Kızlık Zarı Dikimi

Yapay Kızlık Zarı Sadece 199 TL

yapay kızlık zarı siparişi

Kızlık Zarı Mutlaka Kanar mı ? Kanamama Sebepleri Nelerdir ?

Girilen cinsel ilişki sırasında bazı bayanlardan kızlık kanının akmadığı görülmektedir. Bu tarz olaylarda erkekler karşısındaki bayanın daha önce ilişki yaşadığını ve kızlığının bozulduğu düşüncesine kapılabilirler. İşin aslı gerçekten böyle midir? Girilen cinsel ilişkide kızlık zarı mutlaka kanar mı ? Şimdi akıllara en çok takılan bu sorulara yanıt vereceğiz.

Kızlık Zarı Mutlaka Kanar mı ?

Bütün bayanlarda var olan kızlık zarı çeşitleri farklı anatomik özelliklere sahiptir. Bu konu ile ilgili olarak kızlık zarı sayfasında kızlık zarı ile ilgili en çok merak edilen konuların içindeki kızlık zarı çeşitleri bölümünü okumanızı tavsiye ediyoruz.

Bazı kızlık zarları yapı olarak sert bir şekildedir ve hafif bir zorlanma ile yırtılıp kanama cinsel ilişkide kızlık zarı mutlaka kanar mımeydana getirebilir. Fakat fazı kızlık zarları ise duhule yani geçişe müsaittir. Doğum sırasına kadar bu yapıda olan kızlık zarları bozulmaz ve cinsel ilişki sırasında kanamaz. Halk arasında esnek yapıdaki kızlık zarı olarak da adlandırılan bu kızlık zarı türüne sahip bayanların sayısı az da olsa vardır. Yapılan istatistik çalışmalarında bayanların %3’ünde elastik yani kanamayan kızlık zarı olduğu bilinmektedir.

Kızlık zarının kanamadığı bir başka kızlık zarı çeşidi ise az damarlı kızlık zarlarıdır. Bildiğiniz gibi kızlık zarını bir el gibi düşünebilirsiniz. Elin parmaklarını ise kızlık zarını tutan damarlar olarak düşünebilirsiniz. Girilen cinsel ilişkide bu parmaklar zorlanarak yırtılır ve içerisindeki damarlardaki kan da boşalır. Bu şekilde de kızlık zarı kanaması (bekaret kanı) meydana gelir. İşte bu birleşme noktalarının az olması ve çok az sayıda damar tarafından beslenmesi de kızlık kanamasının olmaması için bir başka sebeptir.

Kızlık zarı mutlaka kanar mı sorusuna hayır cevabı verebileceğimiz bir başka konu ise çok iyi beslenmeyen damarların yırtıldıktan sonra hemen pıhtılaşması olarak bilinir. Bir öncesi kızlık zarı kanamaması ile bu konu aslında aynı olarak da düşünülebilir.

Bazı bayanlarda ise kızlık zarı yarı esnek bir yapıda olabilmektedir. Bu tarz zara sahip olan bayanların bir çoğunda ilk ilişkide kanama meydana gelmese dahi, daha sonraki girecekleri ilişkilerde veya lavaboya gittiklerinde kanama meydana gelebilecektir.

Eğer siz daha önce ilişki yaşadıysanız ve kızlık zarı sorununuz varsa ve dikim yaptırmayı düşünüyorsanız yapay kızlık zarı da kullanabileceğinizi belirterek, yazımızı sonlandırıyoruz. Konu ile ilgili sorularınız varsa yorum bölümünden bize ve diğer okurlarımıza iletebilirsiniz.

5 Comments

Add a Comment
  1. Kızlık zarı her zaman kanayacak bir şey yok. Ben ilk defa eşim ile ilişkiye girmeme rağmen kanama olmadı. Doktora gidip muayene olma teklifime sıcak bakmadı. Aradan geçen aylarda bana çok iyi gözle bakmadığını düşünerek doktora muayene gitmek için kendisini ikna ettim. Doktor kızlık zarımın esnek olduğundan dolayı, doğum anına kadar kanama olmayacağını belirtti. İkimiz de rahat bir nefes aldık.

  2. Kızlık zarı kanamadığı için bir çok bayan zan altında kalabiliyor. Eğer ki gerdek gecesinde kızlık kanamanız olmadıysa, ilerleyen dönemlerde evliliğinizin riske girip, iftiralara maruz kalmamanız için bence hemen eşiniz ile doktora giderek muayene olun. Erkeklere güven olmaz. İki gün sonra her şey ile sizi suçlayabilirler. Tabi ki bu benim görüşümdür.

  3. Benim de kızlık zarım kanamadı. Eşim ilerleyen yıllarda her tartışmamızda kızlığımın daha önce bozulduğunu bana ima eden davranışlarda bulundu. Çok mahçup oldum ve çok üzüldüm. Ben ilk defa eşim ile ilişkiye girmiştim.

  4. Kızlık zarı mutlaka kanar diye bir şey söylemek kesinlikle yanlış. Her kişinin metabolizması nasıl farklıysa, kızlık yapısı da aynı şekilde farklıdır. Kiminde hemen kanar, kiminde ilerleyen ilişkilerde kanar, kimi bayanda ise doğuma kadar kanama olmayabilir. Bundan dolayı evlenilen bayanın namusunu sadece kanamaya bağlamak tarih öncesi devirlerin kafa yapısıdır diye düşünüyorum. Bu şekilde partnerleriniz sizleri yargılıyor sa bu konuyu yeniden düşünün derim.

  5. Benim de ilk cinsel birlikteliğimde kızlık zarım kanamadı. Eşim çok anlayışlı bir insan. Esnek bir zara sahipsen yırtılmayabilir dedi. Bilgili ve kültürlü insanlar olduğumuz için ne ben ne de eşim bu konuyu hiç üstelemedik. Zaten ben de daha önce hiç kimse ile birlikte olmamıştım. Fakat bir çok erkek bu konuyu bu kadar kolay kabullenmiyor. Kızlık zarı kanamadı diye eşine şiddet uygulayanların olduğunu bile İnternet’de haber sitelerinde okumuştum. Kadınlar kulübünde de bu konu daha önce tartışılmıştı. Bu konu gerçekten çok eski bir düşünce yapısı arkadaşlar. Evlenmeden önce hiç kimseyle yatıp kalkmayan birisini alırsınız, evlendikten sonra da nasıl olsa kapı açıldı diye herkesle yatmaya başlarsa nasıl anlayacaksın? Lütfen bu konuyu fazla uzatmayın. Hakan Bey ne güzel demiş, önemli olan evlilikten sonraki sadakatinizdir diye.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Kızlık Zarı Dikimi © 2017 Kızlık Zarı Kanaması