarı kanı tozu geldi. Diğerlerini uygulamak çok kolay değil ve sonuçları da riskli.

 12. Arkadaşlar ben bekaretimi kaybettiğim gece normal ilişkilerim gibi olmuştu. Yani şimdi kız değilim, bakire numarası nasıl yapılır bana birisi anlatabilir mi?

  1. Bir kadın önce ağzının bekaretini bozar o yüzden bu hilelerle orayı çözsen de (bakire gibi görünsende) konuştuğunda anlaşılır zaten, boşa kürek çekmeyin. Biri problemken diğeri mi olmayacak, ama yok yok boşa kürek değil bu erkekler çok saf be! 😄

 13. Ben de bakire değilim, ilk gece kızlık zarı kanı nasıl gelir? Lütfen bana da yardımcı olur musunuz? Bu konu erkek arkadaşım için çok önemli.

  1. Yapay kızlık zarı kanı sayfamızdan ürünümüzü incelemenizi tavsiye ederiz Gaye Hanım.

 14. Bahsettiğiniz kızlık kanını kullandığımız zaman ilk gece bakire olmadığım anlaşılır mı? Kullanıcı yorumları hep olumlu geçmiş, tahmin ettiğimden de fazla bayan tarafından kullanılmış.

  1. Fehime Hanım, ürünümüz kullanıldığı zaman bakire olmadığınız anlaşılmaz. Bunu size göstermek açısından 2 adet gönderiyoruz. İlk ürünü tek başınıza test ettiğiniz zaman da sonucu görebiliyorsunuz. Daha detaylı bilgi için 0531 616 9883 numaralı hattımızı arayabilir veya Whatsapp üzerinden yazabilirsiniz.

 15. Şuan şoktayım. Ben ilişkiye evlilikten önce girildiği taktirde bir daha gireceğim ilişkide anlaşılacağını sanıyordum. Ama gördüm ki bir çok gerdek gecesi hileleri mevcutmuş. Bu tarz bakire numaraları ancak şeytanın aklına gelir sanırdım ancak gördüm ki zorda düşen insan evladı buna da bir çözüm bulmuş. Ben de bakire değilim ve gerdek gecesi nasıl kan gelir diye düşünürken karşılaştığım bu hilelerden birisini deneyeceğim. Bakalım sonuç nasıl olacak 🙂

 16. Bu sayfa içerisinde yazan ilk gece kandırmaları içerisinden bana en mantıklı gelen yapay kızlık zarı kapsülü kullanmak geldi. Diğer yöntemler çok da mantıklı değil. Mesela kan enjeksiyonu demişsiniz fakat ilk gece ben şırıngayı nerede saklayacağım ki?

  1. Merhabalar Jülide Hanım. Bahsettiğiniz konuda haklısınız fakat, biz yazımızın içerisinde ilk gece içerisinde uygulanabilecek bütün bekaret hilelerinden bahsetmeye çalıştık. Size mantıklı gelmeyen şırınga ile kan enjekte etmek fikri günümüzde çok uygulanan bir yöntem olmasa bile, geçmişte uygulanmış bir teknik olduğundan dolayı paylaşmayı uygun gördük.

 17. Merak ediyorum. Bu yorumlar gerçek mi acaba? Bir sürü memnun olan var. Ürün %100 garanti veriyor mu? Çok zor durumdayım 1 ay sonra evleniyorum. Eğer anlaşılırsa büyük olay çıkar.

  1. Yorumlar müşterilerimizin kendi yorumlarıdır Elif Hanım. Gerçek dışı yorum olsa sizin yorumunuza da yer vermezdik değil mi?

 18. Kızlık zarını kullanlar nasıl taktınız ilk gece. İki saat öncesinden takılması lazım ya nerde taktınız yani tuvalette filan mı taktınız

 19. Namussuzlar,kendilerine yardım ettiği için bu şerefsizlere teşekkür ediyor.Bu dünyada kandırmayı başarsan bile yarın mahserde herkesin önünde yediğiniz haltlar ortaya çıkacak.O gün utanmayacak mısınız ? Üstelik bir de guya adın Saliha !!!

 20. Ben de bekaretini kaybetmiş bayanlardanım. Bakire değilim ve evlendiğimde ilk gece eşimin bana yapacağı muameleden çok korkuyorum. ne yapacağım bilmiyorum. Hızla evleneceğim gün yaklaşıyor ve ben hala söyleyemedim. Gerdek gecesi kızlık zarı konularına hiç giremedik. Aslında oldukça sosyal rahat birisi ama beni terk etmesinden adımın çıkmasından çok korkuyorum. Bir şekilde benim haber vermeden yeniden bakire olmam lazım.

 21. Ben de uzun bir süre önce yıllarca çıktığım erkek arkadaşıma bekaretimi teslim etmiştim. Fakat iş ciddiye binince hayatın o kadar da toz pembe olmadığını fark ettim. Askerden döndükten sonra ilk işi beni bırakmak ve başkası ile evlenmek oldu. yazıklar olsun, ona hakkımı helal etmiyorum. Şimdi ben de bakire değilim nasıl kandırabilirim diye araştırma içerisine girdim. Yenice sözlendim ve bu konudan müstakbel eşime bahsetme ihtimalim bile yok. Bir şekilde kandırmam gerekli. Evlendikten sonra kendisine asla bir yanlış yapmayacağımdan eminim ve önümüzdeki durumu kısa süre içerisinde atlatmam lazım. Henüz ne yapacağıma tam olarak karar vermiş değilim ama araştırma içerisindeyim bakalım.

  1. Hasibe Hanım, öncelikle geçmiş olsun. Mevcut durumunuzdan kurtulmanız için tercih edebileceğiniz 2 yol bulunmaktadır. İlki kızlık zarı dikimi ameliyatı olarak, bekaret tamiri yaptırmanızdır. Diğer ve en çok tercih edilip daha uygun fiyatlı olan yol ise yapay kızlık zarı kullanmak olacaktır. Sitemizden bu konu hakkında daha detaylı bilgi edinebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Joan Of Arc Red Yapay Kızlık Zarı © 2010 - 2018 Kızlık Zarı Kanaması