Kızlık Zarı Dikimi

Yapay Kızlık Zarı Sadece 199 TL

yapay kızlık zarı siparişi

Kızlık Zarı Dikimi Anlaşılır mı ?

Kızlık zarı dikimi ameliyatı olan veya olmayı düşünen bayanların akıllarındaki en büyük soru, bu operasyonun ileride anlaşılıp anlaşılmayacağı şeklindedir. Bu soruya net bir cevap vermek mümkün değil. Yapılan operasyonun türüne göre anlaşılma olayı değişkenlik göstermektedir. Şimdi kızlık zarı dikimi anlaşılır mı konusunda yapmış olduğumuz incelemelerimizin detaylarını okurlarımız ile paylaşalım.

kızlık zarı dikimi anlaşılır mı

Kızlık Zarının Dikilmesi Anlaşılır mı ?

Kızlık zarının dikilmesinin anlaşılıp, anlaşılmayacağı bu operasyonu yaptırmış veya yaptıracak olan bayanlar için önemli bir sorudur. Kızlık zarı dikiminin ardından 1 hafta içerisinde herhangi bir muayene yaptırmazsanız anlaşılması mümkün değildir.

Adli tıp muayenesine girildiği taktirde hangi dikim yöntemini tercih ederseniz edin, inceleyen doktor tarafından ameliyat olduğunuz anlaşılacaktır. Ancak dikimi yaptıran bayanın partneri veya eşi tarafından anlaşılması riski oldukça düşüktür.

Kalıcı Kızlık Zarı Dikimi (Flep) Anlaşılır mı ?

Özellikle kalıcı (flep) olan dikimlerde, yırtık olan doku çıkartılıp, tam olarak onarım sağlanacağından dolayı, bu operasyonun anlaşılması mümkün değildir. Kalıcı dikimlerde ortalama ikinci haftanın sonunda yapılan dikişler erimekte veya düşmekte, hasta ise cinsel ilişkiye aylar veya yıllar sonra girebilmektedir. Bundan dolayı anlaşılma ihtimali sıfıra yakındır.

Geçici Kızlık Zarı Dikimi Anlaşılır mı ?

Geçici olarak yapılan kızlık zarı dikimi ameliyatlarında ise zaten bir kaç gün içerisinde cinsel ilişki olacağından dolayı yine anlaşılmaz. Fakat muayene esnasında geçici dikim doktor tarafından anlaşılacaktır. Bu konu hakkında yazımızın devamında daha detaylı bilgi vermeye çalışacağız.

Geçici olarak yapılan onarımların riskleri, kalıcı olarak yapılan onarımlara göre oldukça risklidir. Çünkü ameliyat esnasında kullanılan iplerin erime süreleri ortalama 10-20 gün aralığındadır. Sonuçta 2-3 gün önce yapılan bir ameliyattan sonra geçici dikimlerde ilişkiye girilmesi zorunlu olduğundan, bu iplerin görülmesi veya anlaşılması olası bir sonuçtur.

kızlık zarı dikimi erkek tarafından anlaşılır mı

Kızlık Zarı Dikimi Doğumda Anlaşılır mı ?

Kızlık zarı tamiri ameliyatı olduğunuz zaman zaten ilişkiye girdiğiniz zaman yeniden yırtılacağından dolayı doğum esnasında daha önce ameliyat olduğunuz anlaşılmayacaktır. Mantıklı olarak düşündüğümüz zaman da ameliyat olup ilişkiye girdiğiniz zaman hamile bile kalsanız, doğum için aradan en az 9 ay geçmesi gerekir. Bu süreç içerisinde ameliyatta kullanılan ipler tamamen kaybolmuş olacak, girilecek ilişki sonucunda da kızlık zarı doğal nedenler ile defalarca yırtılmış olacaktır. Doğum sırasında kontrol edilse bile, kızlık tamiri yapılıp yapılmadığının anlaşılması, günümüz şartlarında pek de mümkün olmayacaktır.

Kızlık zarı dikiminin anlaşılması için, ameliyat sonrasında hiç ilişkiye girilmemiş olması veya son 1-2 hafta içerisinde ilişki yaşanmış olması gerekmektedir. Doğum esnasında dediğimiz anlaşılması gibi mümkün değildir.

Kızlık Zarı Dikimi Erkek Tarafından Anlaşılır mı ?

Doktorlar tarafından anlaşılması muhtemelen olan kızlık zarı dikimi ameliyatları erkekler tarafından kolay bir şekilde anlaşılmaz. Tabi eşiniz veya partneriniz kadın doğum uzmanı değilse 🙂 .

Flep yöntemini tercih eden bayanlar cinsel birliktelik için çok aceleci olmamalıdırlar. Bu ameliyattan sonra minimum 2-3 ay beklenmesinden sonra ilişki yaşandığı taktirde erkekler tarafından anlaşılması mümkün olmayacaktır. Geçici dikimin ise erkekler tarafından anlaşılması olası bir sorundur. Ameliyattan sonra dikişlerin erimesine müsaade edilmeden  ilişki yaşanacağından dolayı dikkat eden bir erkek tarafından kızlık tamiri yatırdığınızın anlaşılması olası bir sorundur.

Kızlık Zarı Dikimi Doktor Tarafından Anlaşılır mı ?

Evet, tamir yaptırdığınız uzman doktorlar tarafından belirli bir süre içerisinde anlaşılmaktadır. Örneğin 1 hafta önce dikim yaptırdınız ve kızlık muayenesi yaptırmak zorunda kaldınız. Bu süreç içerisinde dikişlerin henüz düşmemesinden dolayı, malum bölge üzerinde bir operasyon yapıldığı doktor tarafından muayenede anlaşılacaktır.

kızlık zarı tamiri anlaşılır mı

Dikimin üzerinden uzun bir dönem geçmeden cinsel birliktelik yaşadıktan hemen sonra kontrol yaptırdığınız taktirde yine doktor tarafından anlaşılacaktır.

Operasyonun üzerinden 6-7 ay geçtikten sonra dikişlerden eser kalmayacağından, dokular tamamen entegre olacağından dolayı doktor tarafından yapılan muayenede kızlık zarı dikimi yaptırdığınız anlaşılmayacaktır. Yazımızın üst bölümünde de bahsetmiş olduğumuz gibi sadece adli olaylarda adli tıp muayenesi incelemesi neticesinde daha önceden ameliyat olduğunuz anlaşılacaktır.

Kızlık Zarı Dikimi İlişkiden Sonra Anlaşılır mı ?

İlişkiden sonra kızlık zarı dikimi ameliyatı olduğunuz sadece adli tıp muayenelerinde anlaşılmaktadır. Erkekler ilişkiden sonra kanama olduysa ameliyat olduğunuzu anlayamazlar. İlişkiden sonra aradan süre geçmeden uzman bir doktora muayene olmaya gitmek zorunda kalırsanız ameliyatın üzerinden çok uzun bir süre geçmediyse anlaşılacaktır. Ama aradan uzun bir zaman dilimi geçtiyse yine anlaşılmayacaktır.

Sonuç

Kızlık zarı dikimi anlaşılır mı isimli araştırma makalemizi kısa bir şekilde özetleyecek olursak:

  • Kalıcı olarak flep yöntemi ile yapılan kızlık zarı ameliyatının üzerinden 5-6 ay geçmesinden sonra bu operasyonu yaptırdığınız anlaşılmaz.
  • Geçici olarak yapılan dikimlerde anlaşılma ihtimalleri bulunmaktadır.
  • Adli muayenelerde kızlık tamiri olduğunuz her türlü anlaşılmaktadır.
  • Partner veya eşiniz tarafından dikimlerin anlaşılması pek mümkün değildir.

bekaret probleminiz varsa bu konuya çözüm olan yapay kızlık zarı ürünümüzü de düşünebilirsiniz. Yapay kızlık zarı anlaşılır mı makalemize göz atarak onunda bu konudaki başarısını okuyabilirsiniz.

Kızlık zarı dikimi anlaşılır mı konusunda yaptığımız araştırmaları okurlarımıza aktarmaya çalıştık. Sizin de bu konuda aktarmak istedikleriniz varsa lütfen yorum bölümünden düşüncelerinizi bizim ile ve diğer müşterimiz ile paylaşınız.

Updated: Ocak 4, 2018 — 11:47 am

1 Comment

Add a Comment
  1. Kızlık zarı dikiminin anlaşılacağını ben düşünmüyorum. Fakat yapay kızlık zarı diye bir ürün varken bu ameliyata o kadar çok para verecek bayanların da akıllarına şaşarım. Nasıl olsa her ikisi de anlaşılmıyormuş.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Kızlık Zarı Dikimi © 2017 Kızlık Zarı Dikimi