Kızlık Zarı Dikimi

Yapay Kızlık Zarı Sadece 199 TL

yapay kızlık zarı siparişi

Yapay Kızlık Zarı Nasıl Kullanılır

Her üründe olduğu gibi, yapay kızlık zarı da doğru kullanıldığı taktirde en başarılı sonuçları vermektedir. Bundan dolayı sahte kızlık zarını kullanmadan önce mutlaka resmi satıcının kullanım talimatlarını dikkatlice okuyup uygulamanızı tavsiye ediyoruz. Yapay kızlık zarı nasıl kullanılır isimli bu yazımızda en doğru kullanım talimatlarına ulaşabilirsiniz. Kızlık zarı dikimine alternatif bu ürünü kullanmanız için 3 farklı malzeme bulunmaktadır. Bunlar şu şekildedir;

 • 1 kutu içerisinde 2 adet yapay kızlık zarı,
 • 2 adet tampon,
 • Vagina daraltıcı krem.yapay kızlık zarı nasıl kullanılır

Sitemizden set şeklinde aldığınız zaman yukarıdaki ürünler tarafınıza ulaşmaktadır. Bu ürünleri tek tek sipariş verebileceğiniz gibi, toplu olarak set şeklinde de sipariş verebiliyorsunuz.

Yapay Kızlık Zarı Kullanımı

Yapay kızlık zarı nasıl kullanılır diye araştırma yapan bayanlar bir çok alternatif kullanım yöntemi ile karşılaşmaktadırlar. Hiçbir bilgiye sahip olmadan sadece para kazanmak ve gençlerin hayalleri ile oynamak isteyen kalpazanlar, akıllarınca uydurdukları kullanım talimatlarını müşterilerine sunabiliyorlar. Bundan dolayı sadece orijinal olarak kızlık zarı satışı yapan firmaların, resmi üreticiden sağladıkları kullanım talimatlarına uymanızı şiddet ile tavsiye ediyoruz.

kızlık zarı dikimi ameliyatı

Fazla vakit kaybetmeden yapay kızlık zarından en başarılı sonuçları elde edebilmeniz açısından nasıl kullanılması gerektiğinden bahsedelim. Ürünün kullanımı ile ilgili olarak sitemizde yer alan canlı destek operatörlerimizden Merve Hanım’dan detaylı bilgi alabileceğiniz gibi 0850 840 78 99 numaralı telefon hattımızdan da 7 gün 24 saat ücretsiz olarak bilgi alabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

Yapay zar kullanılmadan önce, yerleştirilecek bölgenin kuru olması gerekmektedir. Islak bölgeye yerleştirilmeye çalışırken elimizle de itekleyeceğimizden dolayı üründe erken erime meydana gelebilir. Bundan dolayı yapay kızlık zarı kullanımından önce tampon kullanılması zorunludur. Ürün ile birlikte sipariş verebileceğiniz tampon, zar kullanılmadan önce vagina içerisine yerleştirilir ve 1-2 dakika beklenir. Bu süre bayandan bayana göre değişkenlik gösterebilir, dilenirse 5 dakikaya kadar da çıkartılabilir. Sonuç itibariyle tampon çıktıktan sonra vaginanın içerisinin kuru olması gerekmektedir. Kuruluk sağlandığı zaman tampon çıkartılabilir.

Vagina temizlenip kurulandıktan sonra, sahte zar gümüş renkli jelatininden çıkartılır.yapay kızlık Ürün katlanmış şekilde olacak olup, katının açılmaması gerekmektedir. Ürünün bir köşesinde kırmızı bir yoğunluk olduğunu göreceksiniz. Yoğun olan kısım rahme bakacak şekilde, yani önce girecek şekilde serçe parmağımız ile içeriye doğru 3-4 santim kadar iteklenir.  Bu şekilde yapay kızlık zarı vagina içerisine başarılı bir şekilde yerleşmiş olacaktır ve bir diğer safha olan bekleme ve ürünün hazır hale gelme safhasına geçilip beklenmeye başlanır.

Ürün yerleştirildikten sonra tamamen erimesi için minimum gerekli olan 20 dakikalık süre beklenmeye başlanır. Bu sürede hiçbir şey yapılmadan bekleyebileceğiniz gibi, ön sevişme de gerçekleştirebilirsiniz. Ön sevişmede bayanlarda daha çok sıvı ıslanma olacağından dolayı biz ön sevişmenin uzun tutulmasını tavsiye etmekteyiz. Bir kaç dakika beklendikten sonra ön sevişmeye geçilebileceği gibi, ürün yerleştirilir yerleştirilmez de ön sevişmeye başlanabilir. Fakat dikkat etmemiz gereken konu 20 dakikalık sürenin geçirilmesidir.

Yapay kızlık zarı nasıl kullanılır şeklinde merak eden bayanlar için yukarıda en doğru kullanım şeklini anlattık, ayrıca da tampon kullanımından da bahsettik. Şimdi de dilerseniz vagina daraltıcı kremin nasıl kullanılacağından ve nasıl etki edebileceğinden bahsedelim.

Vagina Daraltıcı Krem Kullanımı

Japon Kızlık ZarıGirilen ilişkiler sonucunda vagina bölgesinde ister istemez bir genişleme olmaktadır. Bu genişlemeden kaynaklı olarak erkeklerin daha önce bayanın ilişkiye girip girmediğini anlama olasılığı olabilmektedir. Ayrıca aşırı ilişki sonucu oluşan genişleme sonrasında yapay kızlık zarının da tutunabilmesi zorlaşabilmektedir. Fakat bayanlar bu konuda da çaresiz değiller. Vagina daraltıcı krem sayesinde, genital bölgenin ilk günkü sıklığına kavuşması mümkündür.

Sitemiz üzerinden siparişini verebileceğiniz vagina daraltıcı krem, tek sefer kullanıldığı zaman 24 saat etkili olurken, 1 ay boyunca düzenli olarak kullandığınız zaman da kalıcı olarak vagina içerisinde oluşan genişlemeyi tamamen yok etmektedir.

Kullanımı gayet basit olan bu kremi şu şekilde tüketebilirsiniz. Ürünün pompasına bir sefer basarak elimize çıkan kremi vaginanın dış dudaklarına masaj yaparak günde 1 sefer yedirmemiz yeterli olmaktadır.

Bu yazımızda yapay kızlık zarı nasıl kullanılır diye merak edenlere detaylı olarak bilgiler vermeye çalıştık. Üründen daha sağlıklı sonuç elde edebilmeniz için siparişiniz elinize ulaştıktan sonra canlı destek veya telefon operatörlerimiz size bazı tüyolar da vereceklerdir. Bu bilgiler sadece müşterilerimiz ile paylaşılmaktadır.

Yapay kızlık zarı kullanımı ile ilgili olarak hazırladığımız makalede aklınıza takılanlar varsa mutlaka canlı destek veya 0850 840 78 99 numaralı telefon operatörlerimizden detaylı bilgi almaktan çekinmeyiniz.

Ayrıca kızlık zarı dikimi ve yapay kızlık zarı ile ilgili bayanların kendi aralarında paylaşım yapıp, bilgi alışverişi yaptıkları kızlık zarı dikimi forum sayfamızı da ziyaret edebilirsiniz.

 

2 Comments

Add a Comment
 1. kızlar ben kullandım çok basit.İlişkiye girmeden 30 dk önce tamponla vajinayı iyice temizliyorsunuz vajinanın içine serçe parmağınızla yerleştiriyorsunuz. 20 dakika boyunca ön sevişme yapıp zevk suyunun fazla gelmesini sağlayıp ilişkiye girdiğinizde kan gibi kırmızı birşey akıyor ve bakireliğiniz bozuluyor bu kadar basit 🙂

 2. Gercekten ise yariyormu ya
  Yurtdisinada Kargo varmi
  Malesef basima Böyle kötü bir olay geldi ve ayrildik simdiki evlencegim insan Benim bakire oldugumu düsünüyor Keske öyle olsaydim ama Kader iste olan Oldu , kendiside cok kati düsüncede bir insan ve dogruyu söyliyemedim ondan korktugum icin degil ailemin boynunu bükmemek icin katlanicam Bu durumu
  Kizlar yardimci Olun lütfen

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Kızlık Zarı Dikimi © 2017 Kızlık Zarı Dikimi