Kızlık Zarı Dikimi

Yapay Kızlık Zarı Sadece 199 TL

yapay kızlık zarı siparişi

Kızlık Zarı Öncesi ve Sonrası Resimleri

Kızlık zarı, bayanların genital bölge girişlerinde olan ve kimi uzmanlara göre sadece bekaretin kontrolü için gerekli olan, kimi uzmanlara göre ise bekaret sembolünün yanında bir çok işlevi olduğuna inanılan ufak bir deri parçasıdır. Girilecek olan ilk ilişki sonunda bu zar parçalanmaktadır. İlişki öncesi ve sonrası kızlık zarının görüntüsünü merak eden arkadaşlarımız için bu makalemizin içerisinde kızlık zarı öncesi ve sonrası görüntülerini detaylı bir şekilde resimler ile anlatmaya çalışacağız.

Konumuzun detaylarına girmeden önce, kızlık zarı makalemizde bu konu hakkında bir çok bilgiye ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

İlişki Öncesi Kızlık Zarı Öncesi ve Sonrası Görüntüleri

Kızlık zarının yapısı bir çok bayanda farklılık göstermektedir. Kızlık zarı çeşitleri diye kaleme aldığımız sayfa içerisinde bütün kızlık tipleri hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz. Kızlık zarı öncesi ve sonrası resimlerini paylaşmaya başlayalım.

Bozulmadan Önce Kızlık Zarı Resimleri

kızlık zarı öncesi ve sonrası

kızlık zarı bozulmamış

Yukarıdaki resimlerde bozulmamış olan kızlık zarının ilişki öncesindeki resimlerini görmektesiniz. İlişki veya başka bir müdahale sonucunda gördüğünüz kızlık zarları yırtılarak şekilleri değişmektedir ve zaman içerisinde de tamamen kaybolmaktadır.

Daha önce bahsetmiş olduğumuz ve resimlerde de incelediğiniz gibi her bayanda kızlık zarı yapısı farklılık göstermektedir. Bundan dolayı ilişkiden önce mi yoksa sonra mı mevcut yapısında olduğunu jinekolog ve kadın doğum uzmanlarının haricinde bilgisiz bir kişi tarafından anlaşılması çok da mümkün değildir.

Bozulduktan Sonra Kızlık Zarı Görüntüleri

ilişki sonrası kızlık zarı

İlişki sonrası bozulmuş olan kızlık zarının resimlerini yukarıda görmektesiniz. Kızlık tiplerindeki farklılıklara göre, bozulduktan sonra da görünüm açısından farklılıklar meydana gelmektedir. Kimi bayanda kızlık zarının sadece bir bölümü yırtılırken, kimi bayanda ise her bölgeden yırtılmalar meydana gelebilmektedir.

Kızlık zarı öncesi ve sonrası resimlerini inceledik. Şimdi de dikimden sonraki görüntülerini inceleyelim.

Kızlık Zarı Dikimi Sonrası Resimleri

kızlık zarı dikimi resimleri

Kızlık zarı dikiminden sonraki resimlerde görüldüğü gibi, dikiş izleri belli durmaktadır. Zaman içerisinde bu dikiş izleri tamamen kaybolarak, son görüntüdeki hali almaktadır. Yani ortalama bir kaç hafta içerisinde dikimden eser kalmayacak ve kızlık zarı eski halini alacaktır.

Dikişlerin tamamen kaybolması, kızlık zarının önceki halini alması ve kanamanın olabilmesi için yapılan ameliyatın izlerinin tamamen kaybolması gereklidir. Kızlık zarı kanaması makalemizde bu konu hakkında daha detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz.

Sonuç

Kızlık zarı öncesi ve sonrası makalemizin içerisinde, bozulmuş, bozulmamış ve dikim sonrasını gösteren konulara değindik ve resimleri ile birlikte anlatmaya çalıştık. Hem önce, hem de sonra bütün bayanlarda kızlık çeşitlerinin farklı olabileceğini, uzman doktor haricinde normal bir kişinin kızlık zarı hakkında yorum yürütemeyeceğini öğrendik.

Dilerseniz ameliyat olmak yerine, ameliyatsız bir şekilde 199 TL’ye yapay kızlık zarı sayesinde bekaretinize hemen kavuşabilirsiniz. Bunun için 0531 616 98 83 numaralı hattımızı arayarak veya Whatsapp üzerinden iletişime geçerek daha detaylı bilgiler de alabilirsiniz.

8 Comments

Add a Comment
 1. Merhabalar, sitenizde satmış olduğunuz yapay kızlık zarını kullandığımız zaman da, dikimden sonraki gibi bir görüntü oluşuyor mu acaba ? Muayene olduğumuz zaman anlaşılma ihtimali var mıdır ?

  1. Yapay zar sadece ilişki öncesi kullanılan bir üründür Feride Hanım. Kalıcı olarak kullanamazsınız.

 2. Benim kızlık zarım üniversite yıllarımda bozuldu. Kendim ayna karşısına geçip incelediğim zaman sanki hala yırtılmamış gibi duruyor. Fakat kanamam oldu. Yırtılmadan önceki halini tam olarak bilmiyorum fakat paylaştığınız resimlere şuan ki hali çok benziyor. Yırtılıp yırtılmadığını nasıl anlayabilirim ?

  1. Sayın müşterimiz, bunu sizin çıplak göz ile anlamanız pek de mümkün değildir. Bunun için kadın doğum veya jinekolog uzmanlara danışmanızda fayda görüyoruz.

  2. Senin olay gerçekten enteresanmış. Kızlık zarı çeşidini de öğrenebildin mi gerçekten?

 3. Ama kızlık zarı sadece o gece bozulur başka zaman olmaz

  1. Evet Dilan Hanım, ilk ilişkide bozulsa bile, kanama daha sonra meydana gelebilmektedir.

 4. Kızlık zarım bozulmadan önce ben 2 farklı ayna kullanarak var olduğunu görebiliyordum. Kızlık zarım yırtıldı daha sonra aynalar aracılığı ile baktığımda hala var olduğunu gördüm. Anladığım kadarıyla benim gördüğüm gerçek kızlık zarı değilmiş :). Arkadaşlar bu tarz bir sorununuz varsa yırtılıp yırtılmadığı hakkında da şüpheniz varsa bence muayene olun en garanti yöntemdir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Kızlık Zarı Dikimi © 2017 Kızlık Zarı Kanaması