Kızlık Zarı Dikimi

Yapay Kızlık Zarı Sadece 199 TL

yapay kızlık zarı siparişi

Kızlık Zarı Dikimi Fiyatları

Kızlık zarı, eski çağlardan günümüze bayanların temizliği anlamını korumaktadır. Yani gerdek gecesinde ilk cinsel birleşme esnasında kızlık zarının bozulup kanama olmaması durumunda bayanın daha önce cinsel bir birliktelik yaşadığı ve bu yüzden temiz olmadığı anlaşılmaktadır. Bu düşünce doğru gibi görünse de, bir çok bayanın psikolojisini bozmakta ve hayatını kaybetmesine dahi sebep olabilmektedir. Bu yazımızda kızlık zarı dikimi fiyatları hakkında bayanlara internet üzerinden topladığımız bilgileri paylaşmaya çalışacağız. Fakat kızlık dikimi fiyatları hakkında bilgi vermeye başlamadan önce bekaret zarı hakkında bilgileri paylaşmak istiyoruz.

kızlık zarı dikimi fiyatları

Öncelikle şunu belirtmek isteriz ki her zaman ilk ilişkide kızlık zarı bozulmayabilir. Bu bilgiye sahip olmadan bayanlara karşı ön yargılı olarak yaklaşan bütün herkes kaba tabir ile at gözlüklerinin kurbanlarıdır. Bekaretin hemen bozulmamasının bir çok nedeni bulunmaktadır. Bunları kısaca listelemek istersek şu şekilde sıralayabiliriz ;

 • Erkek penis boyunun kızlık zarını yırtacak kadar büyük olmaması,
 • Bayanın kızlık zarının derinde olması,
 • Kızlık zarının elastik bir yapıya sahip olarak, doğuma kadar yırtılmaması,
 • Kızlık zarının bağlantı noktalarının azlığı sebebi ile yırtılınca kanamanın görülmeyecek seviyede az olması ve benzeri nedenler.

Yukarıda da belirttiğimiz gibi, her girilen ilk ilişkide kanama olması beklenemez. Fakat daha önce cinsel birliktelikler yaşamış bayanlar evlenecekleri zaman eşlerine karşı psikolojik olarak yenik düşmemek açısından kızlık zarı dikimi ameliyatlarını tercih edebilmektedir. Şimdi de bu ameliyatlar hakkında bir kaç bilgi verelim.

Kızlık Zarı Dikimi Ameliyatı Fiyatı

Kızlık zarı dikimi yaptırmayı düşünen bayanların 2 tür korkusu olmaktadır. İlk korkuları bu operasyon ve sonrasında ağrı çekeceklerini düşünmeleri ve diğer korkuları ise kızlık zarı dikimi ameliyatı fiyatları.

Öncelikle bayanların içlerinin rahatlaması açısından belirtmek isteriz ki artık kızlık dikiminde anestezi uygulanabilmekte ve ameliyat esnasında herhangi bir acı hissedilmemektedir. Tercihe göre sadece operasyon yapılacak bölgenin veya genel olarak uyuşturularak acı hissi sıfıra indirilmektedir. Hatta genel olarak anestezi yapıldığın zaman ameliyattan dahi haberiniz olmamaktadır. Fakat anestezinin etkisi ameliyattan belirli bir süre sonra geçmekte ve hafif veya şiddetli olarak kişiden kişiye göre farklılık gösteren ağrılar hissedilebilmektedir. Tabi ki bu şekilde lokal veya genel olarak anestezi uygulamanın da kızlık zarı dikimi fiyatlarına etki edeceğini de hatırlatmak isteriz.

kızlık dikimi ameliyatı

Kızlık zarı ameliyatı fiyatı her il ve ilçeye göre değişkenlik gösterebilmektedir. Bu ameliyatın fiyatının belirlenmesinde en büyük faktör dikim işleminin kalıcı mı yoksa geçici olarak mı yapılacağıdır. Bu da demek oluyor ki 2 çeşit kızlık zarı dikimi çeşidi bulunmaktadır. Şimdi de bu dikim çeşitlerinden ve fiyatlarından bahsedelim.

Kalıcı Kızlık Zarı Dikimi Fiyatı

Kalıcı kızlık zarı dikiminin tıp literatüründeki ismi flep yöntemidir. Flep yani kalıcı kızlık zarı dikimi fiyatları, operasyonu gerçekleştirecek uzman doktorlar tarafından belirlenmektedir. Telefon ile yaptığımız görüşmelerde ise flep yöntemi fiyatlarının ortalamasının şu şekilde olduğunu belirtebiliriz;

 • İstanbul 2,500 TL – 6,000 TL,Kalıcı Kızlık zarı dikimi fiyatları
 • Ankara 2,750 TL – 5,000 TL,
 • İzmir 2,000 TL – 4,500 TL,
 • Konya 4,000 TL – 5,000 TL,
 • Kocaeli 2,000 TL – 4,000 TL,
 • Gaziantep 3,500 TL – 5,000 TL,
 • Antalya 2,000 TL – 4,500 TL,
 • Kayseri 3,250 TL – 5,000 TL.

Yukarıdaki belirttiğimiz kalıcı kızlık zarı dikimi fiyatları Eylül 2017 tarihinde araştırılmış olup, 2018 yılı içerisinde de aynı fiyat aralığında dikim ameliyatlarının gerçekleştirileceği hakkında da bilgi alınmıştır. Bazı uzman doktorlar bu fiyatlara %10-15 arasında zaman gelebileceğinden de bahsetmişlerdir.

Kızlık zarı dikimi ameliyatları devlet desteğinde olmadığından dolayı, sadece bazı özel hastanelerde ve özel doktorların muayenehanelerinde gerçekleştirilmektedir. Bundan dolayı kızlık zarı dikimi fiyatları biraz da pazarlığa tabidir. İlla ki doktorun belirtmiş olduğu fiyata bu ameliyatı yaptırmak zorunda değilsiniz. bundan dolayı mutlaka doktor veya asistanı ile ameliyat masasına yatmadan önce sıkı bir pazarlığa girmenizi de tavsiye ediyoruz.

Kalıcı yani flep yöntemi ile kızlık dikimi fiyatlarından bahsettik. Şimdi de flep yönteminin ne demek olduğundan ve hangi aşamalarda ihtiyaç olduğundan kısaca bahsedelim. İlerleyen zamanlarda flep yöntemini anlatan detaylı bir makaleyi de kaleme alacağız ve buradan linkini okurlarımız ile paylaşacağız.

Flep yöntemi ile gerçekleştirilen ameliyatlarda kızlık zarı kalıcı bir şekilde dikilir ve cinsel ilişkiden önceki şeklinde sağlam kalır. Bir sonraki ilişkiye girilinceye kadar süre sınırı olmaksızın bozulmadan bekler. Yani bu yıl içerisinde kalıcı kızlık zarı dikimi yaptırdığınız zaman 5 yıl sonra da kızmış gibi ilişkiye girebilirsiniz ve kanamanız gerçekleşir. Uzman doktorlar tarafından tavsiye edilen ve müşteriler tarafından da en çok tercih edilen ameliyat flep yöntemidir.

Geçici Kızlık Zarı Dikimi Fiyatları

Geçici kızlık zarı dikimi fiyatları, flep yani kalıcı yöntemlere göre daha uygundur. Fakat ülkemizde geçici dikim genellikle tercih edilmemektedir. Kalıcı yöntemde kızlık zarı uzun süre kendini korurken, geçici kızlık zarı dikimi ameliyatlarında ise bu süre sadece 1 en fazla 2 gündür. Belirtilen süre geçtikten sonra ameliyat geçersiz olarak ve yeniden bekaret sorunu ile karşı karşıya kalabileceksiniz. Ayrıca geçici dikimlerde kanamanın olmama ihtimali de kalıcı dikime göre çok yüksektir.

Her ne kadar tercih edilmese de geçici kızlık zarı dikimi fiyatları hakkında bilgi edinmek ve okurlarımız ile paylaşmak açısından ufak bir araştırma gerçekleştirdik. İşte ulaştığımız bilgiler;

 • İstanbul 950 TL – 2,000 TL,geçici kızlık zarı dikimi fiyatları
 • Ankara 1,250 TL – 2,250 TL,
 • İzmir 1,000 TL – 1,500 TL,
 • Konya 1,500 TL – 2,500 TL,
 • Kocaeli 1,000 TL – 1,500 TL,
 • Gaziantep 1,500 TL – 3,000 TL,
 • Antalya 1,000 TL – 1,500 TL,
 • Kayseri 1,250 TL – 2,000 TL,
 • Sakarya 1,100 TL – 2,300 TL,
 • Mersin 1,500 TL – 2,500 TL.
 • Sivas’da dikim yapan yer bulunmamaktadır.

Belirtmiş olduğumuz geçici kızlık zarı dikimi fiyatları 2017 ve 2018 yılları arasında geçerli olacak olup, bazı doktorlar bu ücretlerin 2018 yılında %10 civarında artabileceğinden bahsetmişlerdir.

Kalıcı olarak dikim yaptıran bayanlar, ameliyattan doktorun belirlediği bir süre sonra yeniden muayeneye gitmek zorundadır. Genellikle başka şehirde kızlık zarını diktirmeyi düşünen bayanların bu bilgiyi de göz önüne alarak ameliyat olmaları gerekmektedir. Bazı durumlarda negatif geçen ameliyatların yenilenmesi gerekebilmektedir.

Sayın okurumuz, bu yazımızda genel olarak kızlık zarı dikimi fiyatlarını ele aldık ve sizin için yaptığımız araştırmaları elimizden geldiğince paylaşmaya çalıştık. Yazımızın içerisinde belirttiğimiz ücretler bazı bayanlar için yüksek gelebilir. Bu tarz bayanlara yardımcı olmak açısından üretilmiş olan yapay kızlık zarı isimli ürünü de incelemenizi şiddet ile tavsiye etmekteyiz.

Kızlık Zarı Dikimi Fiyatlarının Analizi ve Yorumları

2016 yılından itibaren düzenli olarak araştırdığımız dikim fiyatları ortalama her yıl %10-20 arasında artış göstermektedir.

Örneğin, İstanbul’da 2016 yılında 700 TL’den başlayan fiyatlar, 2017 yılında 800 TL, 2018 yılında ise kızlık zarı dikimi fiyatları İstanbul’da 950 TL’ye yükselmiştir. Bu artış grafiği diğer illerde de genelde bu oranda artış göstermiştir.

2018 yılı diktirme fiyatları baz alınıp 2019 yılı tahmini yapıldığında ise artışın %20 üzerinde olması beklenmektedir. tahminimizce 2019 yılındaki dikim fiyatları İstanbul ve Ankara’da 1150 TL’den başlayıp 5000 TL’yi geçen rakamlara ulaşacağını ön görmekteyiz.

Kızlık zarı dikimi fiyatları hakkında kısa bir yorum da yapmak istiyoruz. Maliyet açısından oldukça uygun rakamlara gelse de, biraz özel bir işlem olduğundan dolayı fiyatlar doktorlar tarafından yüksek tutulmaktadır. Ameliyat esnasında sadece anestezi ve dikim için kullanılan iplik gider olarak görülse de, doktorun muayenehanesinin giderlerini de hesap etmekte fayda var.

Diğer zorunlu yapılan ameliyatlara göre, dikim operasyonları biraz daha özel uygulamalardır. Bundan dolayı, bazı hayat görüşüne sahip olan doktorlar tarafından bu ameliyat yüksek paralar teklif edilse dahi yapılmamaktadır. Dikim fiyatlarının yüksek olmasının sebeplerinden bir tanesi de aslında budur.

Fiyatlar hakkında bizim yorumumuz çok uçuk rakamlar olmadığı yönündedir. Zaten bu fiyatları karşılayamayacak olan bayanlar için http://www.sahtekizlik.com sitemizde satılan ürünü de tavsiye etmekteyiz. Dikim ile aynı sonucu gösteren ürünün fiyatı 199 TL’ye gelmektedir.

35 Comments

Add a Comment
 1. Kızlık zarı dikimi fiyatları bence olması gerekenden bir hayli fazla. Sitenizde satılmakta olan yapay kızlık zarı kullanmak bana daha cazip geldi. Madem ki aynı sonucu gösteriyor ben neden ameliyata o kadar para vereyim ki? Bu ürünü kullanan arkadaşlarımız var mı acaba sonuçları gerçekten sitede bahsedildiği gibi midir?

 2. Bu fiyatlar gerçekten çok pahalı ya. Dikimin maliyeti ne ki Allah aşkına insafa gelin. İnsanların çaresizliğinden bu kadar da faydalanılmaz ki. Hiç evlenmem veya bakire olmadığımı anlatırım daha iyi.Gece gece beni sinirlendirmeyi başardınız helal olsun.

  1. Caresizlik nedir? Zorla mi evleneceksiniz? Madem yaparken iyidi dürüst olun ahlakli insanlari kadinlari asaglayan bu serefsizlige basvurarak bunu bir de tesvik etmeyin

   1. arkadaş bu ille zevk üzerine olan birşey deil kızlık zarı havuzda çivileme atlarken veya sürtünmeden bi darbeden dahi yırtılabilen birşe her şeye kötü gözle yaklaşmayın .

  2. alla alla neden pahli olajak jinikolakda telikeli is yapyor kardes

  3. Ben tamamen gereksiz görüyorum biliyorsunuz türkiyede bu sanki adet birilerinin caresizliğinden başkalarının istifade etmesi bence dürüst olun hadi kendinizi ve evlendiğiniz kişiyi kandırdınız bu dünyanın öteki tarafıda var ahiret gününde hepsi sorulur

 3. Kızlık ameliyatı fiyatı bana da çok geldi. Ben bu ameliyatı yaptırmak için zaten şehir değiştireceğim ve aynı gün yola çıkmayacağım için otelde de kalacağım bana maliyeti baya yüksek olacak. Ama sizin tavsiye ettiğiniz pazarlık yöntemini bi deneyeyim bakalım fayda sağlayacak mı.

 4. İstanbul veya Ankara’da kızlık zarı dikimi fiyatları hakkında bilgisi olan var mı acaba? Daha önce bu şehirlerde ameliyat olan arkadaşlardan fiyat ve sonuç öğrenmek istiyorum.

 5. Ankara’da kızlık zarı diktirenler var mı acaba bilgi paylaşabilirler mi?

 6. Çok fazla ya bende diktirmek istiyorum ama nasıl olacak bu.

 7. Bunu yapanlarda yaptiranlarda kadinlari asaglamaktan baska birsey yapmiyor. Madem ki kadinlar özgür ve cinsellik yasayabiliyor, o zaman evlenirken de dürüst olsunlar ki buna basvuran ahlaksizlar kendini kandiriyor sadece. Psikolojik sorunlar ve hayatini kaybetme tehlikesi nedir hangi devirde yasiyorsunuz? Istediginiz bir iliski neden psikolojik sorun oluyor sonradan? Hayatiniz tehlikedeyse POLISIMIZ var bizim. Serefsizler sizi.

 8. Bakirelik gittimi meme uçları çıkar. Vücut kendini yavruya hazırlar. Pasif süt bezleri sertleşerek süt üretimine hazır hale gelir. Çatı genişler. Bakire olmadığını gösteren bu kadar ipucu varken,kan gelse ne olur? Bence erkeklerin çapkınlık yapmasına kızlar fırsat verir. Sonrada ne yapsakta evlensek diye düşünürler. Erkek eninde sonunda anlar bunu. Buda ne yazıkki ülkemizdeki boşanmaların ve kadın cinayetlerinin ilk sebebidir.Ne olur Koruyun kendinizi.

 9. Kizlik zari dikimi fiyati çok pahalı gerçekten.

 10. Benim de bu ameliyatı olmaya ihtiyacım var Konya’da en ucuz dikim fiyatları tam olarak ne kadar acaba?

 11. Arkadaşlar yorumlarda biraz daha dikkatli olun. İnsanların neler yaşadıklarını bilmeden yorumlar yapmayın namuslu görünen bu ülkemizde bir okadarda namussuz var. İsyerek yapanlar veya tecavüze uğrayanlar. Bir çok insan var, bunu bir kadının erkeğe anlatması çok mu kolay.

  1. Katiliyorum kesinlikle

 12. Milletin oğlu tecavüz eder kizlar söyleyemez sonra aileden gizli bu saçma li kapamaya çalışmak isder ama neden se bu fiyatlar uçuk

 13. Erkekler evlenme vaadiyle kandiriyo bide yağ gibi üsde çikip kiza namussuz dio ne kadar adi insanlar var

  1. Seni alkisliyorum selin helal olsun cok güzel söz

  2. Aynen selin hanim katılıyorum çok doğru dediniz 🙁

  3. Her erkek bir değildir ama hanımefendi seven insan sevdiğini her haliyle kabul eser geçmiş değil gelecek ilgilendirir delikanlı adamı

 14. namus iki grm kana mı kaldı? erkekler herseyi yapmaya özgür kalırken namus söz konusu değil kızların bir zarı yirtildigi zaman mı namussuz oluyor ? zar dikimi bence çok aptalca ve aşağılayıcı bir durum. toplumun tabuları yıkmasi gerekli bu kafayla bu toplum biryere gidemez…

  1. Bencede öyle ama malesef ki bu cok zor. Erkege arfim helal olsun kiza gelince ahlaksiz namussuz. Namus iki bacak arasinda degildir. Kizlarimizin istemeden basina bisey de gelmis olabilir kaza da gecirebilir. Ama aciklayamaz o yuzden diktirmeye calisir . Ama fiyatlar cok ucuk oldugu icin bu gidisle ondada zorlanicaklar….

 15. Kimse dışardan göründüğü gibi değildir. Sırf bir hayvanin tecavuzune uğradım diye sevdiğim insandan vazgeçmek zorunda kaldım. Bu bir kız için ne kadar zor bilmiyorsunuz ve inanın ölmek onların ekmeğine yağ sürmek demek yaşayıp bununla savaşmak zorundayız. Kendimizi hep eksik hissediyoruz hiç bir zaman kimseye tam anlamıyla dürüst olamicaz. Şimdi soruyorum bu bizim suçumuz mu ? Hayata tutunmak bir suç mu ? O zaman biz ahlaksısız bunu yapan ahlaklı.

 16. Öncelikle merhabalar lütfen bu yorumumu ciddiye alarak okuyun ve lütfen ona göre cevap verin. 26 yaşındayım. İlk ilişkimi 10 yıl önce yaşadım, yani bekaretimi verdim. Ondan sonra da farklı ilişkikerim oldu.Şimdi ise ciddi bir ilişkim var ve evlenmeyi düşünüyorum. Nişanlım bana sorduğunda”saçmalama aşkım ilk sen olacaksın” diyip tersledim. Soba borusu gibi vajinam var mi dicektim? Benim sorum bu operasyononu olursam dikiş tutar mı? Zarı iplikle mi dikiyorsunuz? Daraltınca çift şeritli yoldan tek ve çıkmaz sokağa giren yol gibi mi olacak? Cevaplarsanız sevinirim.

  1. Merhabalar Selcan Hanım, biz kızlık zarı dikimi ameliyatlarından önce http://www.sahtekizlik.com sitemizde satılmakta olan yapay kızlık zarı isimli ürünü tavsiye etmekteyiz. Bu ürünü denedikten sonra zaten bekaret sorununuz ortadan kalkacaktır. Fakat yine de ben dikim yaptırmak istiyorum derseniz de telefon ile ulaştığınız zaman bu konuda sizlere yardımcı olmaktan mutluluk duyarız.

   1. İyi akşamlar mersinde kizlik zari dikim fiyatını ogrenebilirmym

    1. Mersinde var diken bi doktor ama fiyatini bilmiyorum muayaneye cagırıyor…

 17. Kızlık zarı diktirdiğimiz zaman kanamama ihtimali var mı acaba, mutlaka kanar mı ? Ayrıca gerdek gecesinde kızlık kanının gelmesi için mutlaka dikim mi yaptırmak zorundayız, yoksa başka yöntemler de mevcut mu acaba ?

  1. Yaptırmalisin baska bir turlu olmuyor acimiyor bayiliyorsun yirmi dakikada bitiyor sabah oldun aksama sapasaglamsin acimaz ama bir iki gun adet gibi kan gorebilirsin normaldir. Bide iplikler duser ondan korkma.

 18. Konya, İstanbul, Ankara ve Bursa içerisinde kızlık zarı dikimi fiyatları değişiklik gösteriyor mu yoksa aynı mıdır? Ona göre çevre illeri de araştıracağım.

 19. Bu fiyatlar çok yüksek. SSK falan kızlık zarı dikiminin ücretlerini karşılamıyor mu acaba?

  1. Devlet tarafından özel bir işlem olduğundan dolayı karşılanmamaktadır Aslı Hanım.

 20. Ben seneye ameliyat olmayı düşünüyorum. 2019 yılı kızlık zarı dikimi fiyatları yine aynı şekilde kalır mı artar mı acaba?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Kızlık Zarı Dikimi © 2017 Kızlık Zarı Kanaması