Kızlık Zarı Dikimi

Yapay Kızlık Zarı Sadece 199 TL

yapay kızlık zarı siparişi

Kızlık Zarı Öncesi ve Sonrası Resimleri

Kızlık zarı, bayanların genital bölge girişlerinde olan ve kimi uzmanlara göre sadece bekaretin kontrolü için gerekli olan, kimi uzmanlara göre ise bekaret sembolünün yanında bir çok işlevi olduğuna inanılan ufak bir deri parçasıdır. Girilecek olan ilk ilişki sonunda bu zar parçalanmaktadır. İlişki öncesi ve sonrası kızlık zarının görüntüsünü merak eden arkadaşlarımız için bu makalemizin içerisinde kızlık zarı öncesi ve sonrası görüntülerini detaylı bir şekilde resimler ile anlatmaya çalışacağız.

Konumuzun detaylarına girmeden önce, kızlık zarı makalemizde bu konu hakkında bir çok bilgiye ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

İlişki Öncesi Kızlık Zarı Öncesi ve Sonrası Görüntüleri

Kızlık zarının yapısı bir çok bayanda farklılık göstermektedir. Kızlık zarı çeşitleri diye kaleme aldığımız sayfa içerisinde bütün kızlık tipleri hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz. Kızlık zarı öncesi ve sonrası resimlerini paylaşmaya başlayalım.

Bozulmadan Önce Kızlık Zarı Resimleri

kızlık zarı öncesi ve sonrası

kızlık zarı bozulmamış

Yukarıdaki resimlerde bozulmamış olan kızlık zarının ilişki öncesindeki resimlerini görmektesiniz. İlişki veya başka bir müdahale sonucunda gördüğünüz kızlık zarları yırtılarak şekilleri değişmektedir ve zaman içerisinde de tamamen kaybolmaktadır.

Daha önce bahsetmiş olduğumuz ve resimlerde de incelediğiniz gibi her bayanda kızlık zarı yapısı farklılık göstermektedir. Bundan dolayı ilişkiden önce mi yoksa sonra mı mevcut yapısında olduğunu jinekolog ve kadın doğum uzmanlarının haricinde bilgisiz bir kişi tarafından anlaşılması çok da mümkün değildir.

Bozulduktan Sonra Kızlık Zarı Görüntüleri

ilişki sonrası kızlık zarı

İlişki sonrası bozulmuş olan kızlık zarının resimlerini yukarıda görmektesiniz. Kızlık tiplerindeki farklılıklara göre, bozulduktan sonra da görünüm açısından farklılıklar meydana gelmektedir. Kimi bayanda kızlık zarının sadece bir bölümü yırtılırken, kimi bayanda ise her bölgeden yırtılmalar meydana gelebilmektedir.

Kızlık zarı öncesi ve sonrası resimlerini inceledik. Şimdi de dikimden sonraki görüntülerini inceleyelim.

Kızlık Zarı Dikimi Sonrası Resimleri

kızlık zarı dikimi resimleri

Kızlık zarı dikiminden sonraki resimlerde görüldüğü gibi, dikiş izleri belli durmaktadır. Zaman içerisinde bu dikiş izleri tamamen kaybolarak, son görüntüdeki hali almaktadır. Yani ortalama bir kaç hafta içerisinde dikimden eser kalmayacak ve kızlık zarı eski halini alacaktır.

Dikişlerin tamamen kaybolması, kızlık zarının önceki halini alması ve kanamanın olabilmesi için yapılan ameliyatın izlerinin tamamen kaybolması gereklidir. Kızlık zarı kanaması makalemizde bu konu hakkında daha detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz.

Sonuç

Kızlık zarı öncesi ve sonrası makalemizin içerisinde, bozulmuş, bozulmamış ve dikim sonrasını gösteren konulara değindik ve resimleri ile birlikte anlatmaya çalıştık. Hem önce, hem de sonra bütün bayanlarda kızlık çeşitlerinin farklı olabileceğini, uzman doktor haricinde normal bir kişinin kızlık zarı hakkında yorum yürütemeyeceğini öğrendik.

Dilerseniz ameliyat olmak yerine, ameliyatsız bir şekilde 199 TL’ye yapay kızlık zarı sayesinde bekaretinize hemen kavuşabilirsiniz. Bunun için 0531 616 98 83 numaralı hattımızı arayarak veya Whatsapp üzerinden iletişime geçerek daha detaylı bilgiler de alabilirsiniz.

20 Yorum

Yorum Ekle
 1. Merhabalar, sitenizde satmış olduğunuz yapay kızlık zarını kullandığımız zaman da, dikimden sonraki gibi bir görüntü oluşuyor mu acaba ? Muayene olduğumuz zaman anlaşılma ihtimali var mıdır ?

  1. Yapay zar sadece ilişki öncesi kullanılan bir üründür Feride Hanım. Kalıcı olarak kullanamazsınız.

 2. Benim kızlık zarım üniversite yıllarımda bozuldu. Kendim ayna karşısına geçip incelediğim zaman sanki hala yırtılmamış gibi duruyor. Fakat kanamam oldu. Yırtılmadan önceki halini tam olarak bilmiyorum fakat paylaştığınız resimlere şuan ki hali çok benziyor. Yırtılıp yırtılmadığını nasıl anlayabilirim ?

  1. Sayın müşterimiz, bunu sizin çıplak göz ile anlamanız pek de mümkün değildir. Bunun için kadın doğum veya jinekolog uzmanlara danışmanızda fayda görüyoruz.

  2. Senin olay gerçekten enteresanmış. Kızlık zarı çeşidini de öğrenebildin mi gerçekten?

 3. Ama kızlık zarı sadece o gece bozulur başka zaman olmaz

  1. Evet Dilan Hanım, ilk ilişkide bozulsa bile, kanama daha sonra meydana gelebilmektedir.

 4. Kızlık zarım bozulmadan önce ben 2 farklı ayna kullanarak var olduğunu görebiliyordum. Kızlık zarım yırtıldı daha sonra aynalar aracılığı ile baktığımda hala var olduğunu gördüm. Anladığım kadarıyla benim gördüğüm gerçek kızlık zarı değilmiş :). Arkadaşlar bu tarz bir sorununuz varsa yırtılıp yırtılmadığı hakkında da şüpheniz varsa bence muayene olun en garanti yöntemdir.

 5. Resimli bir şekilde anlattığınız için teşekkür ediyorum. Onceki ve sonraki halinin videolarını da ekleme şansınız var mı acaba?

  1. Geri bildiriminiz için teşekkür ederiz Gülsüm Hanım. Kızlık zarının ilk ve son halinin görsellerini animasyon haline getirip, videolu bir şekilde yakın zaman içerisinde bu sayfamızdan paylaşacağız.

 6. Acaba bu ürün boyası felan çıkıyormu elimizden birçok.sahte.ürün var hangi siteden alacagımıza karar veremedik lütfen. Kullananlar.yardım etsin

 7. Kızlık zarı bozulduktan sonra vücuttaki değişiklikler ile ilgili de bir yazı yazar mısınız? Zar yırtıldığında resimlerde paylaştığınız gibi sadece o bölgede mi değişiklik oluyor, yoksa vücutta da başka değişiklikler meydana geliyor mu?

  1. Esin Hanım, kızlık zarının var olmasındaki esas amaç, bebeklik döneminde içeriye mikropların girmesini engellemektir. Fakat ülkemizdeki kızlık zarının amacının bakireliğin sembolü olarak anlaşılmaktadır. Fakat yırtıldıktan sonra bir takım ruhsal değişikliklerin meydana geldiği doğrudur.

 8. İncelediğim kadarı ile paylaştığınız görseller hep resim gibi duruyor. Ben gerçek kızlık zarı resimleri incelemek istiyorum. Fotoğraf olarak da eklerseniz çok iyi olacağını düşünüyorum.

  1. İsa Bey merhabalar. Biz bilerek resimli şekilde paylaştık efendim. gerçek fotoğrafları koyduğumuz zaman sitemize giren ufak yaştaki kişiler için uygun olmadığını düşünmekteyiz.

 9. Bozulan kızlık zarının ertesi gün girilen ilişkide tekrardan kanama yapması mümkünmüdür?

  1. Evet Seçkin Bey. Kanama bazı durumlarda bir kaç gün sürebilir. Bir de bekaret zarının birden fazla saçağı (bağlantı noktası) vardır. İlk girilen ilişkide bazı saçaklar yırtılıp bazıları yırtılmayabilir. Daha sonraki ilişkide de diğer saçaklar yırtılıp az da olsa kan gelebilir.

 10. Kızlık zarının bozulmuş ve bozulmamış halini inceledim. ben ayna yardımı ile kendimin kızlık zarı gerçek görüntüsüne baktığımda gösterdiğiniz resimlerdeki gibi değil. Bu resimlerin haricinde de başka öncesi ve sonrası resimleri varsa paylaşır mısınız? Ben mastürbasyon yaparken kızlık zarımın bozulup bozulmadığını merak ediyorum.

  1. Güldeste Hanım, bir çok kızlık zarı çeşidi bulunmaktadır. Öncesi ve sonrası resimlerini paylaştığımız şeyler sadece en çok sahip olunan çeşitlerdir. Kızlık zarı çeşitleri sayfamızda diğer çeşitlerin de görüntüsüne ulaşabilir, hangi çeşit olduğuna karar verebilirsiniz. Ama ayna yardımı ile bekaret kontrolü çok sağlıklı bir yöntem değildir. Uzman doktor kontrolü yaptırmanızı tavsiye ederiz.

 11. Kızlık zarı gerçek görüntüsü çok ilginçmiş. Ben hep dışarıdan gördüğüm için sanırım içini hiç bu şekilde hayal etmemiştim. Ben bakireyim, henüz bir birliktelik yaşamadım ve evleneceğim erkek haricinde de birisi ile birlikte olmayı düşünmüyorum. Anlayacağınız bozulmamış kızlık zarı var bende. Önceden bekaretini evlenmeden bozdurmak popülarite belirtisiydi ama şimdi normal oldu benim gibi bozulmamış haline sahip olanlar az olduğu için daha popüler. Çok mu fazla abarttım acaba 🙂

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Joan Of Arc Red Yapay Kızlık Zarı © 2010 - 2018 Kızlık Zarı Kanaması