Kızlık Zarı Dikimi

Yapay Kızlık Zarı Sadece 199 TL

yapay kızlık zarı siparişi

Yapay Kızlık Zarı Anlaşılır mı?

Yapay kızlık zarı kullanarak bekaret sorununa çözüm arayan bayanların en çok merak ettikleri konunun başında yapay kızlık zarı anlaşılır mı sorusu gelmektedir. Bu inceleme yazımızda yapay kızlık zarının anlaşılıp anlaşılmayacağı hakkında akıllara takılan sorunun cevabını en ince detaylarına kadar açıklamaya çalışacağız. Yazımızın detaylarına girmeden önce içinizin rahatlamasını sağlamak açısından yapay kızlık zarının anlaşılmayacağını belirtmek isteriz ama. İşte bu ama ile biten cümlemizin nedenlerini de size uzun uzun açıklamaya çalışalım.

Yapay Kızlık Zarı Anlaşılır mı?

Yapay Kızlık Zarı Anlaşılmaz

Sahte kızlık zarı kesinlikle anlaşılacak bir ürün değildir. Fakat bu çıkan sonucun her satılan üründe aynısı olacak diye bir şey söylememiz mümkün değildir. Çünkü kızlık zarı dikimine alternatif olarak üretilen bu ürün sahte zar olarak geçse de maalesef sahte zarın da sahtesini Çinliler yapmış ve piyasaya sürmüş bulunmakta. Yapay kızlık zarının anlaşılmaması için dikkat etmeniz çok kısa püf noktalar bulunmaktadır.

 • Gerçekten orijinal Japon malı ürünleri tercih etmelisiniz,yapay kızlık zarı nasıl kullanılır
 • Distribütör firmanın kullanım talimatlarına harfiyen uymalısınız,
 • Test ürününü kullanıp, normal kullanımda rahat olmalısınız.
 • Tampon ve daraltıcı kremi kullanmalısınız.

Evet, yapay kızlık zarı anlaşılır mı diye merak eden bayanlar, yukarıdaki 3 maddeye uydukları zaman kesinlikle anlaşılamayacağından emin olabilirler. Şimdi ise bu 3 maddeyi daha da detaylandıralım.

Orijinal Ürün Tercih Edilmelidir

Piyasada orijinal olduğu iddia edilen bir çok orijinal olmayan yapay kızlık zarı satışı yapan firma bulunmaktadır. Ülkemizde bu ürüne beklenenden çok rağbet olunca para kazanmak isteyen kalpazanlar da hemen sahte ürünün de sahtesini üreterek para kazanmanın yolunu bulmuşlardır. Oysa ki binlerce bayanın hayat ve hayalleri ile oynadıklarının farkında bile değiller. Orijinal imajı vermek için sattıkları Çin malı ürünlere Almanya’dan ithal, İngiltere’den ithal gibi yakıştırmalar yapan kalpazanların sattıkları ürünler sahte olup, istenilen sonuçları da vermemektedir.

Örneğin forumlarda dolaşan bayanların en çok karşılaştıkları yorumların başında yapay kızlık zarının boyasının çıkmadığından bahsediliyor. Böyle bir sonuç ile karşılaştığınız zaman bilin ki Çin malı ürün kullanmıştır. Japon malı olan sahte zarlarda bu şekilde bir sonuç çıkması imkansızdır. Ayrıca Çin mallarında görülen rengin kızlık kanı ile ilgisi olmayabiliyor. Sonuç itibariyle sorun yaşamak istemiyorsanız ve yapay kızlık zarının anlaşılmamasını istiyorsanız sadece gerçek olan orijinal ürünü tercih etmelisiniz.

Kullanım Talimatlarına Uyun

Yapay kızlık zarının anlaşılmaması için dikkat edilmesi gereken bir başka konu ise doğru kullanım talimatlarına harfiyen uyulmasıdır. Burada dikkat etmişinizdir doğru kullanım talimatlarından bahsediyoruz. İnternet üzerinden yapay zar kullanımı diye araştırma yaptığınız zaman onlarca farklı kullanım talimatı veren site ile karşılaşabilirsiniz. Bunların sadece çok küçük bir bölümü doğru şekilde yapay kızlık zarı kullanımı hakkında bilgi verirken, büyük bölümü ise kafalarına göre ürünü bile görmeden yazılan yazılardır.

Örnek verecek olursak, yapay kızlık zarı sıvıda erimeye duyarlı bir maddeden yapılmıştır. Bazı internet sitelerinde kullanmadan önce bu ürünün su altına tutulup o şekilde yerleştirileceğinden bahsedilmektedir. Oysa ki ürünü su altına tutarsanız erir kaybolur gider. yerleştirecek en ufak bir ürünün parçasını dahi bulamazsınız. Bunun gibi örnekler çoğaltılmaya müsaittir.

Test Ürününü Mutlaka Kullanın

Yapay zardan 1 adet sipariş verdiğinizde firma tarafından size 2 adet ürün gönderilmektedir. Bunun ilkinin tek başınıza test edilmesi ve diğer ürününde ona göre yapay kızlık zarı 2 adetkullanılması tavsiye edilir. Buradaki amaç ürünün ne kadar sürede eridiğini belirlemeniz gibi görünse de esas amaç bayanların sonucu görerek içlerinin rahatlamasıdır. Bayanların çıkan sonucu gördükten sonra içleri rahatlayacak ve diğer ürünü kullanırken rahat hal ve hareketler sergileyeceklerdir. Bu da yapay kızlık zarının anlaşılmaması için en önemli faktörlerden bir tanesidir.

Bazı bayanlar test ürününün bir erkek ile birlikte kullanılacağını düşünüyorlar. Bu da tamamen yanlış bir bilgidir. Test ürününü bayanlar tek başlarına test edebilirler. Sitemizdeki kullanım talimatı bölümünden, canlı destek bölümünden veya 0850 840 78 99 numaralı telefon hattımızdan bu konu hakkında da detaylı bilgilere ulaşabilirler.

Tamponu ve Daraltıcı Kremi Kullanmayı Düşünün

Ürünün yerleştirileceği bölge ıslak olursa istenilen sonuç alınamayabilir. Bundan dolayı vagina içerisinin tamamen tampon ile kurulanması gerekmektedir. Bu şekilde ürün daha yavaş şekilde eriyecek ve daha güzel sonuçlar verecektir. Ayrıca son bir yıl içerisinde girilen birden fazla ilişki genital bölge içerisinde genişlemeye sebep olacağından erkek tarafından anlaşılma ihtimali doğacaktır. Bu ihtimali de ortadan kaldırmak için vagina daraltıcı kremin bayanlar tarafından kullanılması tavsiye edilmektedir. Son 1 yılda ilişkiye girilmedi ise daraltıcı krem kullanımına gerek bulunmamaktadır.

Yapay Kızlık Zarı Anlaşılır mı ?

Bu yazımızda yapay kızlık zarı anlaşılır mı sorusuna en iyi şekilde cevap vermeye çalıştık. Belirtilen talimatlara uyulup, orijinal ürün de tercih edilip, test ürünü de kullanıldığı zaman yapay zarın kesinlikle anlaşılmayacak bir ürün olduğunu açıkladık. Bu konu hakkında sormak istediğiniz soruları sayfamızın altında bulunan yorumlar bölümünden bize iletebilirsiniz veya kızlık zarı dikimi forumlarında kullanıcılar ile tartışmaya açabilirsiniz. Sayfamızın içerisinde bulunan bayan canlı destek operatörlerimize anlık olarak sorularınızı sorabileceğiniz gibi, 0850 840 78 99 numaralı hattımızı da 7/24 arayarak hem aklınıza takılanları sorabilir, hem de yapay kızlık zarı siparişinizi de verebilirsiniz.

8 Yorum

Yorum Ekle
 1. Yapay kızlık zarı anlaşılmıyor. Ben de uzun bir süre anlaşılıp, anlaşılmayacağı hakkında tereddütler yaşamıştım. Test ürününü denediğim zaman ürünün ne kadar gerçekçi sonuçlar verdiğini kendi gözlerim ile gördüm. Daha sonra da erkek arkadaşım ile kullanarak ilk beraberliğimi sorunsuz bir şekilde atlattım.

 2. Kesinlikle anlaşılmıyor arkadaşlar. Ben test ürününü tek başıma denediğim zaman zaten ne kadar güzel bir şey olduğunu anlamıştım. Diğer ürünü de arkadaşım ile birlikte kullandım ve anlamadı. Olayı bilmesem ben bile inanacaktım 🙂

 3. Sahte zarın anlaşılmaması için tavsiye edeceğiniz şeyler var mıdır?

  1. Evet Kamile Hanım. Bu konu ile ilgili olarak ürünü teslim aldığınızda uzman operatör arkadaşlarımız ile iletişime geçtiğiniz zaman detaylı bilgiler vermektedirler. Verilen talimatlara uyduğunuz taktirde anlaşılması mümkün değildir.

 4. Bence de anlaşılmıyor. Anlaşılırsa ben ne yapacağım diye düşünürken, deneme ürününü kullanmaya karar verdim. Nasıl olsa başka çarem yoktu. Test ettiğimde çıkan sonucu görünce ben de oturup ağladım. Bu kadar paraya bu kadar büyük bir olayı hallettiğime kendim bile inanamadım.

  1. İlk gecenizi de sorunsuz bir şekilde atlatmanızı temenni ediyoruz Figen Hanım. Ürünümüz kesinlikle anlaşılmamaktadır. Kullanıcılarımız ile deneyiminizi paylaştığınız için teşekkür ederiz.

 5. Şuanda birlikte olduğum bir kız arkadaşım var. Bakire olmadığını düşünüyorum. Dikim yaptıracağını da düşünmüyorum. Eğer bakire değilse de yapay kızlık kanı kullanacağını düşünüyorum. Deneyimli kişiler bana taktit verebilir mi? Yapay kızlık zarı kanı kullandığını nasıl anlarım ?

  1. Bizce siz çok fazla düşünmeyin, her şeyi düşünmeye başlamışınız 🙂

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Joan Of Arc Red Yapay Kızlık Zarı © 2010 - 2018 Kızlık Zarı Kanaması