Kızlık Zarı Dikimi

Yapay Kızlık Zarı Sadece 199 TL

yapay kızlık zarı siparişi

Yapay Kızlık Zarı Kullananlar

Kızlık zarı dikimi yerine en çok tercih edilen yapay kızlık zarı, Türkiye’de 50.000’den fazla bayan tarafından kullanılmıştır. Bu sayfamızda yapay kızlık zarı kullananlar nasıl sonuçlar elde etmişler sorusunun cevabını bulabilirsiniz. Siz de sahte kızlık zarını tercih edip kullandıysanız sonuçlarınızı diğer müşterilerimiz ile mutlaka paylaşınız.

Yapay kızlık zarı kullananlar sayfamızda deneyimlerinizi bırakırken gerçek isim ve mail kullananlaradresi bildirmek zorunda değilsiniz. Ayrıca üründen diğer bayanların da daha sağlıklı sonuç elde edebilmeleri açısından kendi tecrübelerinizi de paylaşmanızı rica ediyoruz.

Unutmamak gerekir ki, yapay kızlık zarı erkekleri aldatmaktan ziyade çaresiz kalmış bayanlara umut ışığı olması, töre cinayetlerinin sonlanması için üretilmiş bir üründür. Ürünümüze güvenerek bekaretinizi kaybetmenizi kesinlikle tavsiye etmemekteyiz. Sonuçta her şeyin en iyisi orijinalidir. Fakat yanlışlıkla, isteksiz olarak veya harici sebepler ile bekaretinizi kaybettiyseniz ve pişman iseniz o zaman sahte kızlık zarını gönül rahatlığı içerisinde kullanabilirsiniz.

Ürün ile ilgili daha detaylı bilgi almak isterseniz sahte kızlık zarı sayfamızı ziyaret edebileceğiniz gibi, 0850 840 78 99 sabit numaralı telefonumuzu da 7 gün 24 saat boyunca arayabilirsiniz. Ayrıca forum bölümünde de yapay kızlık zarı kullananların yorumları bölümünden detaylı yorumları inceleyebilirsiniz.

Kızlık zarı mahrem bir konu olduğundan dolayı, kullanıcılarımızın çok çok küçük bir oranı kullandıktan sonra yorum olarak bize geri dönüş gerçekleştirmektedir. Özel bir konu olduğundan müşterilerimiz ürünlerini teslim aldıktan sonra bizim tarafımızdan kesinlikle aranılıp görüşülmemektedir. Müşterimizin kendisi dilerse bizi 7/24 arayabilmekte veya sitemizden yorumlarını paylaşa bilmektedir. Bundan dolayı da ürünümüzü başarı ile kullanmış 50.000’den fazla müşterimizin sadece çok az bir bölümü yorumlarını paylaşmaktadır.

Yapay kızlık zarı kullandım diyorsanız siz de vakit kaybetmeden diğer kullanıcılara ışık olmak açısından lütfen sayfamızın altında yer alan yorum bölümünden deneyimlerinizi bizim ile paylaşınız. Yorum bırakmak için sizden özel bir bilgi istenmemektedir. İsim ve mail adresinizi gerçek verebileceğiniz gibi, takma bir mail ve isim de kullanabilirsiniz. Yorumunuzdan sonra mail adresiniz ile kesinlikle iletişime geçilmeyecektir. Dilerseniz yorumlarınızı telefon numaranızdan ve canlı destek bölümünden bizim ile iletişime geçerek de bırakabilirsiniz.

yapay kızlık zarı kullananlar

19 Comments

Add a Comment
 1. Ben Ankara Keçiören’de oturuyorum. Yapay kızlık zarı siparişi verdim hemen geldi. Ürünün kullanımı çok basit 1 tanesini denedim gerçek gibiydi. Özellikle gizli gelmesi benim için çok önemlisi. Yapay zar alacak kızlar Japon malı almanızı tavsiye ederim. Diğerleri boya gibi elinize yapışıyor.

 2. Kesinlikle almalısınız ben kullandım yani denedim vagina içine taktım bide aynayla baktım hiç belli bil olmuyor gerçek kızlık zarı gibi aynısının tıpkısı kızlar tav siye ediyorum yapay kızlık zarı anlaşılmıyor bile gerçek kızlık zarı imiş gibi görünüyor bide ben parmağımı soktum çünkü benimki genişlemişti çok ilişkiye girdiğim için ama onuda Merve Hanım sayesinde daraltıcı kremle kapatmaya çalışıyorum.

 3. Geçen yıl bakireliğim bozuldu diye üzülüyordum yaklaşık 2 aydır resmen psikolojim bozulmuştu sırf bu yüzden ama arkadaşımdan duydum yapay kızlık zarı diye bir şey var ne üzülüyorsun takma kafanı dedi. Bende İnternet’de gezinirken yapay bekaret zarı satın al yazdım diğer siteleri inceledim güven vermedi ama sizin siteniz güven verici geldi bide yorumlara baktım orijinali bir tek sizde satılıyormuş galiba ve herkes olumlu yazmış bu yüzden tereddüt bile etmedim güveniyorum alacağım bende yani teşekkürler.

 4. Bekaret konusunun bende bu kadar önem arz edeceğini, geceleri kafamı sürekli kurcalayacağı evlilik kapıya gelip çatınca anladım. Üniversite döneminde ciddi anlamda hayatımın aşkı dediğim erkek ile birlikte olarak bekaretimi kaybetmiştim. 3 yıl kadar birlikteliğimiz sürdü fakat onun okulu benden önce bitip memleketine gidince ayrılmamız fazla sürmedi. 2 ay sonra ayrıldık ve benim aşk acısından kızlık zarımı düşünecek halim bile kalmamıştı. Ciddi anlamda evlenmeye karar verdiğim şu anki eşim bekaret konusunda çok takıntılı. Bu yüzden ben de mecburen kızlık zarı dikimi ameliyatı olmaya karar verdim. Operasyon hakkında internet üzerinden araştırma yaparken yapay kızlık zarı ile tanıştım. Daha önce bu ürünü hiç duymadığım için yapay kızlık zarı kullananların yorumlarını okuyarak araştırma içerisine girdim. İşin aslı çok güvenemedim ama 200 liradan ne kaybederim diyerek test etmeye karar verdim. Yapay zarı sipariş verdikten hemen ertesi gün ürün elime ulaştı. Hiç vakit kaybetmeden tek başıma ürünü yerleştirip elim ile test ettim. Çıkan sonuç karşısında inanın göz yaşlarıma hakim olamadım. Aynı kızlık kanaması gibi parmağımla müdahale ettiğimde kan akıyordu. Diğer kalan sahte zarı da kitabın içerisinde saklayarak şu anki eşim ile kullandım ve aynı sonucu yine elde ederek, ilk gecemi sorunsuz bir şekilde atlattım.

  Yapay kızlık zarı bana göre gerçekten hayat kurtaran bir üründür arkadaşlar. Doğru firmadan doğru ürünü alıp, kullanım talimatlarına uyduğunuz zaman, daha önceki yaşadığınız pişmanlıklarınız ile ömür boyu yaşamanıza gerek kalmıyor.

 5. Gizlilik konusunda şüphelerim vardı ilk başta ama dedikleri kadar gerçekten de gizli gönderiyorlar mesela ben evde yoktum ben olmadığım için ailemden herhangi birine vermemişler bide ağabeyim sormuş ne var içinde demiş kargocu da ben bilmiyorum içinde ne olduğunu ama üstünde hediyelik eşya yazıyor demiş sonra tabi benim ağabeyim biraz sinirlidir açmak istemiş izin vermemiş kargocu açtırmamış.

 6. Yapay kızlık zarı kullandım ve anlattığınız gibi gerçekten de çok işime yaradı düğün gecesi kullandım ilişkiye girmeden 1 saat önce taktım kızlık zarı kanı tamda istediğim gibi penis içime girince kanamaya başladı ilk önce biraz korktum aslında ama korktuğumu görünce eşim daha da etkili oldu :)) çünkü olması gerektiği gibi ilişki sırasında utangaç ve korkak duruyordum.Kan geldi mi diye baktı kocam birden bir titreme geldi heyecanlandım ya anlarsa diye ama anlamadı hatta dedi ki git yıkan da gel 🙂 çok teşekkür ederim size beni büyük bir sıkıntıdan kurtardınız

 7. Çaresiz bir şekilde kızlık zarı dikimi parasını nasıl bulacağımı düşünürken televizyonda gördüğüm bir haberde yapay kızlık zarı ile ameliyatların tarih olacağını duydum ve Hakan Bey’in verdiği röportajı izledim. Hemen araştırdım ve Hakan Bey ile Merve Hanım’ın bu sitesine ulaştım. Aklıma takılan bir çok bilgiyi site içerisinde buldum zaten fakat yine de bazı soruları canlı destek üzerinden Merve Hanım’a ilettim. Benim ile çok ilgilendi. Vakit kaybetmeden sahte kızlık zarını sipariş verip denemeye karar verdim. Evde ailem ile yaşadığım için siparişi kargoya istedim ve kendim gidip teslim aldım. Sitelerinde belirttikleri şekilde dışarıdan kesinlikle anlaşılmayacak şekilde kargo bana ulaştı ve teslim aldım.

  Geldiği günün akşamına herkesi uyuttuktan sonra bahsedilen şekilde yapay zarı test ettim. Test sonucunda çıkan sonuç Merve Hanımın bahsettiği şekilde çok güzeldi. Bu günden sonra artık evlenebilme ümidi doğdu. Artık gelen taliplerin hepsine bir bahane bulmak durumunda kalmayacaktım. İlerleyen zamanlarda da nasip birisi ile evlendim. Test ürünü ile diğer zarı kullanmamın arasından 2 yıl geçti. Merve Hanıma ulaşarak durumu izah ettim. Hiçbir sorun olmayacağından kullanabileceğimden bahsetti ve kullandım sonuç yine mükemmel.

  Şuan çok mutlu bir evliliğim ve bir de çocuğum var. Ben evlenmeme vesile olan bu arkadaşlara çok teşekkür ediyorum. (Merve Hanıma 5 yılda geçse sonuçları yorum olarak yazacağım demiştim ben de sözümü tuttum.)

 8. Firma son derece güvenilir. Aradığım zaman muhatap olacak kişi bulabiliyorsunuz diğer siteler gibi sizleri başından göndermiyorlar. Ürünüm elime gelinceye kadar ilgilendiler ve nasıl kullanacağım konusunda diğerleri gibi kullanım talimatı göndermediler. Aradım ve detaylı bir şeklide nasıl kullanacağımı anlattılar. Çok memnun kaldım.

 9. Firma son derece güvenilir. Aradığım zaman muhatap olacak kişi bulabiliyorsunuz diğer siteler gibi sizleri başından göndermiyorlar. Ürünüm elime gelinceye kadar ilgilendiler ve nasıl kullanacağım konusunda diğerleri gibi kullanım talimatı göndermediler. Aradım ve detaylı bir şeklide nasıl kullanacağımı anlattılar. Çok memnun kaldım.

 10. Gizlilik konusunda şüphelerim vardı ilk başta ama dedikleri kadar gerçektende gizli gönderiyorlar mesela ben evde yoktum ben olmadığım için ailemden herhangi birine vermemişler bide abim sormuş ne var içinde demiş kargocuda ben bilmiyorum içinde ne olduğunu ama üstünde hediyelik eşya yazıyor demiş sonra tabi benim abim biraz sinirlidir açmak istemiş izin vermemiş kargocu açtırmamış.

 11. Masturbasyon yaparken kızlığımı kaybettim ilişkiye dahi girmedim 1 defa bile olsun. yorumlardan esinlenerek aldım merve hanım öncelikle size pek fazla inanmamıstım işin doğrusu ama ürünün işe yaradığı söyleyen çok oldu gerçekten 3-4 bin ₺ verip ameliyat olma gibi bir şansım yoktu yani nasıl söylenir bilmiyorum gerçekten Allah razı olsun sizden çok rahat bir gece geçirdim merve hanım Niğde’ye gelirseniz her zaman evime beklerim sizi çok seviyorumm

 12. Daha önce cinsel deneyimimin olduğunu öğrenen eski erkek arkadaşım çeşitli bahaneler üreterek beni terk etmişti. Ondan sonra anladım ki dürüstlük bu işlerde çok da prim yapmıyormuş. Kızlık zarı ameliyatı olmak için araştırma yaptım fakat Konya’da bu işi yapan herhangi bir doktora ulaşamadım. En yakın doktor Ankara’da vardı fakat oraya da ailem ile birlikte yaşadığım için gitme ihtimalim yoktu. Çaresiz bir şekilde araştırma yaparken karşılaştığım sahte kızlık zarı benim kurtarıcım oldu. İlk başta çok güvenemedim fakat Merve hanım konuşmaları ile ürünü kullanmama ikna etti ve denedim. Gerçekten çok basit, sade ve sonuç odaklı çalışan bir ürün. Ben bekaret sorunu olan bütün bayan arkadaşlarımıza bu ürünümüzü tavsiye ediyorum. Güven içerisinde sipariş verip kullanabilirsiniz.

 13. Ben 1 adet sipariş verdim ama denemek amaçlı 2 adet göndermişler öncelikle çok teşekkür ederim. Daha önce hiç yapay kızlık zarı kullanmadım ilk defa da sizin sitenizden sipariş verdim gerçekten işe yaradı. Zaten mantık olarak da baktığımız zaman işe yaramayacak bir tarafının olmadığını görürsünüz. Yani güvenilir bir site Allah onlardan razı olsun benim durumumda olanlar bilir çok büyük bir dertten kurtardılar beni.

 14. 17 Yasnda İliskiYe girdm Ve Sevgilimden Ayrildm 20 Yas Gibi evliligi Dusunuyorm Esimin kizligi Anlamamasi İcn Bunu Arastirdm ve Buldugumu zanediorum Acaba Gaziantepede Kargoyla Glir mi

  1. Merhabalar Ebru Hanım. 18 yaşını geçtiyseniz Türkiye’nin hatta dünyanın bütün bölgelerine kargo ile gönderim yapabiliyoruz.

 15. Çok caresizim erkek arkadasim tarafindan tecavuze ugradim 3 yil gecti ustunden yeni bir iliskim var ve evlilige dogru gidiyor tek care ameliyat ben ameliyattan cok korkuyorum bununla birlikte kalp hastasıyım gercekten ise yariyor mu bu urun lutfen yardım edin

  1. Merhabalar Sırma Hanım, ürünümüz gerçekten işe yarayan ve bekaret sorununu ameliyata gerek kalmadan halledebilen bir üründür. Biz sizin içinizin rahatlaması açısından 1 tane sipariş verdiğiniz zaman size 2 adet gönderiyoruz. Bunun ilkini tek başınıza denediğiniz zaman ne kadar gerçekçi bir ürün olduğuna kanaat getirebilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Kızlık Zarı Dikimi © 2017 Kızlık Zarı Dikimi