Kızlık Zarı Dikimi

Yapay Kızlık Zarı Sadece 199 TL

yapay kızlık zarı siparişi

Kızlık Zarı Muayenesi (Bekaret Testi)

Kızlık zarının bozulup bozulmadığının kontrolünün doktor tarafından yapılması işlemi kızlık zarı muayenesi olarak isimlendirilir. Bu muayenenin diğer adı ise bekaret testi şeklindedir.

Bu makalemizin içerisinde kızlık muayenesinin nerelerde yapıldığı, fiyatları, resmi kayıtlara geçip geçmeyeceği, nasıl yapıldığının videolu anlatımını, yasal olup olmadığını ve daha bir çok merak edilen detayları öğreneceksiniz. Yazımızın okunma süresi ortalama 6 dakikadır.

bekaret muayenesi

Kızlık zarı muayenesi nasıl yapılır ? 

Kızlık zarının muayenesi alanında uzman doktorlar tarafından gerçekleştirilmektedir. Bu işlem genital bölge makası aracılığı ile yapılır. Vajinanın dış dudakları gazlı bez ve vajina makası ile hafif şekilde ayrılır. Ayrıldıktan sonra doktor çıplak göz ile kızlık zarının yapısında inceleme gerçekleştirir. Çok basit bir şekilde yapılan bekaret testi sonuçları bozulmuş, zedelenmiş ve sağlam şeklinde olarak 3 şekilde sonuçlanır.

Kızlık zarı muayenesinde, kızlık zarı yapısında herhangi bir bozulma veya zedelenme yoksa bayan bakiredir. Eğer kızlık zarının yapısı tamamen bozulmuşsa bayan artık kadın olmuştur. Kızlık zarının saçaklarından bazıları yırtılıp, bazıları hala sağlam ise de kızlık zarı zedelenmesi şeklinde sonuç elde edilir.

kızlık zarı muayenesi yapımı

Kızlık zarı muayenesi nasıl yapılır sorusunu ve sonuçlarını bu şekilde tarif edebiliriz. Yazımızın ilerleyen bölümlerinde bu işlemin yapılmasının videosunu izleyebilirsiniz.

Kızlık zarı muayenesi hangi bölümde yapılır ?

Ülkemizde doktora veya hastaneye git sorununu söyle seni yönlendirirler gibi bir mantık oluşmuştur. Fakat konu cinsel organlar ile alakalı olunca sormaya çekiniyoruz. Bundan dolayı direkt olarak nokta atışı yapıp, fazla dillendirmeden hangi doktor ve bölüm ilgileniyorsa oraya gitmek istiyoruz. Bundan dolayı da müşteri hizmetlerimize telefon ve canlı destek üzerinden kızlık zarı muayenesi hangi bölümlerde yapılır şeklinde bir çok soru gelmektedir.

Kızlık zarı muayenesi yapan hastanedeki bölümler şu şekildedir:

  • Jinekoloji,
  • Kadın doğum.

Sadece belirttiğimiz iki bölümde kızlık muayenesi yapılmaktadır. Kadın doğum bölümünde çok sık yapılmamakta olup, bazı kadın doğum uzmanları kontrol edebilmektedirler. Fakat bu konu ile ilgilenen esas bölüm jinekoloji alanıdır.

Kontrol yaptırmak için devlet hastaneleri, özel hastaneler veya doktorların özel muayenehanelerini tercih edebilirsiniz.

Kızlık zarı muayenesi yasal mı ?

Yapılan muayene tamamen yasaldır. Toplumumuz tarafından çok hassas bir konu olduğundan dolayı kızlık muayenesinin yasal olup olmadığı halkımız arasında hep tartışma olmuştur. Fakat bayanın kendisinin giderek, muayene yaptırmasının yasal olarak herhangi bir sıkıntısı bulunmamaktadır.

Bekaret raporu almak isterseniz bu işlem de yasal olup, sadece adli olaylarda mahkeme veya savcılık kararı ile alınabilmektedir. Yani ben bu kız ile yeni tanıştım, bekaret raporu verir misiniz diye doktora gittiğiniz zaman ret edileceğinizi bilmenizi isteriz.

bekaret testi yasal mıYasallık konusunda mevzuat güncellenmiş olup, yukarıdaki resimde yer almaktadır. Resimdeki yazıları okuyamıyorsanız lütfen üzerine basarak resmi büyüterek okuyunuz.

Adetliyken kızlık zarı muayenesi yapılır mı ?

Adet dönemlerinde kızlık muayenesi yapılmasının hiç bir sakıncası bulunmamaktadır.  Kontrol edilecek kısım genital bölgenin hemen giriş kısmında olacağından dolayı bekaret testi adetli dönemlerde de yapılabilir.

Evde kendi kendine kızlık zarı muayenesi nasıl yapılır ?

Evde kendi kendine kızlık zarı muayenesi yapılabilmesi için sizin de bir doktor olmanız gerekmektedir. Ayna karşısında bu işlem yapılabilse de konu hakkında bilginiz yoksa kendi kendinize doğru karar verebilmeniz oldukça zordur. Ayrıca bu işlem sırasında bekaret zarına zarar verebilme ihtimaliniz de yüksektir.

evde kızlık kontrolü

Kızlık zarı muayenesi fiyatı kaç para ?

Daha önce kızlık zarı dikimi fiyatı konusunda hazırladığımız makalede, devlet hastanelerinde dikim ameliyatlarının yapılmadığından bahsetmiştik. Muayene için aynı şey geçerli değildir. Bundan dolayı da kızlık zarı muayenesini en uygun fiyata devlet hastanelerinde yaptırabilirsiniz.

Devlet hastanelerinde kızlık zarı muayene fiyatı 20 TL’den başlamakta olup, profesör veya doçent doktorlara kontrol yaptırmak isterseniz ücret 150 TL’den başlamaktadır.

Özel muayenehanelerde ve özel hastanelerde kızlık zarı muayenesi fiyatları ise değişkenlik göstermektedir. Bazı özel hastaneler ve doktorlar ile telefonda aldığımız ücretler şehirlere göre şu şekildedir:

Muayene’nin Yapıldığı Şehir Muayenehane / Doktor Muayene Fiyatı
İstanbul Özel Hastane 100 TL
İstanbul Doktor 180 TL
Ankara Özel Hastane 50 TL
Ankara Doktor 120 TL
İzmir Özel Hastane 100 TL
İzmir Doktor 150 TL
Kocaeli / İzmit Özel Hastane 60 TL
Kocaeli / İzmit Doktor 110 TL
Antalya Özel Hastane 40 TL
Antalya Doktor 200 TL
Konya Özel Hastane 90 TL
Konya Doktor 125 TL
Bursa Özel Hastane 65 TL
Bursa Doktor 140 TL

Görmüş olduğunuz muayene fiyatları telefon ile alınan bilgilerdir. Araştırma yapılarak daha değişik ücretlere ulaşmak mümkündür.  Fiyatlardan da anlaşılacağı üzere muayene ücretleri 65 TL ile 200 TL arasında değişkenlik göstermektedir. Bu fiyatlar 2018 yılı içerisinde toplanmış olup 2019 yılı kızlık zarı muayene ücretlerinin %15-30 arasında yükselmesi beklenmektedir.

Kızlık zarı muayenesi kesin sonuç verir mi ?

Alanında uzman doktorlar tarafından yapılan ve kontrolü oldukça basit bir şekilde gerçekleştirilen kızlık zarı muayenesi kesin sonuç verir. Kızlık zarı yapıları zaten belli olduğundan dolayı, muayene esnasında zarar görüp görmediği, zedelenip zedelenmediği çıplak göz ile rahat bir şekilde anlaşılmaktadır. Bundan dolayı yaptırdığınız kontrolün sonucuna gönül rahatlığı içerisinde güvenebilirsiniz.

Fakat kendi kendine kızlık muayenesi yapan bayan arkadaşlarımız var. Veya ilişki sonunda erkek arkadaşına kızlığın bozulup bozulmadığını kontrol ettiren bayan arkadaşlarımızın da sorularını alıyoruz. Bu şekilde yapılan muayene kesin sonuç vermez. Hatta bozulmadıysa da kontrol bilgisiz kişiler tarafından yapılır ise bozulma ihtimali de yüksektir. Bundan dolayı kendi kendine kızlık zarı muayenesi yapılmasına kesinlikle karşı olduğumuzu belirtmekte fayda var. Kesinlikle evde kızlık zarı muayenesi yapmayınız.

Kızlık zarı muayenesi bakire bayanlara zarar verir mi ?

Öncelikle bekaret olan veya olduğunu düşünen bayanların doktorlarına durumlarını izah etmeleri gerekmektedir. Doktorlar genital bölge ile ilgili durumlarda genelikle bakirelik durumunu sorsalar da unutma ihtimalini düşünerek bayan tarafından kesinlikle belirtilmelidir.

Uzman doktora durumunuzu izah edip kontrol yaptırdığınız zaman bekaret zarınızın zarar görme ihtimali oldukça düşüktür. Fakat kesinlikle zarar vermez dememiz mümkün değildir. Bahsettiğimiz zarar verme ihtimali belkide milyonda birdir.

Kızlık zarı muayenesi kayıtlara geçer mi ?

Google’da bu konu ile ilgili olarak yapılan en çok aramalardan bir tanesi de kızlık zarı muayenesi kayıtlara geçer mi şeklindedir. Durumu hakkında net bilgisi olmayan fakat yakın çevresinin de bu durumu öğrenmesinden korkan bayanlar resmi kayıtlara bekaret kontrollerinin geçmesinden korkmaktadırlar.

kızlık testi kayıtlara girer mi

Devlet hastanelerinde yapılan kızlık zarı muayenesi kayıtlara geçmektedir. Fakat özel doktor muayenelerinde yapılan bekaret testi sonuçları sözlü olarak bayana söylenmekte olup, resmi kayıtlara geçmemektedir.

Resmi olarak bir evrak talep ederseniz de bu sadece bazı devlet hastanelerinde, adli tıp kurumunda savcılık veya mahkeme kararı ile istenmesinin ardından teslim edilmektedir. Ankara’da, İstanbul’da ve diğer şehirlerimizde de prosedür bu şekilde işlemektedir.

Kızlık zarı muayenesi nasıl yapılır videosu izleyin

Uzman doktor tarafından kızlık zarı muayenesi hakkında hazırlanmış olan videoyu aşağıdan ücretsiz olarak izleyebilirsiniz.

Video içerisinde kızlık zarı ve muayenesi hakkında genel bilgiler verilmektedir. Aklınıza takılan başka sorular varsa sitemizde yer alan canlı destek bölümünden sorabileceğiniz gibi, aşağıdaki yorum bölümünden de bize iletebilirsiniz.

Kızlık zarı muayenesi esnasında çekilen canlı bir video olmadığından dolayı izlemeniz için maalesef bu sayfa içerisinde paylaşamıyoruz.

Kızlık zarı muayenesi yaptıranların yorumları

Kızlık zarı muayenesi yaptıranlar bu durumu çok dillendirmek istemediklerinden dolayı genelde paylaşım yapmayı tercih etmemektedirler. Fakat sayfamızın alt bölümünde bulunan kullanıcı yorumları bölümünden gerçek kimlik bilgilerinizi vermeden, muayene yaptıranlar deneyimlerini diğer okurlarımız ile ücretsiz olarak paylaşabilirler. Ayrıca bekaret testi ile ilgili olarak sayfamızda bulunmayan bilgileri çekinmeden yorum olarak yazabilirler. Biz ve diğer okurlarımız yapılan yorumlara en kısa süre içerisinde cevap vermekteyiz.

Kızlık zarı muayenesi yaptıranlar bazı sitelerde deneyimlerini paylaşmışlardır. Şimdi biz de o paylaşımları siz değerli okuyucularımız ile paylaşıyoruz.

kızlık zarı muayenesi yaptıranların yorumlarıkızlık zarı muayenesi yorumlarıbekaret testi yaptıranlarKızlık zarı muayenesi hangi şehirlerde yapılıyor ?

Küçük veya büyük şehir fark etmeden bütün şehirlerimizde jinekoloji uzmanları tarafından bakirelik testi yapılmaktadır. Ankara, İstanbul, İzmir, Antalya, Bursa, Kocaeli gibi kalabalık şehirlerde oldukça yaygın olan kızlık muayenesi doğu illerimiz de de yapılmaktadır.

Kızlık zarı yırtıldı ise ne yapmalıyım ?

Eğer, bekaret testi sonucunda bakirelik zarınız yırtılmış görülüyor ve evleneceğiniz erkek bu konuda size baskı yapıyorsa çözümsüz olmadığınızı müjdelemek isteriz. İlk gece hileleri makalemize mutlaka göz atmanızı tavsiye ederiz. Ayrıca sitemizde satılmakta olan ve kızlık zarı dikiminin ameliyatsız ve en uygun fiyatlı alternatifi olan ürünü de yapay kızlık zarı sayfasından inceleyebilirsiniz. Telefon ile bilgi almak için de 0531 616 9883 numaralı hattımızı arayabilir veya Whatsapp üzerinden iletişim kurabilirsiniz.

Su ile bekaret testi nedir, nasıl yapılır ?

Bazı okurlarımızın su ile bekaret testi konusunda tarafımıza yönelttiği sorulardan dolayı makalemize bu bölümü de eklemeyi uygun gördük. Hızlı bir şekilde belirtmemiz gerekirse su ile bakirelik testi diye bir şey yoktur. Peki leğen ile bekaret testi olarak da geçen bu saçmalık nereden çıkmıştır ?

sabun ile bekaret testi

Bu olayın halk arasında dayanağından ve nasıl yapıldığından kısaca bahsedelim. Su ile bekaret testi, diğer adı leğen veya sabun ile bekaret testi için leğene su koyulur. Yarım su dolu leğene bayan çıplan bir şekilde oturtulur. Daha sonra bayanın vajinasının olduğu bölümden kabarcıklar çıkarsa bayan bakire değildir. su, leğen veya sabun testinde kabarcıklar çıkmazsa bayan bakiredir.

Bu saçmalığın maalesef hala bazı erkekler tarafından doğru bir test olduğu kabul edilmektedir. Mantık ise kızlık zarı ile girişin tamamen kapalı olduğu düşünülmesidir. Oysa ki kızlık zarı delikli bir yapıdadır ve oradan adet kanının da tahliyesi gerçekleştirilir. Bunun ile ilgili olarak yazdığımız kızlık zarı çeşitleri makalemizi mutlaka okumanızı tavsiye ediyoruz.

Uzun lafın kısası, su ile bekaret testi, leğen ile bekaret testi, sabun ile bekaret testi diye bir test yoktur. Bu konuda boşu boşuna kafanızı karıştırmamanızı ve bu teknikleri uygula mamanızı tavsiye etmekteyiz.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (14 Kişi oy verdi, 5 üzerinden ortalama puan: 4,64. Bu yazıya oy vermek ister misiniz?)
Güncelleme: 27/10/2018 — 13:32

5 Yorum

Yorum Ekle
  1. Yazınızı tek seferde okudum. Gerçekten muayene hakkında güzel bilgiler araştırıp yazmışsınız. Benim merak ettiğim bir konu var. Su ile bekaret testi nasıl yapılır. Bazı sitelerde su veya sabun ile bekaret testinin yapıldığından bahsedilmiş. Bu konuda da bizi bilgilendirirseniz memnun olurum.

    1. Merhabalar Hilal Hanım. Su ile bekaret testi konusunu da bu yazımıza bugün ekliyor olacağız. Bilgi alabilirsiniz.

  2. Bekaret testi raporu örneği var mı acaba? Erkek arkadaşım benden rapor istedi ne yapacağımı şaşırdım. Daha önce hiç ilişkiye girmedim ama doktora gidip rapor almaktan korkuyorum.

    1. Böyle birisi ile neden hala birliktesiniz ki?

  3. Ankara da bekaret testi yaptırmak istiyorum. Normal bir devlet hastanesine gidip yaptırmak istediğim zaman doktor kabul etmedi. Sanırım yanımda erkek arkadaşım olduğu için bu şekilde olumsuz sonuç verdi. Şimdi de özel hastane araştırıyorum fakat fiyatları biraz yüksek geldi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Joan Of Arc Red Yapay Kızlık Zarı © 2010 - 2018 Kızlık Zarı Kanaması