Kızlık Zarı Dikimi

Yapay Kızlık Zarı Sadece 199 TL

yapay kızlık zarı siparişi

Yapay Kızlık Zarı Fiyatı Ne Kadar ?

Yapay kızlık zarı satın almayı düşünen bayanlar, araştırma yaptıkları zaman çeşitli ürün ve fiyatlar ile karşılaşabiliyorlar. Bu konuda da hangi ürünü tercih edecekleri ve yapay kızlık zarı fiyatı ne kadar gibi sorular akıllarına gelebiliyor. Aslında yapay kızlık zarının tek fiyatı bulunmaktadır. Fakat Japon malı ürün haricinde Çin malı ürünler de piyasa maalesef sürüldüğünden dolayı çeşitli fiyatlar ile karşılaşmak mümkün hale gelmiştir. Bu makalemizde orijinal Japon malı olan yapay kızlık zarı fiyatı ne kadar sorusuna cevap vereceğiz.

yapay kızlık zarı fiyatı

Yapay Kızlık Zarı Fiyatı

Japonya’dan ithal edilmekte olan ve içerisinde 2 adet bulunan orijinal yapay kızlık zarının fiyatı havale ve kredi kartı ile yapılan ödemelerde 199 TL, kapıda ödemelerde ise 219 TL şeklindedir. Belirtmiş olduğumuz fiyat 2017 yılı itibariyle resmi distribütör tarafından belirlenmiş olup, 2018 yılı itibariyle de zam yapılmama ve aynı fiyattan satılma kararı alınmıştır.

199 TL’lik satış fiyatı ile sahip olabileceğiniz yapay kızlık zarının Çin malları da 2017 yılında maalesef Türkiye’de satışa sunulmuştur. İstenilen sonucu veremeyen, boyası yapıştığı yerden çıkmayan, kullanıldığı zaman fark edilen Çin Malı yapay kızlık zarlarının ülkemize ithalatının durdurulması ile ilgili olarak resmi makamlara gerekli şikayetlerde Japon ürün distribütörü bulunmuştur. Bu ürünlerin yasaklanması da an meselesidir. Bayanlara yardımcı olmaktan ziyade, tamamen müşkül durumdan faydalanıp para kazanmaya yönelik satışa sunulan Çin malı kızlık zarlarının kesinlikle kullanılmamasını tavsiye ediyoruz.

Yapay kızlık zarı ne kadar, fiyatı nedir gibi soruya cevabımızı verdiğimize göre, bu ürünün yanında kullanılan yan ürünlerin fiyatları hakkında da kısa bir bilgi verelim.

Yapay zarı kullanmadan önce vagina içerisini kurulamaya yarayan tampon fiyatı 25 TL olup, içerisinde 2 adet bulunmaktadır. Son 1 yıl içerisinde, birden fazla ilişki yaşayan bayanların kullanmasının zorunlu olduğu vagina daraltıcı krem fiyatı ise 75 TL olarak belirlenmiştir. Daraltıcı krem ve tamponu satın alırken sepetinize ekleyebileceğiniz gibi, herhangi bir kargo ücreti ödemeden sahip olabileceğinizi belirtmek isteriz.

Daha önce kaleme aldığımız kızlık zarı diktirme fiyatları makalemizde yer alan fiyatlar ile, yapay kızlık zarı fiyatları kıyaslandığı zaman, arasında uçurum olduğunu hemen anlayabilirsiniz. Bundan dolayı da yapay kızlık zarı kullanımının tercih edilmesi gayet doğal bir olaydır.

 

1 Comment

Add a Comment
  1. 6 yıldır sahte kızlık kanı fiyatlarını takip ediyorum. 39 liradan bir başladınız satmaya çıktı gitti 199 TL oldu. Satın almazsam bu fiyatlar daha da artacak sanırım en iyisi para biriktirip alayım ben 🙂

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Kızlık Zarı Dikimi © 2017 Kızlık Zarı Kanaması