Kızlık Zarı Dikimi

Yapay Kızlık Zarı Sadece 199 TL

yapay kızlık zarı siparişi

Bekaret Hapı Hakkındaki Gerçekler

Bekaret hapı ile yapay kızlık zarı bayanlar tarafından çok karıştırılmaktadır. İsim benzerliği olsa da her iki ürün de tamamen farklı şeylerdir. Yapay kızlık zarı fitil olup, vajina içerisine yerleştirilen bir ürün iken, bekaret hapı ise ağız yolu ile tüketilen bir haptır. Bundan dolayı her iki ürünü de aynı şey sanıp, tereddüte düşmemenizi rica ediyoruz.

bekaret hapı nereden alınır

Bekaret Hapı Nedir ?

Bekaret hapı, kızlık zarını çeşitli sebepler ile kaybetmiş olan bayanların bu sorunlarını ameliyatsız bir şekilde çözmeyi hedefleyerek geliştirilmeye çalışılmış bir haptır. Ürünün test aşamalarında deneklerde görülen kötü sonuçlar ve yan etkiler nedeni ile üretimi gerçekleştirilememiş ve üretiminden vazgeçilmiştir. 2005 yılında cereyan eden bu olay sonucunda ürünü test eden bayanların göz damarlarındaki çatlamalar sebebi ile görme bozuklukları yaşanmıştır. Korkutucu yan etkiler meydana getiren bekaret hapı geliştiricileri hemen bu ürünün geliştirilmesi çalışmalarına kalıcı süre ara vermişlerdir.

Sadece test aşamasında denenmiş olan fakat kesinlikle seri olarak üretilip satışa sunulmayan bekaret hapının piyasada bulunması mümkün değildir. Fakat bekaret hapı almak istiyorumbazı firmaların online satış sitelerinde bekaret hapı veya yapay kızlık hapı adı altında buna benzer ürünlerin satışı gerçekleştiriliyor. Hiç bir işe yaramayan fakat zor durumdaki bayanlara umut satarak para kazanmaya çalışan bu şirketlere itibar etmemenizi tavsiye ediyoruz. İçerisinde ne olduğu belli olmayan bekaret hapları kullanıldığı zaman ciddi olarak sağlık sorunları ile karşı karşıya kalabilmeniz mümkündür.

Bekaret Hapı Nereden Alınır ?

Bekaret hapı satın alarak kullanmak isteyen bayanlar, bekaret hapı nereden alınır, bekaret hapı nereden temin edilir gibi çeşitli arayışlar içerisine girebiliyorlar. Yazımızın üst bölümünde de belirttiğimiz gibi, içeriği belli olmayan bu hapların zaten hiçbir etkisi yoktur. Kullansanız dahi herhangi bir sonuç elde edemezsiniz. Bundan dolayı bekaret hapını nereden satın alabilirim diye düşünce içerisinden çıkmanızı ve yapay kızlık zarı ürününü kullanmanızı şiddetle tavsiye etmekteyiz.

Bekaret Hapı Kullananlar Var mı ?

Bekaret hapı kullananlar yoktur. Sadece test aşamasındaki denek insanlar tarafından kullanılmıştır. Yaklaşık 50 tane denek tarafından kullanılan bekaret hapı kullananlar hep yan etki ile karşılaşıp, olumlu sonuç elde edilemediğinden dolayı da üretilmemiştir. Tabi piyasada satılan bekaret hapı kullananlar illa ki vardır ama herhangi bir sonuç da elde edememişlerdir.

Bekaret Hapı Fiyatı Ne Kadar Olacaktı ?

Üretimi gerçekleştirilemeyen bekaret hapı fiyatı 250 $ olarak 2005 yılında kararlaştırılmıştı. Günümüzde Türkiye’de satışı gerçekleşseydi bekaret hapının fiyatı 990 TL civarında olacaktı. Tabi bu fiyatların 2005 yılında belirlendiğini düşünürsek, 2018 yılında bekaret hapı fiyatı 1,500 TL’nin üzerinde olacaktı diye tahmin edilmektedir.

Bekaret Hapı Almak İstiyorum ?

Bu yazdıklarımıza rağmen hala bekaret hapı almak istiyorum diye kararlıysanız Google’da arama yaparak bekaret hapı satan firmalara ulaşabilirsiniz. Ama dediğimiz gibi paranız boşa gider ve hiç bir sonuç elde edemezsiniz. bekaret hapı satın almak istiyorum yerine, yapay kızlık zarı almak istiyorum diye de bir düşünceye kapılırsanız yapay kızlık zarı nereden alınır yazımızı okuyabilir ve siparişinizi verebilirsiniz.

 

8 Yorum

Yorum Ekle
  1. bekaret hapı ülkemizde yok, olmasın da zaten. Arkadaşlar hap olarak içinler göz damarlarına falan zararlar veriyorlar. Bir akademik makalede okumuştum. Yapay kızlık zarını kullanmak daha mantıklı, en azından zararsız.

  2. Bekaret hapları hakkında yapılan klinik araştırmaları ben de incelemiştim. Gerçekten çok tehlikeli bir şey. Ülkemizde de satılmaması hiç de tesadüf olmamış. Bunun yerine sizin sattığınız yapay zar daha mantıklı. Harici olarak da kullanıldığından dolayı zararsız olacağı kanaatindeyim.

  3. bekaret hapı bildiğim kadarıyla 3-4 yıl önce Türkiye’de de satılıyordu. Ben de satın almıştım fakat kullanmama gerek kalmamıştı. İyi ki de kullanmamışım. Gerçekleri okuduktan sonra bilgilendim. Yapay kızlık zarı kullanmak dediğiniz gibi daha mantıklı.

  4. Yapay kızlık zarı tozu, hapı, ilacı denilen şeylerin hepsi aynı ve zararlı şeyler arkadaşlar. Sadece bu sitede satılmakta olan fitil benzeri olan ürünü alıp kullanmanızı tavsiye ediyorum. Bu ürün genital bölgeye yerleştirilmektedir. Ağız yolu ile tüketilen tüm bekaret haplarından lütfen uzak durunuz.

  5. Bekaret hapı nerede satılır diye araştırma yaparken bu sayfada yazılan gerçekleri okudum ve şok oldum. Ben de hap kullanmayı düşünüyordum ama şuan fikrim tamamen değişmiş durumda. Ben de hap yerine yapay zar kullanmaya karar verdim. Yorumları da okuduğum zaman içim rahatladı. Bakalım deneyeceğim ve yorumları buraya yazacağım.

  6. Ben de haberlerde duydum ve kızlık zarı kapsülü kullanmak istemiştim. Fiyatları hakkında araştırma yaparken zararlarının olduğunu öğrendim ve yapay kızlık zarı kullanmaya karar verdim. Bazı yerlerde arkadaşlar yapay kızlık zarı ile kapsül yani bekaret hapı aynı şeyler mi diye sormuşlar. Ben araştırdım arkadaşlar farklı şeyler. Birisi fitil gibi genital bölgeye yerleştiriliyor, diğeri ise bildiğiniz hap. İçiliyor ve vajinadan kan getirmeye yarıyor.

  7. Eskiden bir televizyon kanalında kızlık zarı yenileme hapı adı altında bir ürün için çalışmaların başlatıldığını duymuştum. Kullanmak için ihtiyacım olduğu anda kızlık yenileme hapına ulaşamadım. Duydum ki bu hapın yerine suni bir fitil benzeri ürün üretilmiş. Olsun oda işimi çözüyor buda çözüyor. hem bunun daha zararsız olduğunu düşünmekteyim.

  8. Bakirelik konusunda gerçekten doğru bilinen bir çok yanlış bilgi bulunmakta. Siz de okuyucularınıza doğru bilgileri aktardığınız için teşekkür ediyorum. Bekaret hapı olarak bilinen kızlık zarı yenileme hapı, ülkemizde daha önce hiç satışa bile çıkmadı. Test yapıldı, başarısız olundu ve geliştirilmesi durduruldu. Olay bundan ibaret. Fakat bazı firmalar bu ürünü yüksek fiyatlara sattıklarını söyleyerek bayanların parasını ellerinden almaya çalışıyorlar. Arkadaşlar inanmayın bunlara, kızlık zarının bitkisel olarak tamirini yapan bir hap yok, sadece yapay kızlık zarı diye bir şey var oda hap değil. Hap olmadığı için zaten daha güvenli sonuç da veriyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Joan Of Arc Red Yapay Kızlık Zarı © 2010 - 2018 Kızlık Zarı Kanaması